Evde Saç Boyası Nasıl Akıtılır ?

A+
A-
Evde Saç Boyası Nasıl Akıtılır ?

Evde Saç Boyası Akıtma

Saçınızı yeni boyadınız ve saç renginizden memnun kalmadınız veya saç renginizi daha açık olmasını istiyorsanız o zaman bayanlar doğru yerdesiniz.Size evde doğal yollar ile saç rengi nasıl akıtılır ? gerekli bilgileri bu postumuz da bulabilirsiniz.

Saçınızı tekrar boyasanız da önce istediğiniz saç rengi tutmayacaktır bunun için ilk önce kullandığınız saç boyanızı akıtmanız gerekmektedir.Bu şekilde istediğiniz rengi tutturabilir kuaförlere para dökmeye saçlarınızın zarar görmesine de gerek yoktur.Saç renginizi kendiniz evde yavaş yavaş ton ton açarsanız saçlarınız yıpranmaz ve sağlıklı kalır.Eğer saç renginizi yakın bir zamanda boyattıysanız saç akıtma işlemi sizin için daha kolay olacaktır.Diğer türlü zaman almış kat kat boyanan aynı rengi akıtmak daha zordur.
Evde doğal olarak saç boyanızı akıtacağınız en etkili yöntemlerden birisi beyaz sabun olarak bilinir.Beyaz sabunla sık sık yıkanan saçlar kısa sürede eski rengine döner.Beyaz sabun oldukça iyi bir tercihtir, ama saçlarınızı yıkama sonrası bol kremlemeyi ve birkaç günde bir nemlendirici maske uygulamayı ihmal etmeyin, sabun cildi olduğu kadar saçlarında kurumasına neden olur.Benim yaptığım uygulama ise saçlarımı köpürtmeden önce ıslatıp saç uçlarına saç kremi uyguluyorum daha sonra köpük işlemine geçip , durulayıp tekrar saç uçlarına saç kremi sürüyorum ve duruluyorum . bu şekilde saçlarımın da kurumasına ve yıpranmasına engel oluyorum.Oldukça etkili sizinde uygulamanızı tavsiye ederim.

evde sac boyasi nasil akitilir
Kepeğe karşı üretilen şampuanlarında saç rengini daha kısa sürede akıttıklarını duydum, ama ne kadar etkilidir denemedim.Zeytinyağı ile yapacağınız doğal saç maskeleri saç rengini akıtma da oldukça iyi olduğunu biliyorum.Benim tercihim ise saçlarımı haftada bir ton ton açmak.İstediğimiz saç rengini tutturabileceğim açıklığa geldiğinde ise saç boyasını ile tekrar boyuyorum.Saçlarınızı her hafta biraz daha açık renge boyayın zamanla saç renginizin açıldığını göreceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.