Kadın Balaclava Modelleri

Kadın Balaclava Modelleri

Son zamanlarda modayı takip etmek oldukça zorlaştı. Çünkü moda oldukça hızlı yön değiştirdi. Son zamanlarda özellikle sokak modasına doğru gidildi. Artık kibar bir görüntü oluşturmanın aksine daha karanlık ve daha belalı görünüm oldukça popüler oldu. Kadın balaclava modelleri bunlardan biridir. Çok sert bir görünümü olmasa bile kesinlikle naif modellerden oldukça uzaktadır. Genellikle türbanlı kadınlar baş örtüsü niyetinde kullansa da açıklar için müthiş bir bere olmaktadır. Sadece yüz bölgesinin açık olması kafasına bere olmayanlar için oldukça müthiş bir fırsat. Ayrıca kadın balaclava modelleri kışın oldukça iyi bir şekilde ısıtma sağlamaktadır. Dilerseniz sadece gözü açık olan modelini tercih edebilir dilerseniz tüm yüzü açık olanını seçebilirsiniz.

Kadın Balaclava Modelleri

Balaclava Modelleri

Balaclava modelleri son zamanların kibar ve naif modasını yıkıp aşarak modanın tam kalbine oturmuş oldu. Bu modeller başlarda erkekler için moda olsa da şimdilerde kadınlar arasında da oldukça yaygındır. Özellikle renkli balaclava modelleri oldukça yaygın kullanılıyor. Turuncu ve pembe modeller ise renkli modellerin en çok tercih edileni. Eğer renkli kullanmak istemiyorsanız yanlarında taşlı olan modeller hoşunuza gidecektir. Özellikle ayıcık kulağına sahip olan balaclava modelleri sizi oldukça şirin gösterecektir. Bu modeli satın almak yerine dilerseniz kendiniz kalın bir ip ile örebilirsiniz. Böylece dilediğiniz modelde ve renkte oldukça kaliteli bir şekilde olabilir. Bu model sayesinde oldukça tarz görünüm elde edeceksiniz.

Kadın Balaclava Modelleri

Balaclava Modellerinde Kombin

Balaclava modellerinde kombin yapmak oldukça kolay. Özellikle balaclavaların çeşitli modele sahip olması sayesinde birbirinden farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Ayrıca bir balaclava ile çeşitli kombin yapmak mümkün. Krem rengi balaclavayı kombinlerken dikkat etmeniz gereken renk uyumudur. BU renk uyumunda aşırıya kaçmamak ise en önemlisidir. Krem ya da beyaz renkte bir kazak ve siyah bir pantolon tercih edebilirsiniz. Bu kombininizin üzerine kahverengi bir kaban sizin çok şık görünmenizi sağlayacaktır. Özelliklede sade ve nüde bir makyaj sizin kombininizi oldukça taçlandıracaktır. Kahverengi bir balaclavayı ise kombinlerken yine aynı şekilde nüde tonlardan gitmelisiniz. Ama pembe gibi keskin bir rengi kombinlerken pembeyi bastırmamak için siyah gibi koyu tonları tercih etmelisiniz.

Kadın Balaclava Modelleri Kadın Balaclava Modelleri Kadın Balaclava Modelleri Kadın Balaclava Modelleri Kadın Balaclava Modelleri Kadın Balaclava Modelleri Kadın Balaclava Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yılbaşına Özel Sunumlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.