Poyraz Karayel Dizi Oyuncusu Burçin Terzioğlu’nun Saç Rengi Nedir?

Poyraz Karayel Dizi Oyuncusu Burçin Terzioğlu’nun Saç Rengi Nedir?

Her hafta izleyicilerin karşısına farklı bir heyecanla çıkan Poyraz Karayel dizisi çok beğenildi. Çarşamba günleri saat 20.00’de herkesi ekrana kilitliyor. Dizide Ayşegül karakteri ile rol alan Burçin Terzioğlu yine harika bir performans sergiliyor. Dizide Poyraz’ın aşkı  Bahri’nin kızı rolüyle ailesinden ayrı bir şekilde yaşayıp diziye can veriyor. Bugün size Poyraz Karayel dizi oyuncusu Burçin Terzioğlu’nun saç rengi nedir? bunu detaylı bir şekilde anlatacağız. Dizi karakterlerinin saç renkleri malum takipçilerine ilham kaynağı oluyor. Burçin Terzioğlu’nun saç rengi sizlerin de dikkatini çekmişse öğrenmesiniz de fayda var diye düşünüyoruz. Güzel oyuncunun güler yüzlülüğü, saç rengi, saç modelleri onun güzelliğinin başlıca temel noktaları, kelimeleri daha fazla uzatmadan Poyraz karayel’in Ayşegülü’nün saç rengi ve saç modelleri..

 

blank

 

Poyraz Karayel oyuncusu Burçin’in Terzioğlu’nun Saç Rengi

Güzel oyuncunun saç rengi ile ilgili sizlere detayları paylaşalım. Uzman saç stilistlerimiz saç tonunu inceleyerek ne olduğunu belirlediler. Burçin Terzioğlu’nun saç rengi kestane ve kahve tonlarıdır. Bazen sadece kestane saç rengini bazen de kestane ile kahve tonlarını bir arada tercih ettiğini görüyoruz. Ten rengine ve yüz yapısına bu rengin çok yakıştığını söyleyebiliriz. Ayrıca saçlarında sarı balyajları da gördüğümüz zamanlar oldu ama burada temel rengini değiştirmedi sadece ekstra balyajlar attırmıştı. Saç rengini belirlerken cilt özelliklerini de dikkate aldığını net bir şekilde gördük. Sizlerin de güzel oyuncu gibi açık renklerde teni var ise bu tonu tercih edebilirsiniz.

 

 

Burçin Terzioğlu’nun Saç Boya Numarası

Dizi oyuncusunun saç rengini açıkladıktan sonra boya numarası bilgisini de vererek daha net sonuçlara ulaşmanızı sağlayabiliriz. Loreal Excellence 3 koyu kestane saç boyası, palette Deluxe 5.68 kestane saç boyası Burçin Terzioğlu’nun saç boyalarıdır. Bu markaları güvenle deneyebilir sizlerde aynı renge ulaşabilirsiniz. Bu renk ile saçlarınız canlılık, parlaklık kazanacaktır. Bu saç boyaları saça zarar vermeden etki etmektedir.

Cansu Dere’nin Saç Rengi ve Modelini Daha Yakından Tanıyoruz

 

 

Burçin Terzioğlu’nun Saç Modelleri

Saç rengine baktıktan sonra saç modelini de incelemeden geçemezdik. Birazcıkta saç modelleri hakkında bilgiler verelim. Onun sevimli, sempatik yüzüne yakışan dalgalı saç modelleridir. Genellikle dalgalı saç modelleri kullanıyor. Fotoğraflarına baktığınızda bize hak vereceksiniz. Genellikle dalgalı saç modellerini görüyoruz. Dalgalı saç modellerinin onun yüzüne ve saç rengine cuk diye oturduğunuz düşünüyoruz. Saçlarının uzunluğu ise orta boy diyebiliriz. Çok sık olmasa da ara ara dağınık topuz saç modellerini kullandığına da rastladık. Sizlerde güzel oyuncunun hacimli dalgalı saç modellerini beğeniyorsanız deneyebilirsiniz. Yalnız şunu hatırlatalım bu saç modelinde elbise tercihleri çok önemlidir dikkat edin deriz.

 

 

Yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz umarım faydalı olmuştur sizler için. Diğer ünlülerin saç renkleri ile ilgili yazılarımız sizlerle olmaya devam edecektir bizi takip etmeye devam edin. Güzel saç renkleri ile beraber olmak dileğiyle iyi günler.

İlginizi Çekebilir : Fahriye Evcen’in Saç Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.