2020 İğne Oyası Modelleri

2020 İğne Oyası Modelleri

Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan ve Çeyiz denildiği zaman akıllara ilk gelen iğne oyaları, günümüzde yeni modelleri ve motifleriyle dikkatleri üzerinde topluyor. 2020 yılında birçok bayanın sunduğu iğne oyası modelleri, sizler için derledik ve yazımızın detaylarında paylaştık. İğne oyaları aynı zamanda bayanların evlerinde ek iş imkanları oluşturmasına ve bununla beraber boş vakitlerini doldurmasına da olanak vermektedir. İğne oyalı yazmalar, tülbentler, işlemeler ve aklınıza gelen her türlü modele, sitemiz üzerinden ulaşabilir ve detaylarına bakabilirsiniz.

Bu yazımızda 2020 yılı içerisinde en çok talep gören ve hemen hemen her bayanın tercih ettiği modellere ulaşabileceksiniz. Bildiğiniz gibi iğne oyası modelleri yapmak ve işlemek, son derece zahmetli bir işlem olmaktadır. Aynı zamanda büyük bir sabırla odaklanmanız ve her işlemi ince ayrıntısına kadar kaliteli yapmanız gerekmektedir. Fotoğraflarda görmüş olduğunuz modelleri dilerseniz kendinize, dilerseniz de çocuklarınıza, akrabalarınıza veya yakınlarınıza yapabilirsiniz. Hatta işleyerek toplumda satabilir ve para kazanabilirsiniz.

İğne Oyası Modelleri ve Örnekleri 2020

İğne oyası modelleri ve çeşitleri birçok sayıda karşımıza çıkıyor ve giderek artık her evde görmeye başlıyoruz. Hatta bazı boncuklar ve renkli işlemeler yaparak da, görsellik ön plana çıkarılabiliyor. Yatak örtülerinde, mutfak havlulularında, televizyon sehpalarında kullanabiliyorsunuz. Özet olarak iğne oyası modelleri günümüzde nesilden nesle aktarılan bir kültür mirası olarak dikkat çekmektedir. Örümcek ağı modelini alt fotoğrafta görebilirsiniz. Bu fotoğrafın devamındaki görsel ise Kum boncuk işlemesine bir örnektir.

—————————————————————————————————————————————–

—————————————————————————————————————————————–

—————————————————————————————————————————————–

Bir önceki yazımız olan Örgü Çocuk Çantası Modelleri başlıklı makalemizde çocuk çantaları, çocuk çantası ve çocuk çantası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.