Her Kadının Bilmesi Gereken Güzellik Hileleri

Her Kadının Bilmesi Gereken Güzellik Hileleri

Kadınlar her daim güzel olmak isterler.Bazen güzel olmak içinde hileler kullanarak daha güzel ve çekici görünebilirsiniz.Bazen basit ama çok etkili ipuçlarını bilmediğimiz için sıradan görünebiliriz.Eğer bayan isek ve güzel görünmek istiyorsak bilmemiz gereken önemli bilgiler var demektir.Güzel olmak hiçte kolay değildir.Güzel olmak için çaba sarf etmemiz gerekir.Her kadının bilmesi gereken güzellik hilelerinden haberdar olması lazım.Bu güzellik hileleri ile artık daha çekici ve harika görünebileceksiniz bu ipuçları güzelliğinize güzellik katacaktır.

Harika Fotoğraflar İçin Nasıl Poz Verilmeli? İşte Resimli Anlatımlar

İşte Sizi Güzel Gösterecek İpuçları

1)Rimeliniz sürekli durarak kurumuş ise bunu geri kazanmak için yapılması gereken 1 dakika sıcak su içinde bekletip tekrar kullanmaktır.
1. başlık
2)Eğer dikkat çekici ve seksi görünmek istiyorsanız dudağınızın renk tonunun iki ton koyusu pembe ruj kullanın .Böylece hem güzel hem de kendini belli, eden bir makyajınız olur.
2. başlık
3)Bazen bayanlar şiş gözlerle uyanırlar bu durumda yapmanız gereken buzdolabında beklettiğiniz 2 tane kaşığı göz altına koyup bir süre beklettikten sonra şişlikleriniz inecek ve gözleriniz daha güzel görünecek.
3. başlık
4)Saç kurutma makinasında saçlarınızı en soğuk seçenekle kurutun.Böylece sıcak ama ıslak bir saça değil gerçekten kurumuş saça sahip olacaksınız.Sıcak bir üfleme ile saçınız kurumaz.
4. başlık
5)Gözlerinin küçük görünüyorsa daha etkili ve büyük gözler için yapmanız gereken üst ve alt göz kapaklarınız beyaz göz kalemi uygulayarak gözlerinizi olduğundan iri gösterecektir.Belirgin gözler güzelliğin işaretidir.
5. başlık aynı zamanda kapak fotosu olabilir
6)Her sabah uyandığınızda yüzünüz sürekli şiş oluyorsa bu durum sizi olduğunuzdan kilolu gösteriyorsa yapmanız gereken çok soğuk su ile yüzünüzü yıkamanız.
6. başlık
7)Dudaklarınız nemini gece sürekli kaybeder sabah kalktığımızda da kuru dudaklarla uyanırız.Dudaklarınızın canlı görünmesini istiyorsanız gece yatmadan önce kalın bir tabaka krem sürün.
7. başlık
8)Gözlerinin sürekli yorgun gözüküyorsa göz çukurlarına hafif simli bir far uygulayarak daha açık ve canlı gözükecektir.
8. başlık
9)Kapatıcınızı dikkatli seçmelisiniz.Tam cilt tonunu ne ise ona uygun tonda kapatıcı seçmeliyiz.Çünkü farklı ton kapatıcı seçerseniz o noktaya daha da dikkat çekmiş olursunuz.
9. başlık
10)Kapatıcıyı uygulama adımınızda önemli kapatıcıyı her zaman  fondötenden sonra uygulamalıyız.Böyle yaparsanız daha çok ekonomik davranarak az kapatıcı kullanmış olursunuz.
10. başlık
11)Canlı pırıl pırıl bir ten için elmacık kemiklerimize çok az miktarda pembe dudak balmı sürün.
11. başlık
12)Rimel uygularken kirpiklerinizin iç kısımlarına da rimeli bolca uygulayın.Bu durum kirpiklerinizin daha güzel görünmesini vurgulayacaktır.
12. başlık
13)Kendi doğal cilt renginiz için fondöten uygulamadan önce cildinize krem veya vazelin sürerek cilt renginizi bulabilirsiniz.Bu durum güzel makyajların kapısını aralayacaktır.
13. başlık
14)Bayanların yaptığı büyük hatalardan biri.Makyajı çıkarmak için cildi basit bir şekilde siler geçer.Bu durumda cilt sivilce oluşumunu tetikler.Makyajınızı her zaman çıkarırken yüzünüzü üst üste iki kere iyice yıkayın.Birincisinde makyaj iyice temizlenmiş arınmış olur,ikincisinde ise gözenekler açılmış olacaktır.
14. başlık

Bir önceki yazımız olan Harika Fotoğraflar İçin Nasıl Poz Verilmeli? İşte Resimli Anlatımlar başlıklı makalemizde fotoğrafa nasıl poz verilir, fotojenik görünmek ve fotojenik olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. blank sibel Mert Ankara dedi ki:

    Doğru sandığımız yanlışlar da varmış makyaj uygulamada

  2. blank Hanife dedi ki:

    Cok ogretici tesekkurler

  3. blank Yeliz şafak dedi ki:

    Çok öğretici olmuş bu yazı teşekkür ler.yorumumu da yaptım ayrıca