2020 Saç Rengi Trendi : Açık Sarı

2020 Saç Rengi Trendi : Açık Sarı

Bu yıl popüler olacak saç renklerinden birisi de açık sarı saç rengi. 2020 yılının diğer saç rengi trendleri ise çilek sarısı,çikolata kahve,tarçın renkleri idi. Bu renklerden hepsinin farklı ten renginde ve yüz özelliklerine göre kişiden kişiye değişiklikler göstermektedir.Bundan dolayı açık sarı saç rengi hangi özeliklere sahip olan bayanlarda güzel ve uyumlu olacağını bu yazımızda detaylı olarak öğreneceksiniz. Ayrıca 2020 Saç Rengi Modası Çilek Sarısı konumuzuda okuyabilirsiniz. Bakarsınız çilek sarısıda yakışabilir.

Saç rengi ile ilgili önemli ipuçları sayesinde size en çok yakışan rengi bularak daha mutlu olmanızı sağlayacağız. Açık sarı saç rengi,bal sarısı saç renginin sıcak bir gölgesidir. Bu renk için serin bir cilt tonunuz olması gerekmektedir. Sıcak bir renk olduğu için uyumu serin bir cilt ile kurulmaktadır. Diğer tüm rekler için 2020 Modası:Sarı Saç Rengi ve Tonları bu konumuza kesin bakın.

Göz renginiz de çok önem ifade etmektedir. Kahverengi ve ela gözlü bayanlara açık sarı renk tonu harika olmaktadır. Soluk renkli bir ten renginiz  varsa açık sarı saç rengi size sıcak ve canlandırıcı bir etkiyle en iyi görünümün anahtarı gibi olacaktır. Holywood’un birbirinden ünlü isimleri de bu rengi kullanmaktadır. Bu rengi kullanan ünlüler Carrie Underwood,Anna Paquın,Rachel Mc Adams,Katherine Heigl,Taylor Schilling,Reese Witherspoon,January Jone,Gwyneth Patrow,Terese Palmer,Emma Stone,Blake Lively,Charlize Theron,Gigi Hadid gibi birbirinden star isimlerbu saç rengini kullanıyor bu 2020 saç rengi trendi açık sarı demek anlamına geliyor. Çünkü ünlü isimler saç renklerine yön veriyor. Sizlere de tavsiyemiz iyi bir saç stilisti ile saç renginize karar vererek en iyi yakalayın. Bu saç rengi için ilham almanız açısından ünlülerden bazılarının örneklerini sizler için derledik sayfayı aşağı çekin bu örneklerle tanışın.

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.