Bakır Kızıl Saç Rengi Hakkında Tüm Detaylar

Bakır Kızıl Saç Rengi Hakkında Tüm Detaylar

Bugünkü konumuz saç rengi ile alakalı ve çok hoşunuza gideceğinizi düşünüyoruz. Bundan dolayı da iyi takip etmenizi tavsiye ederiz. Bakır kızıl çok özel ara form durumunda olan bir saç rengidir. Bu rengi bilmeyip kullanan bayanlar çok ama çok menün kalmışlardır. Çünkü ilk başta ön yargıları olmalarına rağmen yaptırmış sonradan da çok güzel durunca da bırakamamışlardır. Tam benim rengimmiş nasıl bugüne kadar fark edememişim diyen onlarca kişi tanıdık. İşte bu ifadelerden sonrada bu konuyu sizlere sunmak için kaleme aldım. Bakır kızıl saç rengi tutkunu onlarca bayan arasına sizlerde girebilirsiniz. Özellikle saç rengi tonu arayışında iseniz ilginizi çekebilir. Bakır kızıl saç rengi hakkında tüm detaylar başlıklı yazımıza bakalım.

 

bakır kızıl

bakır kızıl saç rengi

 

Bakır Kızıl Nasıl Bir Renktir?

Bakır ve kızıl ortak harmanı ile ortaya çıkmış birazcık kızıla yakın bir saç rengidir. Bakı ve kızıldan daha ayrı bir ton isteyenler için titizlikle tasarlanmıştır. Genellikle bakır ve kızıl rengini çok seven bayanların tutkunu olduğu ve uzun süre kullandığını çokça işitiyoruz.  Denemekte çekiniyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyup size yakışıp yakışmadığına karar verin. Eğer size uygunsa o zaman yaptırabilirsiniz. Yalnız bu rengin tonu iyi tutturmalı yoksa farklı şekilde yansımalar olabilir.

 

 

 

Bakır Kızıl Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bu noktanın altını özellikle çizeceğiz. Beyaz tenli bayanlara çok yakışmaktadır ama sarışın ve esmer tenli bir bayansanız kesinlikle uzak durunuz deriz. Çünkü en iyi uyum sağladığı ten beyaz ve beyaz tonlarıdır. Diğer ten renkleri ile uyum sağlamayıp çok kötü görünüme sebep oluyor, uygun cilt tonuna yapılmadığında da bayanlar saç rengini kötülemeye başlıyorlar bu son derece yanlış bir durumdur. Çünkü saç renginde sıkıntı yok tam tersine sizin ona uygun bir ten renginiz yok bu yüzden bunun ayrımını iyi yapmalıyız.

 

 

 

 

Bakır Kızıl Hangi Göz Rengine Yakışır?

Bunu özellikle belirtmek istedik çünkü basit bir ayrıntı ama etkili görünüm sağlıyor. Renkli gözlü olup beyaz ten rengine sahip kadınlarda çok güzel bütünlük sağlıyor. Göz rengi için kesin bir renk kıstası yok renkli gözlü olmak yeterli oluyor. Mavi, yeşil, ela, kahverengi gibi tüm renkli gözlerle eşleşiyor. Koyu renkli gözlerle ise yapay durup doğal bir görüntü vermiyor.

 

 

 

Bakır Kızıl Saç Boya Numaraları

Bakır kızıl saç rengi boya numaralarını marka marka aşağıda listeledik bu bilgiler işinizi daha pratik hale getirecektir.

Wella 6.4 bakır kızılı saç boyası (fiyatı : 12.04 TL)

-Koleston set boya 6/4 bakır kızıl (fiyatı : 17.73 TL )

-Koleston kit saç boyası 77/44 yoğun bakır kızıl saç boyası (fiyatı : 19.90 TL)

-Davines 7.64 bakır kızılı saç boyası (fiyatı : 43.99 TL)

-Henna Plus bitkisel 7.46 bakır kızılı saç boyası (fiyatı :37 TL)

 

blank

 

blank

 

Bakır Kızıl Saç Modelleri

Bakır kızılı için saç modelleri tercih ederek saçınıza uygun olması, saç renginize uygun olması ve yüzünüze uygun yapıda olmasına dikkat edin. Bu noktada tercih yaparken tek başına renge uyum sağlaması bezen yeterli olmamaktadır. Düz saç modelleri, hafif dalgalı modeller, katlı saç kesimleri, ortadan ayrık saç stilleri en güzel öneriler arasındadır. bu öneriler hangisi yüzünüze yakışıyorsa onu deneyip kendinize güzel bir görünüm verebilirsiniz.

 

 

Evde Bakır Kızıl Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

-2 kutu koleston kit saç boyası 77/44 bakır kızılı saç boyası alıp güzel bir şekilde karıştırıp kutunun üzerindeki önergeleri takip ederek 1 saat kadar bekledikten sonra saçlarınızı yıkayıp bu renge ulaşabilirsiniz. Saçlarınızı yıkarken ılık su ile yıkamaya özen gösterin derim. Bakır Saç Rengi İçin Tıklayınız.

 

 

Tarçın Bakır Saç Rengi İle İlgili Her şey

 

Bu Saç Renginin Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Bu renk kombinasyon çabuk akma yapabilmektedir bu noktaya dikkat etmek gerekir bunun için saçalrı düzenli ve seyrek aralıklarla yıkayın ılık su kullanın. Aşırı sıcak sudan kesinlikle uzak durun. Bunun yanında havlu ile saçlara nazik dokunuşlar yapın. Bir de çabuk turunculaşma yaptığı söyleniyor bunun içinde saç cilası yapmanız gerekmektedir. Kuaförler bu uygulamayı yapmaktadırlar ayrıca kendiniz evde de rahatça yapabilirsiniz. Saç cilası kesinlikle saçlardaki turunculuğu önlüyor ve bu yansımayı ortadan kaldırıyor saçlarınızı ilk günkü rengi ile kalıyor.

Yukarıdaki bilgiler işinizi göreceğinizi umut ediyor ve önemli bilgiler olduğunun altını çiziyoruz yeni bir saç rengi ile karşınızda olmak dileğiyle hoşçakalın.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.