Kara Sevda Dizisi Oyuncusu Neslihan Atagül’ün Saç Rengi

Kara Sevda Dizisi Oyuncusu Neslihan Atagül’ün Saç Rengi

Her hafta ekranlara gelen Kara Sevda dizisi çok sevilerek izleniyor. İzlenme oranları çok yüksek olan dizi,karakterleri ile de ön plana çıkıyor. Burak Özçivit ile başrollerini paylaştığı Kara Sevda dizisi heyecan dolu yapısı ile herkes tarafından fazlasıyla konuşuluyor. Yakın zamanda yazın ise Kadir Doğulu ile dünya evine girdi. Bu evliliği de çok konuşuldu. Şunu diyebiliriz Neslihan Atagül son zamanlarda çok popüler bir oyuncu haline geldi. Hem özel yaşamıyla hem de dizilerdeki rolüyle.

 

Neslihan Atagül'ün saç modelleri 2017

 

Kara Sevda dizsindeki karakterinin adı da Nihan olarak geçmektedir. Emir’in eşi rolüyle dizide boy gösteren güzel yıldız hayranlarının tutkulu bağlılığı ile dizideki karakter Emirden ayrılmalarını istiyor. Kısaca diziden bahsettikten sonra asıl merak edilen durumdan söz edelim. Neslihan Atagül’ün harika saçları hayranlarının ilgi odağı haline gelmiş durumda. Bir şampuan firmasınında reklamında da oynayan güzel yıldız saçlarının ne kadar güzel olduğunu da kanıtlamış oldu böylelikle. Kara Sevda Dizisi oyuncusu Neslihan Atagül’ün saç rengi nedir? diye sormadan edemiyorsunuz. Neslihan Atagül’ün saç boya numarası ile beraber saç modelleri konusunda net ve doğru bilgileri aşağıda bulacaksınız. Sözü daha fazla uzatmadan Kara Sevdanın Nihan’ın saç rengi nedir ve saç boya numarası nedir? öğrenelim.

 

Neslihan Atagül'ün saç modelleri

 

Neslihan Atagül’ün Saç Rengi Nedir?

 

Güzel oyuncunun kendi doğal saç rengi  koyu kumral tonlarıdır. Doğal saç rengi ona çok yakışsa da saçlarına kendi doğal saç rengine yakın saç rengi kullanmaktadır. Şu an kullandığı saç rengi kendi doğal saç renginin  birkaç ton açığı olan açık kumral saç rengidir. Yani bayanlar sizde ilham alıp kullanmak istiyorsanız açık kumral saç rengine çevirmelisiniz saçlarınızı. Tabi şunu da belirtmeden geçmeyelim saç renginin yanında, saç kesimi de güzel yıldızın saçlarında önemli,saç rengi öne çıkaran kullandığı saç  modelleri oluyor.

 

Neslihan Atagül'ün saç rengi 2017

Saç Kategorimiz İçin Tıklayınız.

Neslihan Atagül’ün Saç Boya Markası ve Numarası Nedir?

 

Bu saç rengine sahip olmak için kullandığı saç boyası 7/0 Wella Koleston Naturals kalıcı saç boyasıdır. Gerçekten kaliteli ve saçları yıpratmayan etkiye sahiptir. Rahatlıkla evde boyama yapabilirsiniz. İsterseniz de uzman bir saç stilistinden yardım alabilirsiniz. Saç rengi bir çok duruma gör değişiklik gösterebiliyor bunun için saçlarınızda boya var mı ve boyayı kurallarına göre dikkatli uyguladınız bunlar önem taşıyor. Bu noktalara dikkat edip uygulayın ki benim saç rengim neden farklı oldu demeyin. İlham alacağınız güzel saçları olan bir ünlü seçmiş oldunuz bunu değerlendirin. Açık kumral saç rengi ile beraber sizin saçlarınızda ışıltılı,parlak,canlı olacaktır.

 

Kara Sevda dizisi Nihan'ın saç rengi

 

Neslihan Atagül'ün boya numarası

 

Saç Rengine Uyum Sağlayan Modeller Hangisi?

 

Açık renkli teni, daha genç görüntüsünü de düşünerek tercih ettiği saç modelleri var. Kullandığı saç rengi ile beraber en çok topuz ve düz sade saç modellerini tercih etmektedir. Topuzun farklı şekillerini değişik değişik kullanmaktadır. Saç rengini de düşünecek olursak topuz ve düz sade modeller ona çok yakışmaktadır. Sizde saçlarınızı onun gibi renge boyatacaksanız kullandığı saç modellerinden de ilham almalısınız.

 

Hande Erçel’in Yeni Saç Rengi Nedir?

 

Kara sevda dizisi Nihan'in saç rengi numarası

 

Neslihan Atagül'ün saç rengi

 

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.