Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

A+
A-
Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Kumral saç rengi buğday tenli kişiler üzerinde kuşkusuz ki güzel bir görünüm yaratır. Ancak kumralın içerisinde birçok tonu vardır ve bu tonlarla herkes kendisine yakıştırabilir. Doğru ten ve saç rengi uyumuyla birlikte harika bir uyum elde edilmesi zor değildir.

Açık Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Açık kumral saç rengi açık renkte olan bir tondur. Daha çok sarıyı anımsatan bu ton görünüş olarak çok hoş durur. Ancak doğru bir ton uyumu yakalanmazsa istenen görünüm elde edilmeyebilir. En çok kullanılan bu ton yaygın olarak buğday tenli kişilere yakışır. Canlı bir görünüm verir ve boya olduğu çok anlaşılmaz. Doğal bir görünüm elde etmek isteyen, buğday tenli kişiler tarafından tercih edilmelidir. Bu saç rengini kullanacak olan kişiler uzun bir saç modeli tercih edebilirler. Biraz kıvırcık olan model renk ile güzel bir uyum yakalayacaktır.

blank

Koyu Kumral Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Kumralın koyu olan bu tonu bütün ten renklerine yakışabilir. Yüzü solgun olan kişilere özellikle renk katacak olan bir renktir. Bu saç uzun ya da kısa olarak birçok modelde hoş duracaktır. Ancak isteğe bağlı olarak küt tercih edilebilir.

Küllü Kumral Saç Kimlere Yakışır?

Küllü kumral saç rengi içerisinde griye çalan bir tonu barındırır. Esmer kişilere daha çok yakışır, beyaz tenli kişilerin solgun durmasında sebep olacaktır. Çabasız ancak şık bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar tarafından tercih edilebilir. Perçem seven kişiler bu modelde kendilerini ön plana çıkarabilirler.

Dore Kumral Saç Kimlere Yakışır?

İçerisinde parıltılar bulunduran bir renktir ve iddialıdır. Tüm tenlerde şık duracaktır, daha çok klasik giyinmeyi seven kişilerde daha hoş bir görünüm elde edilebilir. Düz ve küt kesim saçlarda kendisini güzel gösterecektir.

Altın Kumral Saç Kimlere Yakışır?

Altın kumral saç buğday ten rengine sahip kişilerde daha hoş bir görünüm sağlar. Ayrıca bu saçın üzerinde çeşitli değişiklikler gerçekleştirilebilir. Uzun ve dalgalı modelde bu rengin duruşu çok hoş olacaktır.

Zayıf gösteren pantolon modelleri ve kombinler başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.