Mezuniyet İçin Saç ve Makyaj Modelleri

Mezuniyet İçin Saç ve Makyaj Modelleri
25 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 13.581 kez okundu.

Mezuniyet elbise modellerinden bahsetmişken mezuniyet saç modellerinden bahsetmemek olmazdı. Bu yıl mezun olacak ve bunu harika bir parti ile kutlayacak olan tüm mezunların beğeneceği harika bir saç modelleri galerisi ekledim. Mezuniyet töreninde hala saçlarının nasıl bir modelde olmasına karar veremeyen kararsın bakımlı kadınlara gelsin bu resim galerisi.

mezuniyet saç modelleri (1)

İşte 2014 mezuniyet saç modelleri. Mezuniyet dönemi yaklaşırken birçok heyecanı bir arada yaşıyoruz hiç şüphesiz. Mezuniyet töreninin en güzel kızı olmak, en güzel elbisesine sahip olmak, en güzel ayakkabı, en güzel saç ve en güzel makyaja sahip olmak bu heyecanımızı bin kat daha fazla artırıyor.

mezuniyet makyaj (1)

Özellikle de çekişmeli bir arkadaşlık çevreniz varsa. Biz size tam da bu konuda yardımcı olmak istiyoruz. Mezuniyet makyajında bu yıl hem doğal görünümlü hem de dikkat çekici ve etkileyici makyajlar trend. Bu yüzden doğal bir saç modeli ile yapılabilecek bu tür bir makyajla kimin gözünden ne şekilde kaçabilirsiniz ki. Sizler için seçtiğimiz birbirinden modern saç ve makyaj stillerini incelemenizi ve fikir edinmenizi öneriyorum.

mezuniyet makyaj (2)mezuniyet saç modelleri (12) "PUNK: Chaos To Couture" Costume Institute Galamezuniyet saç modelleri (11) mezuniyet saç modelleri (10) mezuniyet saç modelleri (9) mezuniyet saç modelleri (8) mezuniyet saç modelleri (7) mezuniyet saç modelleri (6) mezuniyet saç modelleri (5)mezuniyet saç modelleri (13) mezuniyet saç modelleri (4)

Yaz Aylarında Saçlarımızı Nasıl Koruruz?
Askılı Gelinlik Modelleri 2014

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git