Çilliler İçin Saç Modelleri

Çilliler İçin Saç Modelleri

Çilli olmak çok büyük ayrıcalıklardan biridir. Çünkü yüze oldukça yakışmakta ve şık durmaktadır. Birde bunun üzerine cidden çok zarif ve çillerle uyumlu bir saç modeli eklenirse sizi gören herkes hayran kalacaktır. Çilliler için saç modelleri aslında o kadarda zor değildir. Özellikle de saç renginiz bakır ise sizin için oldukça uyumlu olacaktır. Genel olarak beyaz tenlilerde çil çok yaygın olduğu için bakır renklerde ten ile uyum sağlayıp oldukça çok şık duracaktır. Saç modeli seçerken nereye gideceğiniz oldukça önemlidir. Mesela bir düğüne giderken daha iddialı bir model seçersiniz ama bir yere giderken kullanacaksanız o halde sade bir model seçmelisiniz. Çilliler için saç modelleri hem çok şık hem de çok modern görünüm olacaktır.

Çilliler için saç modelleri

İddialı Çilliler İçin Saç Modelleri

Düğün gibi önemli modern bir yere gidecekseniz eğer iddialı bir elbise seçmelisiniz. Aynı şekilde bu iddiaya yakışacak bir saç modeli seçmelisiniz. İddialı çilliler için saç modelleri skalası oldukça geniştir. Eğer bir modeli sevmezseniz kendinize göre düzenleyebilir ve hem rahat hem de şık bir model tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı tepeden topuz yapabilir ve bukleleri çıkarak zariflik katabilirsiniz. Eğer daha sade bir şey isterseniz o halde saçınızı kıvırcık yapabilir ya da dümdüz yapabilirsiniz. Her model hem saçınıza hem de çillilerinize uyumlu olacağı için güzel görüneceğinize emin olabilirsiniz.

Çilliler için saç modelleri

Çillilerde Saç Bakımı

Saçınız her ne renk olursa olsun bakım yapmanız oldukça önemlidir. Çilliler için saç bakım ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü yüzünüzdeki çillilere vurgu yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için saçlarınızı oldukça dolgun olması yüzünüzü ortaya çıkacaktır. Bu dolgunluğu sağlamak için etkili ve doğru bakımı yapmalısınız. Saçınızın sürekli dolgun olması saçınızın kurumasını önlemeniz lazım. Sürekli olarak bakım yağları sürmelisiniz. Bu bakım yağlarında en etkili olan kesinlikle hindistancevizi ya da tatlı badem yağıdır. Dilerseniz bu bakım yağlarını karıştırıp saçınıza sürebilirsiniz. Bunları yapmadan önce saçınız için en doğru bakımı yaptığınızdan emin olmalısınız. Kuaförünüze hatta egzama gibi bir cilt hastalığınız var ise cildiyeye danışmadan saçınıza yağ gibi ürünler sürmemelisiniz.

Çilliler için saç modelleri Çilliler için saç modelleri Çilliler için saç modelleri Çilliler için saç modelleri Çilliler için saç modelleri Çilliler için saç modelleri Çilliler için saç modelleri

Bir önceki yazımız olan Mavi Turuncu Kombin Örnekleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.