Gri Ombre Fikirlerimizi Çok Beğeneceksiniz!

Gri Ombre Fikirlerimizi Çok Beğeneceksiniz!

Gri ombreye bayılacaksınız!

Ombre modası son yılları kasıp kavurdu. Bunun yanında gri saç rengi de son yılların revaçta olan saç renklendirmesi idi. Hal böyle olunca gri renk ile ombre birleşerek gri ombre ortaya çıktı. Ayrıca sosyal medya da bu saç stili ile çok fazla karşılaşıyoruz. Bayanlar genelde örneklerini gördükçe de çok beğeniyorlar. Biz de bu durumu bilerek gri ombre fikirleri sunmak istedik sizlere. Şayet saçlarınızda tamamen değişiklik istemiyorsanız uçlarına bu şekilde bir uygulama yaptırmanız çok yerinde olacaktır. Saç renginiz de yakında zamanda değişikliğe gidecekseniz böyle bir öneriye şans verebilirsiniz. Sizler için en mükemmel kusursuz örnekleri aşağıda sıraladık işte diğer detaylar.

 

gri ombre

Saçlarda gri ombre uygulaması

 

Gri Ombre Kimlere Yakışır?

Gri ombre kimlere yakışır sorusu en temel sorulardandır. Bu fikre karar vermeden önce ten renginize, saç tipinize uyumlu bunlara dikkat etmelisiniz. Bu noktada çoğu bayan gri ombre trendini çok rahat uygulayabilir. Saçların tamamında çok fazla değişikliğe gerek olmadığı için tüm cilt tonlarına yakışmaktadır. Siyah saça gri ombre yapıldığında daha çok esmer bayanlarda hoş durmaktadır. İlginizi çekebilir: Ombre ve Balyaj Fiyatları Ne Kadar?

Gri Ombre İçin Nasıl Makyaj Yapılmalı?

Makyaj da saç görünümü etkileyen en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Nasıl bir makyaj yapılacağının püf noktası net bir şekilde verelim. Bu saç rengini göstermesi için canlı bir makyaj kullanmalısınız. Sönük cansız renklerle yapılırsa saç tonları da çok fazla canlı olmadığı için daha donuk görünebilirsiniz. Ruj rengi ve diğer renkleri ışıldayan renklerden seçmeniz çok yerinde bir tercih olacaktır. Bu saç stili ile beraber canlı makyajı yaparak denediğimi ifade etmeliyim çok basit bir ayrıntı ama görünümü çok fazla etkiliyor. Aslında bazı kişilerde saç renklerinin daha güzel durmasını sağlayan böyle küçük etmenlerdir. Bu noktaya dikkat edin derim.

 

gri ombre işlemi

Gri ombre kimlere yakışır?

 

Gri Ombreye Yakışan Saç Modelleri

Bu bilgiyi de verdikten sonra galerimizdeki örneklere hemen göz atın. Aşağıda size bir çok saç modeli ile beraber gri ombresi uygulamasının örneklerini derledik güzel bir şekilde. Gri ombreye en çok yakışan saç modelleri : Dalgalı uzun saç modeli, bob kesim saç modeli, yarım topuz saç modeli, uzun ultra düz saç modelidir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.