Irina Shayk’ın Saç Bakım Sırlarını Öğreniyoruz!

Irina Shayk’ın Saç Bakım Sırlarını Öğreniyoruz!

Irina Shayk’ın Kusursuz Saçlarından Fikirler Al!

 

Dünyaca ünlü bir modelin saçları çok hoş ise ondan esinlenmek en doğal hakkımızdır. Ünlü futbolcu Ronaldo’nun sevgilisi olarak tanıdığımız güzel manken, saçları ile bizi çok fazla etkilemiştir. Irina Shayk’ın etkileyici fiziği, hoş dudakları ve renkli gözleri görenleri hayran bırakıyor. Tabi ki bunun yanında mükemmel olan bir şey daha var o da saçları. Her ortamda saçlarını incelediğimizde gerçekten harika görünüyor. Bu kadar parlak,canlı,hacimli,sağlıklı bir saçı gördüğümüzde de acaba bunun sırrı ne demeden geçemiyoruz. Bugünde Irina Shayk’ın saç bakım sırlarını öğreniyoruz. Sizin de böyle güzel saçlarınızın olmasını istiyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumalısınız. Şimdide Irina’nın saç bakımlarının detaylarını öğrenelim.

 

PARIS, FRANCE - OCTOBER 02: Irina Shayk attends attends the L'OreAL Gold Obsession Party as part of the Paris Fashion Week Womenswear Spring/Summer 2017 on October 2, 2016 in Paris, France. (Photo by Dominique Charriau/WireImage)

 

Irina Shayk Saçlarını Böyle Güzel Nasıl Koruyor?

 

Irina çekimlerde,podyumda,davetlerde saçlarına özel bir bakım uygulamıyor. Bunun aksine düzenli ve sürekli bir bakım tercih ediyor. Saçları için en önemli desteği ise L’Oreal Paris 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım serisinden alıyor. Bu seriyi bizde çok beğeniyor tavsiye ediyoruz ve çoğu bayana öğreniyoruz kullanmasını. Kullananlardan çok olumlu yorumlar alıyoruz. Bu besleyici bakım serisi saça ne gibi katkılar yapıyor derseniz içindeki çiçek özleri yağları ile saçın tüm ihtiyacını gideriyor. Besleyici özellikteki yağlarla saça yumuşaklık,parlaklık,canlılık,pürüzsüzlük,nem kazandırıyor. Bu kadar bakımla beraber saçların ağırlaşacağını düşünüyorsanız kesinlikle saçlarınızı ağırlaştırmıyor.

 

Irina Shayk'ın saç bakım sırları (1)

 

Irina Shayk’ın Adım Adım Saç Bakımı

Siz bayanlarda Irina’nın saçlarına ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki adımlarımızı uygulamalısınız.

Birinci Adım: Şampuan

Şampuan çok çok önemlidir. İyi bir şampuan saçlarınıza hep sağlık katar. Birinci olarak çiçek yağları olan şampuanla saçlarımızı güzel bir şekilde kirlerden, zararlı etkilerden arındırıyoruz.Bu şampuan sayesinde saçlarınız hem kökten hem de uçlardan yoğun bir şekilde beslenmiş olacak. Böyle bir şampuan işinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır.

 

Irina Shayk'ın saç bakım sırları (3)

 

İkinci Adım: Bakım Kremi

Şampuanlamayı bitirdikten sonra ikinci yapmamız gereken ise yağ içerikli saç bakım kremini,saçlarımızın hem uç kısımlarına hem de boy kısımlarına güzelce uygulamaktır. Bu krem saçlarınızı yumuşatır.

Saç Kategorimizi Uğramadan Çıkmayın.

 

Üçüncü Adım: Bakım maskesi

 

Bakım her daim gerek. Sadece saçlarımız yıpranınca bakım yapmak çok yanlış. Irina Shayk da düzenli saç bakımı yapıyor. Aşamaları da aynen bu şekilde uyguluyor. Saçlarınıza bakım maskesini bir yada yoğun bir bakım yapıyorsanız en fazla iki defa uygulayabilirsiniz. Bakım maskesi saçlarınızı en ince ayrıntısına kadar besleyecektir.

 

Irina Shayk'ın saç bakım sırları (1)

 

Dördüncü Adım: Durulanmayan Bakım Kremi

Durulanmayan bakım kremi ünlü modelin en son aşamasını oluşturuyor. Durulanmayan bakım kremi duş sonrası nemli saçlara uygulanacağı gibi, kuru saçlara da rahatlıkla uygulanabilir. Eğer saçlarınızdaki elektriklenmeden ve kabarmalardan çok fazla şikayetçi iseniz saçlarınıza şekil verdikten sonra yağ kremini aksatmadan uygulamanızı öneririz.

Miranda Kerr saç bakım sırları ortaya!

 

Bu aşamalardan sonra Irina Shayk’ın saç bakım sırlarını öğrendiniz demektir. Bu aşamadan sonra size düşen Elseve6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım serisini alıp söylediğimiz çerçevede kullanmanız olacaktır. Daha sonrada ünlü mankenin saçlarını elde etmiş olacaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.