Kadınlar için Siyah Kombin Önerileri

Kadınlar için Siyah Kombin Önerileri

Hepinize merhaba. Bugün sizlere birbirinden farklı kadınlar için siyah kombin önerileri yapacağız. Bildiğiniz gibi siyah herkesin kıyafet dolabında bulunan bir renk. Siyah güç, tutku, hırs anlamlarına geldiği gibi hüzün, matem ve ölüm anlamına da gelebilmektedir. Ancak eğer gotik tarzı benimseyip kıyafetlerimizi o tarza göre giymiyorsak genelde ilk saydığımız o olumlu yönlerine vurgu yapıyoruzdur. Ayrıca hava ne kadar sıcak olursa olsun önemli olan görünüştür ve eğer fazla kilonuz varsa siyah sizi daha zayıf gösterecektir. Eğer ben iki kısma da katılmıyorum diyenlerdenseniz siyah rengi her renkle oldukça uyumlu göründüğü için siyah giyiniyorsunuzdur. Sebebiniz ne olursa olsun siyah her cilt rengine ve kadına yakışan bir renk. Haydi şimdi gelin ve kombin önerilerine bakalım.

Kadınlar için Siyah Kombin Önerileri

Kadınlar için Siyah Kombin Önerileri

Sizlere kombin önerisi verirken bunu elbise ve pantolon/etek kombinleri diye ikiye ayırmak gerek. Öncelikle elbiseyle başlayalım. Yaz aylarında elbise çok tercih edilse de siyah elbise renkli modeller kadar sık tercih edilmemektedir. Ancak siyah elbiseler de oldukça rahat kombinler yapılmaktadır. Önemli olan hangi tarz elbise giydiğinizdir. Eğer görseldeki gibi omuzları açık bir model giyiyorsanız bunu altın renginde bir kolye ve çanta ile kombinleyebilirsiniz. Çantanızın rengi görseldeki gibi sarı olmak zorunda değil. Bizim burada sağlamaya çalıştığımız çantanın zinciri ile kolyenin renginin aynı olmasından kaynaklanmaktadır. Böylece giyineceğiniz kıyafet daha bütün görünecektir.

Kadınlar için Siyah Kombin Öneri

Pantolon/etek kombinindeyse daha özgür davranabilirsiniz. Dar kalıp bir etek giyip üstüne bol bir tişört giyebilirsiniz. Eğer siyah kombinlerini sık yapıyorsanız eteği siyah tutmanız daha iyi olur. Böylece ilkbahar ya da sonbahar gibi havalar sıcakken etek giymeniz kolay olduğunda üstüne hemen bir kıyafet uydurabilirsiniz. Tişörtü bol ve pamuklu seçerseniz sıcak havalarda daha rahat edersiniz. Altına ise rahat bir yazlık spor ayakkabısı yetecektir. Bunun haricinde siyah bir tulumunuz varsa oldukça iyi bir tercih yapmışsınız demektir. Hem olduğunuzdan daha zayıf hem de uzun görüneceksiniz demektir. Bu kombinle bileklik ve omuz ya da el çantası tercih edebilirsiniz. Topuklu ayakkabı ya da sandaletle de güzel olacaktır. Her takıya oldukça kolay uyum sağlayan bu basit kombinle hem sabahları işte giyebilir hem de akşamları dışarı çıkabilirsiniz. Tam bir hayat kurtarıcı takım olacaktır.

Tesettürlü Kadınlar için Siyah Kombin Önerileri

Türbanlı Kadınlara Siyah Kombin Önerileri

Türbanlı kadınlar için siyah kombin önerileri de az önce dediğimiz gibi pantolon/etek ve elbise takımı olarak ikiye ayrılıyor. Türbanlı kadınların modası bildiğiniz gibi oldukça kendine özgün ve hala gelişiyor. Pantolon ve etek kombin önerilerinde önemli olan ceketin olup olmaması. Eğer ceket varsa pantolon genelde bu etek ile kombinleniyor. Eğer ceket yoksa tunikle aynı olan pantolonlar oldukça karşımıza çıkıyor. Tam bir takım oldukları için bu modeli beğenmeyebilirsiniz o zaman üst ve alt takımı farklı şekillerde de giyebilirsiniz. Hangisini tercih ederseniz edin görselde gördüğünüz gibi biraz bol ve dalgalı alırsanız daha iyi olacaktır.

Kadınlar Siyah Kombin Önerileri

Gelelim elbiseler için siyah kombin önerilerine. Açıkçası bizim en sevdiğimiz siyah kombin önerisi bu olacak çünkü açık kahve tonlarında bir baş örtüsü ve siyah elbise bizde oldukça şık durmakta. Kadınlara bu siyah kombin için yapmaları gereken tek şey baş örtülerinin ve ayakkabılarının rengini aynı ya da benzer renklerde seçmelerini tavsiye edebiliriz. Eğer bir çanta alacaksanız küçük bir çanta almanızı da tavsiye ederiz. Ayrıca ayakkabınız sivri uçlu topuklu bir ayakkabı olursa daha iyi olacaktır. Umarız bu güzel siyah kombinleri iyi günlerde giyersiniz.

Bir önceki yazımız olan Yazın En Sevilen Halhal Modelleri başlıklı makalemizde Yazın En Sevilen Halhal Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.