Bukleli ve Kıvırcık Doğal Saç Yapmanın Yolları

Bukleli ve Kıvırcık Doğal Saç Yapmanın Yolları

Evde güzel ve doğal bukleli kıvırcık saçları yapmak aslında sıradan ve sıkıcı bir görev olmak zorunda değil, ama kolay bukleli  saç kıvırmanın daha eğlenceli  çeşitli yollar vardır. Doğru araçlar ile, evde  farklı doğal bukleler  oluşturabilirsiniz. Size dost ve eğlenceli saç kıvırmak için basit yolları tüm arkadaşlarınızla da paylaşmayı unutmayın…

ÇORAP TOPUZ

topuz ile bukleli sac nasil yapilir

Bu saç kıvırmak için daha sıra dışı yollardan biri gibi görünse de, Çorap topuz gerçekten harika doğal ve büyük dalgalar yapıyor.  Yatağa girmeden hemen önce bukleler oluşturmak için,  nemli saçınıza bir at kuyruğu yapın ve topuzunuzu oluşturun ve bir kaç toka  ile sabitleyin. Ertesi sabah, topuz ve at kuyruğu nu çıkar! Hiçbir ısı gerektirmeden doğal  ve harika bukleler sizin.

SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ

Sac duzlestirici ile bukleler yapma
Saç düzleştirici düz demirler ile gerçekten de saç kıvırmak için güzel bir yol olduğunu biliyor muydunuz? İşiniz bittiğinde,  sadece dalga yönünde parmaklarınızı çevirerek parmaklarınızla kıvırın daha iyi şekillendirecek.

RETRO DALGALARIN YAPIMI

retro dalgali sac yapimi

Üç bölüme saçınızı ayırın ve tüm ayrımları başınızın etrafında istediğiniz yönü belirleyip saç düzleştirici kullanın. Önceki tarzdan farklı, her kıvırmada aynı yönde yaptığınızdan emin olun. İşiniz bittiğinde, dışarı saç fırçası ile çekerek tarayın.. Yavaşça, retro dalgaların oluştuğunu göreceksiniz. Saçınızın bir tarafını alın ve ense geri kısmına tokayla tutturun karşı omzuna Saçınızın geri kalanını getirin.

KLİPS İLE BUKLELİ SAÇ YAPIMI

klips ile bukleli sac yapimi

Eğer önceden yatmadan duş için zaman yoksa, bir sprey şişe su kullanarak bu saç modelini yapabilirsiniz.Nemli saçınızı iki bölüme ayırın. Saçınızın alt yarısından başlayın. Saçlarınızı dışa doğru parmağınızla sarıp klips ile dışa doğru tutturun.

MAKARA İLE BUKLELİ SAÇ YAPIMI

Makara ile bukleli sac yapma

Victorias Secret modelleri gibi bu makaralar ile evde harika bukleler yapabilirsiniz .Duş aldıktan sonra, saçlarınızı az bir şekillendirici sürüp üç bölüme ayırın. arka, ve yanlar.Arkadan başlayıp aşağıdan yukarıya kısım kısım kısım saçlarınızı makra ile sarın.Saçlarını

MAŞA İLE BUKLELİ SAÇ YAPIMI

sac masasi ile bukleli sac yapimi

bukleli dogal sac yapmanin yollari

 

Bir önceki yazımız olan Ünlülerin En Güzel Topuz Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2014 topuz saç modelleri, topuz modelleri ve topuz saç hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.