Güz-Kış 2020 Bayan Saç Modelleri

Güz-Kış 2020 Bayan Saç Modelleri

Güz ve kış heyecanlı mevsimler olacak. Denemek için sabırsızlanabileceğiniz pek çok eğilim var. Güzellik ve moda konusunda yeni fikirlerin tadını çıkarmaya başlayabileceğiniz zaman dilimdeyiz. Güz-kış 2020 bayan saç modelleri uzun, orta, kısa saçlar için seçenekler sunar. Önümüzdeki sezon popüler olacak bazı temel stiller de var. Örneğin, gevşek bukleler ve plaj dalgaları, herhangi bir mevsimde kullanabileceğimiz klasik saç stilleridir. Bu iki saç modeli uzun zamandır çok popüler. At kuyruğu stiline gelince, düşük at kuyruğu saç modelini çok fazla gördük bu şu anlama geliyor 2020 yılın saç modellerinden bir tanesidir. Saç aksesuarları hoşunuza gidiyorsa, düşük at kuyruğuna şeritler tercih edebilirsiniz.

 

 

Saçların üst kısmındaki çift topuzlar 2020 sonbahar-kış zamanının favorisi olacak gibi duruyor. Kısa zamanda yapabileceğiniz süper şık saç modelidir. Örgülü saç modellerini değişik şekillerde kullanabilirsiniz. 2020 yılının saç modelleri arasında balık sırtı örgüleri, taç örgüler, mikro örgüler çok talep görecek. Ünlüler kısa saç modellerini sever. Bob saç modelini 2020 yılında da göreceğiz. Bobla beraber serin kısa saç modelleri, kalın şekilli kısa saçlarda yeni sezona damga vuracak. Heyecan verici renk eğilimleri ile beraber saç modellerini deneyebilirsiniz. Sonbahar-kış 2020 saç modellerine göz atın ve büyük saç stili dönüşümlerine hazır olun.

 

2020 Yılının Saç Modelleri

 

1.Zarif Yan Saç Modeli

 

 

Saçlar yapışın ve yandan ayrılmış bir görünüm artık çok moda olacak. Gerçekten çok zarif ve klas. Özellikle özel davetler için kendinize hoş bir tarz arıyorsanız bu modeli deneyebilirsiniz ama bu modelin birazcık yüzünüze uyması gerek.

 

2.Hacimli Aksesuarlı Saç Stilleri

 

 

Arkaya doğru yatırılarak hacim kazandırılmış saçlar çok popüler. Hacimli saç modellerine aksesuarda eklemek çok daha havalı oluyor. Uzun saçınız var ise bu stil daha harika görünecektir.

 

3.Kaküllü Şık Saç Stilleri

 

 

Kaküllü düzensiz ön görünüm ve arkadan şık stille bu görünüme kavuşabilirsiniz. Önümüzdeki günler bu şekil biraz modern kaküllü modeller daha da yaygınlaşacak.

 

4.Örgüler Her Yerde

 

 

Bol örgülü bir sezon bizi bekliyor. Örgülü saçları her yerde göreceğiz şimdiden buna hazırlıklı olun. Örgüler her yerde başlığın kastımız bu. Günlük olarak da özel günlerde de örgülü saç modelleri çok kullanılacak.

 

5.Çift Örgü Topuz

 

 

Dağınık uzun saçlara çift örgü topuz çok yakışıyor gibi. Bambaşka görünümlere yelken açmanın zamanı geldi. Yeni sezonda bu şekilde bir saç stili ile nirvanayı yakalayabilirsiniz.

 

6.Saç Aksesuarlı Modeller

 

 

Aksesuar deyip hafife almayın. Basit bir aksesuar bile saç görünümünüzü çok değiştirebilir. 2020 ile beraber saç aksesuarları çok fazla yaygınlaşacak. Saç Modeli Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

7.Kıvırcık Dağınık Saçlar

 

 

Kıvır kıvır dağınık hacimli, kabarık görünümler seksi hava katıyor. Sonbahar-kış sezonu içinde gayet yerinde bir öneri. Kıvır kıvır saçlara çoğu erkek bayılmaktadır.

 

8.Saç Şeritleri

 

 

Saçlarınız için saç şeritleri sade görünümleri daha gösterişli hale getirebilir. Güzel bir öneri diyebilirim. Pistlerde de çok fazla aksesuarları da gördük sizde bu öneriyi kullanın.

