Kız Üniversite Öğrencileri İçin Saç Modelleri 2020 Resimli Anlatım

Kız Üniversite Öğrencileri İçin Saç Modelleri 2020 Resimli Anlatım

Okula Giderken Kullanabileceğiniz Saç Modeller Neler?

Genç öğrencilerde okula giderken saçları ile beraber güzel görünmek ister. Her gün okula giderken acaba nasıl saç şekillendireyim sorusu beynimizi kemiriri durur. Her gün sabah kalktığımızda kıyafetimizi seçtik kombinimizi yaptık peki saçlarımıza nasıl bir model yapacağız? Kafamızda şu soruların devamının gelmesi de doğal bu saç modeli benim yaşıma uygun mu, bu saç modeli okul için fazla mı iddaalı? sorularıyla boğuşup durursunuz. Bu sıkıntılarla karşılaşmamanız için stylekadin ekibi olarak sizlere Kız üniversite öğrencileri için saç modelleri 2020 resimli anlatımı hazırladık. Bu saç modelleri 17-30 yaş arası okula giderken kullanabileceğiniz saç stillerindendir. Bundan sonra okulda da harika görüneceksiniz saç modellerini öğrenmek içinde stylekadin.com adresi bir tık ötenizde olacak. Şimdide üniversite öğrencilerine yakışan saç modellerini sıralayalım.

University student smiling in classroom

1.Dağınık Topuz Saç Stili

 

1-daginik-topuz-sac-stili-ve-resimli-yapilisi

Okula gitmek için erkenden uyandın gece saçlarının dağılması doğal. Hal böyle olunca da dağınık topuz saç stili işinizi görecektir. Üniversite öğrencilerine hafif dağınık stillerde enfes olmaktadır. Yukarıdaki adımları takip ederek dağınık topuzunuzu yapabilirsiniz.

2.Yarım Topuz Saç 2020

 

2universite-ogrencileri-icin-yarim-topuz-sac-modeli

Çok şeker bir saç şekillendirmesi yarım topuz saç modelidir. Genç yaştaki kızları da daha tatlı gösteren ve gerçekten harika gösteren altı çizilmesi gereken bir üniversite öğrencisi saç modelidir. Saçınızın ön ve tepe kısmının bir bölümünü topuz haline getir ve sonra toka ile sabitle bu saç senindir.

3.Yarım At Kuyruğu

 

3yarim-at-kuyrugu-2017

Yarım at kuyruğu modeli uzun saçlar için çok daha güzeldir. Saçlarınız birazcık uzun ise yarım at kuyruğu ile üniversitedeki tüm erkekleri kendinize hayran bırakabilirsiniz 🙂 Bu saç modeli için yapman gereken geceden saçlarını dalgalandırman olacak.Bunu da birkaç örgü ile yapabilirsin. Daha sonra ise at kuyruğu şekli verin saçınıza.

 4.Yarım Örgülü Saç Modeli

 

4yarim-orgulu-sac-modeli

Saçlarda yarım stiller dönemi fazlasıyla kendini hissettiriyor. Eğer sizde yarım parçalı stilleri seviyorsanız tam size göre yarım örgüler. Yapımı ise gayet rahat ve pratiktir. Saçlarını alt ve üst olarak iki kısma ayırıp üst tarafa normal klasik örgüler öreceksin daha sonra ise kurdeleli bir toka takıp şeker bir görünüm verebilirsin.

5.Dağınık Dalgalı Saçlar

 

5daginik-dalgali-sac-yapilisi-resimli-anlatim

Sabah kalktın zamanın yok fön çekmeden saçlarını kurutup dalgalar elde et. Saçlarını kurutmadan öncede yağ içeren bakım kremi uygula kuruturken tutamları kıvır. Saçların tam olarak kuruyunca ortaya dağınık dalgalar çıkacaktır.

İlginizi Çekebilir

Daha fazla Fikir İçin Saç Kategorimize Ulaşmak İçin Tıklayınız.

 6.Örgülü Taç Saç Modeli

 

6kiz-universite-ogrencileri-icin-orgulu-tac-sac-modeli-resimli-anlatim

Bu stil klasik okul saç modelidir. Okula giderken kullanılabilecek en uygun saç şekillendirmesidir. Yapılışı resimli olarak yukarıda anlattık aynı şekilde kolayca yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Daha Fazla Saç Fikri İçin Tıklayınız.

7.Düşük At Kuyruğu ile Üniversiteye Adım

 

7dusuk-at-kuyrugu-yapilisi-resimli-anlatim

Saçlarını düşük bir şekilde at kuyruğu şeklinde ense kısmında topla ve toka ile sabitle. Daha sonra ise arka taraftan parmaklarını girdirip,at kuyruğunun bir parçasını buradan geçir. Böylelikle klasik at kuyruğuna yeni bir bakış açısı getirmiş oldun.

https://www.stylekadin.com/sac/okul-sac-modelleri-2020-2021.html

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. blank Sevinc514 dedi ki:

    7-ciyi dejiyicem<3. ; )

    1. blank stylekadin dedi ki:

      deneyin farkı görün…