Beyaz Saç Kapatıcı Nedir Nasıl Kullanılır Fiyatları

Beyaz Saç Kapatıcı Nedir Nasıl Kullanılır Fiyatları

Saçı boyadıktan kısa bir süre sonra beyazların tekrar ortaya çıkması hepimizin hayatında süren bir sorun. Bir sonraki boyama zamanımız gelene kadar ya da müsait olana kadar beyaz saçlarımızın bizi rahatsız edebilmekte ve öz güvenimizi düşürebilmektedir. Beyaz saçlarınızla mutlu olsanız bile bazen aniden gitmeniz gereken bir davette saçlarınızdaki beyazları saklamak isteyebiliyorsunuz. İşte bu ani ev hızlı çözümleri uygulayacağımız zaman imdadımıza beyaz saç kapatıcı boyalar çıkıyor. Beyaz saç kapatıcı boyalar belirli bir bölgeye boyadığımız ve geçici oldu için oldukça kullanışlı saç boyalarıdır. Yanlış saç rengine boyasak bile bir sonraki saç boyamamızda bunu rahatlıkla düzeltebiliriz. Peki bu hayat kurtarıcı beyaz saç kapatıcı nedir nasıl kullanılır fiyatları nedir diye öğrenmek isterseniz hemen başlayalım.

Beyaz Saç Kapatıcı Nedir Nasıl Kullanılır Fiyatları

Beyaz Saç Kapatıcı Nedir Nasıl Kullanılır Fiyatları

Beyaz saç kapatıcı nedir nasıl kullanılır fiyatları sorularımızın cevaplarını tek tek verelim. Beyaz saç kapatıcılar ani durumlarda ya da saçınızı değişik renklerde kısa süreliğine kullanmanız gerektiğinde kullanabileceğiniz hızlı bir saç boyasıdır. Bu boyaların en önemli özelliği saçınızın her yerine kullanamayacak olmanızdır. Sadece saç diplerinizdeki beyazlar ve belirli bir yere toplanmış olan beyaz saçlar için uygun olan bu saç boyası kısa sürede kuruması nedeniyle oldukça tercih edilmektedir. Ayrıca dip boyaları da kolayca gizleyebilen bu beyaz saç kapatıcılar kolayca uygulanıyor. Yapmanız gereken tek şey sıkıp, o bölgeye uygulamaktır.

Gideceğiniz davete hazırlandınız ve o da ne? Beyaz saç kapatıcınızı sürmeyi unutmuşsunuz. Saçınız bozulur mu diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Hayır bir sorun olmamaktadır. Saçınızı fön de yapsanız maşa da yapsanız kolaylıkla beyaz saç kapatıcıyı uygulayabilirsiniz. Saçınızı ağırlaştırmaz ve sertleştirmez. Bu yüzden saçlarınıza uyguladıktan sonra saç spreyi sıkıp saç modelinizi sabitlemeniz oldukça önemlidir. Beyaz saç kapatıcı nasıl kullanacaksınız hemen anlatalım. Kuru saça uygulamanız gereken beyaz saç kapatıcı sprey saçınıza en az on beş santim uzaktan sıkılmalıdır. Ayrıca spreyi kullanmak istiyorsan saçının daha iyi emmesi için taranmış ve saçında herhangi bir karmaşıklık olmaması da önemlidir. Maskara kullanmak istiyorsan o zaman zaten direkt olarak beyaz saçın üzerine uygula. 5-10 dakika içinde kuruyacak olan bu saç boyası artık davete ya da nerede gitmek istiyorsan hazır.

Beyaz Saç Kapatıcı Nedir Nasıl Kullanılır Fiyatları

Beyaz Saç Kapatıcı Fiyatları Nedir

Beyaz saç kapatıcı fiyatları nerden aldığınıza göre değişmektedir. Ayrıca hangi markayı aldığınız da oldukça önemli bir fark yaratmaktadır.  20 liradan 70 liraya kadar geniş bir aralığı olan beyaz saç kapatıcılar modeline ve markasına göre oldukça değişmektedir. Kaliteli markaların indirimlerde 10 liradan aşağı olduğuna az rastlamıyoruz. Eğer beyazlarınız varsa indirimleri takip etmeyi ve alıp kenara koymayı ihmal etmeyiniz. Bu şekilde sürekli elinizin altında beyazlarınızı kapatmak istediğiniz zaman için saç kapatıcınız olacaktır. Ancak hep aynı saç rengini kullanmanız da önemlidir. Yoksa farklı renk saç kapatıcı kullanmanız beyaz yerine çok daha bir görüntüye sebep olabilir.

Beyaz saç kapatıcıların fiyatları gözünüze ilk bakışta çok pahalı gelse de buna değdiğine emin olabilirsiniz. Fiyatların seviyesine aldanıp işinizi görsün diye merdiven altı olan ürünleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Merdiven altı ürünlerin içerisindeki kimyasalların nerden geldiği ve ne şartta üretim yapıldığı belli değildir. Bu yüzden saçlarınıza oldukça zarar verebilmektedirler. Merdiven altı ürünlerin tek kötülüğü yalnızca bu değildir. İçeriğine bağlı olarak kanser olma riskini de ortaya çıkarabilir. Unutmayın ki güzel görünmek kadar en az sağlıklı olmanız da önemlidir. Güvenilir ve uygun fiyatlı beyaz saç kapatıcılar için indirimleri takip edin.

Bir önceki yazımız olan Düğün için Kısa Saç Modelleri başlıklı makalemizde Düğün için Kısa Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.