Senin Tarzın Senin Saç Modelin !

Senin Tarzın Senin Saç Modelin !

Tarza Göre Saç Modelleri

Hem özel gecelerde hemde güzel görünmek istediğiniz bir yerde kuaföre gidip saç yaptırmak size göre değilse, tarzına yakışacak en güzel saç modelini kendinde evde basitçe yapabilirsin.Ayrıca kuaförde yapılan saçlar doğal olmadığı gibi abartılı da yapılabiliyor.İşte tam da burda seninde stilini yansıtacak saç modellerinden deneyebilirsin.

Asi kız düz saç modelleri

tarza gore sac modelleri 2014 2015

asi kiz duz sac modelleri

 

Saçlarıbız kabarık ve kıvırcık ise dümdüz bir fön çekin, eğer hala saçlarınız kabarıyorsa tekrardan saç düzleştirici ile saçlarınızın inmesini sağlayın.Eğer saçlarınızın daha parlak görünmesini istiyorsanız son olarak saçınıza serumda sürebilirsiniz.

Su perisi dalagası saç modeli

dalgali kabarik sac modelleri 2014

kabarik dalgali sac modelleri 2014

Saçlarınız düz veya kabarık ise , saçlarınıza büyük maşalar ile  sarıp  bekletin.Daha sonra ince dişli saç tarağı ile saç diplerinizi tiftik tifktik yaparak daha hacimli ve kabarık olmasını sağlayın,Son olarak saçlarınızın bu şekilde kalması için saç spreyine ihtiyacınız var.

Gotik saç modelleri

gotik sac modelleri 2014

yandan dalgali sac modelleri 2015

Saçlarınızı biraz maşa ile dalgalı yapıp şekillendirici ile buklelerin bozulmamasını sağlayın.Daha sonra saçınızı istediğiniz taraftan yana ayırıp kulak arkasına toka ile sabitleyin.Yılın en trend saçlarından olan bu saç stili özel günler için en ideal ve her yüz tipi için uygun  saçlar arasındadır.

Egzotik

seksi ve gizemli sac modelleri 2014 2015

 

seksi sac modelleri 2015

İlk olarak saçlarınızın temiz olması çok önemli, duştan sonra saçlarınızı hafif nemli bırakıp düzleştirin.Saçlarınızın diplerini çok almadan kalın bugidiler ile sarın, daha sonra saçlarınızı sprey yardımı ile aynı şekilde kalmasını sağlayın.İsterseniz saçlarınızı yandan ve ortadan şekil verip toka ile sabitleyebilirsiniz.

Romantik

romantik sac modelleri 2014
Bir plaj ateşi veya yarın için planlanan Barbekü partisi var ise, doğru bir saç modeli.Size ilham verecek bu örgüleri, evde yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.