Salaş Topuz Modelleri

Salaş Topuz Modelleri

Düğüne giderken, işe giderken ya da günlük normal takılırken salaş topuz modelleri sizi çok şık gösterecektir. Uğraşılmamış görüntüsü ve rahat duruşuyla çok sportif olan bu modelleri yapmak biraz zorlu olabilir. Saçlarınızın uzun olması bu model yapımını kolaylaştıracaktır. Ayrıca bu salaş topuzların daha güzel görünmesi için saçlarınızı her zaman bakımlı olması gerekiyor. Parlak saçlar sadece salaş topuz modelleri için değil her saç modelinde güzel görünmektedir. Saçınıza ihtiyacı olan bakımı yapmak çok önemlidir. Eğer saçlarınız cansız ve yıpranmışsa Hindistan cevizi yağ ya da tatlı badem yağı gibi bakımlar uygulayabilirsiniz. Böylece saçlarınız yeniden onarılacak ve canlı görünecektir. Dilediğiniz tüm saç modelleri canlı saçlarınız sayesinde çok güzel görünecek.

Salaş Topuz Modelleri

Düğün İçin Salaş Topuz Modelleri

Salaş topuz modellerinin her yere uygun olduğunu söylemiştik. Sadece küçük dokunuşlarla hem düğün gibi davetlere hem de normal günlük hayata uyarlayabilirsiniz. Bu küçük dokunuş düğün için salaş topuz modelleri için bir sim olabilir. Saçınızı dilediğiniz gibi yaptıktan sonra elbisenize uygun renkte sim dökmek sizi tamamıyla hazır yapacak. Fakat simi çok abartılı dökmek kesinlikle sizi kötü gösterecektir. Düğün için salaş topuz yaparken saçlarınızın perçem kısımlarını balıksırtı şeklinde örmek saçlarınızı daha güzel görüntüye ulaştıracaktır. Ayrıca topuzun çok fazla dik olmamasına dikkat etmelisiniz. Böylece çok daha kabarık görünür ve salaş topuz modeli gibi görünmez.

Salaş Topuz Modelleri

Günlük Hayatta Kullanılacak Saç Modelleri

Günlük hayatta kullanılacak saçmodelleri abartılı görünmemesi, çok zahmet vermemesi ama yine de şık görünmesiyle bilinir. İşe giderken ya da biriyle görüşmeye giderken çok çabuk hazırlanmak istiyorsanız üzerinize çok düşmemek istiyorsanız topuz yapabilirsiniz. Sadece 5 dakikada yapacağınız bu saç modeli ile hem beğenileri toplayacaksınız hem de çok rahat olacaksınız. Dilerseniz önden biraz perçem ayırarak dilerseniz küçük örgülerle topuzunuzu daha güzel yapabilirsiniz. Bu kolay ve zahmetsiniz topuzu yaparken saçınızı çok sıkı yapmamaya özen göstermelisiniz. Saçınızı çok sıkarsanız başınız ağrıyabilir hatta saçınızı çekiştireceği için saçlarınız dökülebilir. Saçınızın dağılmasını önlemek adına tel tokalar kullanabilirsiniz. Yanınızda tel toka taşımakta sizin için artı olacaktır.

Salaş Topuz Modelleri Salaş Topuz Modelleri Salaş Topuz Modelleri Salaş Topuz Modelleri Salaş Topuz Modelleri Salaş Topuz Modelleri Salaş Topuz Modelleri Salaş Topuz ModelleriSalaş Topuz Modelleri

Bir önceki yazımız olan Fransız Saç Örgü Modeli Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.