Hande Soral Saç Modeli

Hande Soral Saç Modeli

1987 doğumlu olan Hande Soral 2017 yılında evlendiği sevgilisi İsmail Demirci ile bebek bekliyor. Çalıkuşu, Diriliş Ertuğrul ve Bir Zamanlar Çukurova dizileri gibi popüler yapımlarda yer almıştır. Sempatikliği ve sevgi dolu olması sayesinde en kısa sürede kendini sevdirmiştir. 2008 yılında Komedi Dükkanı’nda konuk oyunculuk yaparak kariyer hayatına ilk adımı atmıştır. Başarılı oyunculuğu herkes tarafından takdir edilse de insanlar en çok onun güzelliğine hayran kalıyor. Hande Soral saç modeli ise herkesin denemek istediği modeldir.

Güzelliği ile ön planda olan başarılı oyuncu Hande Soral’ın çeşitli güzellik sırrı var. Bunlardan en önemli sırrı ise saç bakımı. Setlerde sürekli saçı yapıldığı için güzel oyuncunun saçı çok yıpranıyor. Bunu önlemek adına düzenli olarak saç bakımı yapması gerekiyor. Özellikle ünlü olduğu dönemde saçına neyin iyi geldiğini neyin kötü geldiğini öğrendiğini söylüyor. Hande Soral saç modeli için çeşitli faydalı bakım yapıyor. Özelliklede saçını nemlendiren ürünler tercih ediyor.

Hande Soral Saç Modeli

Hande Soral’ın Günlük Saç Rutini

Tamamıyla sade ve şık olan Hande Soral saçında da çok abartı istemiyor. Hande Soral’ın saç rengi de bir o kadar sade. Saçını çok fazla boyamayı tercih etmeyen Hande Soral genellikle koyu kestane rengi taraftarı. Ayrıca saçlarını şekilden şekle sokmak yerine saçlarını düzleştirmeyi tercih ediyor. Gideceği yere göre farklı modellerde saç yapsa da günlük yaşantısında düz saçlı olmaktan mutlu. Düz saçın ona yakıştığı bariz belli. Saçını düzleştirirken yakmamaya çok dikkat ediyor. Yüksek ateşte saçını düzleştirmek yerine orta sıcaklıkta düzleştiriyor. Ayrıca saç bakımını hiç aksatmıyor. Rutin bir şekilde saç bakım yağı kullanıyor ve saçını nemli tutuyor.

Hande Soral Saç Modeli

Hande Soral’ın Güzellik Sırrı

Hande Soral için bakım yapmak bir zorunluluktur. Her gün cildine ve saçına ihtiyacı kadar bakım yapar. Ayrıca düzenli ve sağlıklı beslenerek cildinin tazeliğini korur. Günlük spor yaparak vücudunu dinç tutar. Stressiz bir yaşam alanı oluşturmaya çalışan Hande Soral kendine zaman ayırmayı da hiç unutmuyor. Bunun gibi basit tüyolarla zamana karşı hiç yaşlanmayan Hande Soral çok güzel görünüyor.

Hande Soral Saç Modeli Hande Soral Saç Modeli Hande Soral Saç Modeli Hande Soral Saç Modeli Hande Soral Saç Modeli Hande Soral Saç Modeli Hande Soral Saç Modeli

Bir önceki yazımız olan Burun Estetiği Ameliyatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.