Tesettür Giyim Önerileri

Tesettür Giyim Önerileri

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere tesettürlü kadınlar için tesettür giyim önerileri yazacağız. Bu giyim önerileri oldukça sade olduğu için gün içinde de gece dolaşırken de giyebileceğiniz kombinlerdir. Bu kombinlerle oldukça şık ve rahat olacağınıza emin olabilirsiniz. Bu giyim önerilerinde önemli olan şeylerden biri de baş örtünüzün rengidir. Kombine uygun bir baş örtüsü sizi oldukça etkileyecektir. Kendinize baş örtüsü seçerken evdeki kıyafetlerinizi ve bu kıyafetlerin gelecekte alabileceğiniz kıyafetlerle nasıl uydurulabileceği önemlidir. Buna dikkat ederek tesettür giyim kombinizi tamamlayabilir ve oldukça şık olabilirsiniz. Baş örtünüzün rengi ve bağlama biçiminiz nasıl göründüğünüzü de etkileyeceği için her kombinize özel bir bağlama tarzı geliştirebilirsiniz. Bu şekilde çevrenizdeki insanların dikkatini çekeceğinize emin olabilirsiniz.

Tesettür Giyim Önerileri

Tesettür Giyim Önerileri

Görselimizde gördüğünüz ilk tesettür giyim kombiniyle başlayalım. Tesettür giyim için öneri olan ilk vereceğimiz öneri yazlık ince ve uzun şallar olacaktır. Bu şallar sıcak yaz günlerinde ya da ılık bahar günlerinde rahatlıkla kullanılabilirler. Özellikle hava geçirmesi için sizlere ince gömlekleri öneriyoruz. Yazlık gömlekler efil efil olacakları için sizi gün boyunca rahat ettirecektir. Ayrıca içinize ince bir body giyebilirsiniz. Biraz daha uzun görünmek istiyorsanız o zaman gömleğinizi görseldeki gibi önden arkaya doğru uzayan fırfırlı bir kesimle seçebilirsiniz. Ayrıca altınıza uzun düz bir etek tercih edebilirsiniz. Ayakkabınızı ise gideceğiniz yere göre seçmelisiniz. Eğer şık bir yere davet edildiyseniz topuklu giyebilir eğer günlük kullanım için bu kombini yaptıysanız spor ayakkabı giyebilirsiniz.

İkinci görselimiz özellikle fazla kilosu olan ve bunu saklamak isteyenler için gelsin. Üzerinize düz ve bol kesim bir kazak ya da tunik giyip altınıza yine dümdüz inen bir etek giyebilirsiniz. Eteğiniz görseldeki gibi dantel işlemeli olabilir. Bu tarz bir giyim yalnızca fazla kilosu olanlar için değil aynı zamanda da dikdörtgen vücut şekline sahip olan kişilere de uygundur. Kıvrım belirtmediği için hem aşırı kilolarınızı saklar hem de dikdörtgen vücudunuzu gizler. Bu şekilde kombin yapacaksanız tuniğinizin uzun ve bol olması gerekir. Eğer dikimi bu şekilde bol kalıp değilse o zaman kendi bedeninizden en az bir beden büyük boy alabilirsiniz.

Krem Renginin Zarif Görüntüsü

Tesettür giyim önerileri yapsak da gözümüzü yalnızca onlara dikmemiz gerekmez. Örneğin üçüncü kombinde de göreceğiniz gibi bu kombin aslında tesettürlü olmayan bir kadına ait. Ancak bu durum kombinin tesettürlülere olan uygunluğunu değiştirmiyor. Özellikle bel kısmınızı biraz öne çıkartmak istiyorsanız bu kombin oldukça kullanışlıdır. Kış kombini olduğu için bol bir kazak ve altına ise dar uzun bir etek giyebilirsiniz. Kazağın altını eteğinizin içine düzgün bir şekilde sokarsınız ve biraz bol kısmı da dışarıda bırakırsınız. Çanta takmanız gerekiyorsa ise görselde de gördüğünüz gibi bir bel çantası işinizi görecektir.

Son görsel ise aslında az önce anlattığımız görselin aynısı diyebiliriz. Bol bir kazağın altına dar uzun bir etek giyebilirsiniz. Ancak bu kombinde kazağınızı eteğin içine sokmuyorsunuz aksine dışında tutuyorsunuz. Kombini daha farklı şekillendirmek içinse yapmanız gereken kemer takarak onu süslemek. Günlük kullanım için çok uygun olan bu kombinin altına ayakkabı olarak spor ayakkabı giymenizi öneririz. Ancak özellikle görselimizdeki gibi renkleri tercih ederseniz o zaman ayağınıza babet ya da topuklu ayakkabı giydiğinizde daha şık ve gece gezmelerine hazır bir kombin elde etmiş olursunuz. Çanta olarak az önce de anlattığımız hemen hemen her modelde olduğu gibi el çantası kullanmak yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kadın Spor Ayakkabı Modelleri Arasında Kalmayın: İşte Püf Noktaları! başlıklı makalemizde Kadın Spor Ayakkabı ve Kadın Spor Ayakkabısı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.