 

9.Bükümlü Topuz 2020

 

 

Saçların arka kısmında bükümlü topuz çok tarz bir hava katıyor. Saçların ön kısmında değil de arka tarafında daha güzel bir görünüm isteyenler için tasarlanmış.

 

10.Şık Bob Saç Modelleri

 

 

Bob saç tarzı son yılların revaçta olan kısa saç kesimidir. Bu sezonun bob saç modeli daha modern bir görünüme kavuştu. Bob saç modeli daha şık bir görünüme kavuşuyor. Aynı zamanda daha modern bir kesim tarzına kavuşuyor. Örnek için fotoğrafı inceleyebilirsiniz.

 

11.Hareketli Dalgalar

 

 

Enerjik bir görünüm için saçlarınızda hareketli dalgalar oluşturmalısınız. Dalgalı saç modelleri genel olarak çoğu bayana yakışmaktadır. Önemli olan burada hareketli dalgaları oluşturmaktadır.

 

12.Taç Örgü Saç Stili

 

 

Mikro örgüler kadar taç örgülü saç modeli de revaçta olacak. Taç örgüler üsten yapılan saç tarzıdır. Hafif dağınık stiller ile özel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

13.Olabildiğince Düz Saçlar 2020

 

 

Artık saçlar olabildiğince düz. Her zaman var olan bu saç modeli bu sezon daha da ön planda olacak. Dalgalı saçlarınız var ise bunlara düzleştireme eğiliminde olun.

 

14.Düşük At Kuyruğu

 

 

At kuyruğu klasikler arasında diyebiliriz sadece formatları yıldan yıla değişiklik gösteriyor. Düşük at kuyruğu çok popüler olmaya başladı. Zarif, cool bir saç tarzı diyebiliriz. Kendinize bu şekilde değişik saç stilleri ile yeni görünümler kazandırın.

 

15.Islak Görünümlü Saçlar

 

 

Islakmış izlenimi veren saçların canlılık kattığını söyleyebiliriz. Islak saçlar mat görünüm yerine daha canlılık sağlıyor. Islak görünüm oluşturup uygun saç stilleri kullanabilirsiniz. Özel davetlerde, düğünlerde, partilerde bu saç modelini kullanabilirsiniz.

 

16.60’lı Yılların Topuzu

 

 

1960 yıllarda bu şekilde saç topuzları kullanılırmış. Bu 2020 yılında geri dönüyor, birazcık kaküllü ve yumuşak topuz saçlara değer katacak. 60’lı yılların topuzunun birazcık modern hale getirildiğini de belirtelim.

 

17.Neon Renkli Saç Telleri

 

 

Saçların tümünü neon renkle boyamak çok marjinal gelebilir. Çoğu bayan saçların tümünü bu renge boyamayı cesaret edemiyorsanız sadece birazcık saç tellerini boyatıp bu görünüme kavuşabilirsiniz. Saçlarınıza güzel bir esinti olacağı kesin.

 

18.Mikro Örgü Saç Modeli

 

 

Mikro küçük ufak anlamına geliyor. Kalın örgüler yerine daha küçük özellikli örgüler sezonun trendi. Saçların her noktasında mikro örgüleri kullanabilirsiniz. Mikro örgüler daha tatlı, sevimli, hoş görünüm katıyor.

 

19.Kıvırcık Saçlar Trend 2020

 

 

Birkaç tane öneride de gördünüz. Kıvırcık saçlar altın çağını yaşayacak gibi görünüyor. 2020 yılında kıvırcık saçları her yerde göreceğiz gibi duruyor. Kıvırcık saçları arkadan bağlayarak süper stiller elde edebilirsiniz.

 

20.Neon Renklerle Saç Stilleri

 

 

Son dönemde neon saç renkleri özellikle genç kızlar arasında çok popüler olmaya başladı. Bu trend hızla yükselişini sürdürüyor. Neon saç rengi ile beraber kıvırcık hacimli hafif dağınık saçlarla beraber süper görünüyor. Asi, inatçı bir görünüm için denenebilir.

 

21.Kısa Kesimli Stil

 

blank

Kısa saçlar revaçta olmaya devam ediyor. Kısa saçların stilleri şekilleniyor. Biraz daha çocuksu kısa kesimli saç modelleri 2020 yılında çok fazla ön plana çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.