Bol Paça Pantolon Nelerle Kombinlenir? İşte Kombin Önerileri

A+
A-
Bol Paça Pantolon Nelerle Kombinlenir? İşte Kombin Önerileri

Özellikle havaların ısınmasıyla beraber çok fazla kullanılan bir giyim parçasıdır bol paça pantolonlar.Bol paça pantolonları kışa kadar çok fazla sokaklarda göreceğiz gibi.Bol paça pantolonları kullanırken dikkat etmemiz gereken bir çok nokta vardır.Bu noktalara dikkat ederek kombinlerimizi yapmalıyız.Bol paça pantolon kombinleri yaparken  söylediğimiz hususlara dikkat edilmeden yapılan kombinler sizi olduğunuzdan rüküş gösterecektir.Bol paça pantolonla kombin yaparken ayrıca dikkat etmeliyiz.Çünkü bol paça pantolon her giyim parçası ile kolay bir kombinleme yapılamayacak pantolon tarzıdır.Dikkat edilmeden yapılan kombinlemeler sizi olduğunuzdan basit ve sıradan gösterecektir.Sizler için bol paça pantolonla yapılabilecek  7 kombin önerisi sunduk.Bu yedi kombini nasıl yapacağınızı,nelere dikkat etmemiz gerektiğinin tek tek sıraladık.Bahar ve yaz aylarında güzel ve şık görünmek için bol paça pantolonu denemenizi tavsiye ediyoruz.İşte kombin önerileri…

2019 Yaz Modası : Yırtık Kot

Bol Paça Pantolonla 7 Kombinleme

1)Bluz ile Kombinleme: Bol paça pantolonunuzu güzel bir bluz ile kombinleyebilirsiniz. Bluzunuzu pantolonunuzun içine sıkıştırarak belinizin inceliğini gösterebilirsiniz.Hem de bluzunuzu pantolonunuzun içine yerleştirmek boyunuzu uzun gösterecektir.Eğer kısa boylu bir bayansanız bu kombinleme şekli tam size göre.Koyu renkli bol paça pantolon ile açık renk ipeksi bir bluz giymek harika bir kombinin kapısını açacaktır sizlere .Kombininizde zıt renkleri kullanabilirsiniz.
1. başlık
2)Crop Top ile Kombinleme: Crop top genellikle yüksek belli yapılarla kombinlenen bir üsttür. Bol paça pantolonumu nasıl kombinleme yaparım diyorsanız hemen bir crop top çıkarın  ve üstünüze giyin.Ayrıca ufak bir göbek dekoltesi ise size tarz bir hava katacaktır.
2. başlık
3)Uzun Bir Üst ile Kombinleme: Bol paça pantolonunuzla harika bir bütünlük oluşturmak istemek bazı ipuçları bilmekten geçer.Eğer geniş kalçalara sahipseniz bu kombinleme size göre değil kesinlikle denememelisiniz. Bu kombinleme ince ve narin vücut şekline sahip kişiler içindir eğer böyle bir vücut yapınız varsa hemen deneyin sizi çok şık gösterecektir.
3. başlık
4)Aynı Renk ile Kombinleme: Renklerin önemi kombinleme de çok önemlidir.Bazen renklerle kombinleme yaparız.Giyim şeklimiz çokta önemli olmaz.Aynı renk bütünlüğü bazen bizi zayıf gösterebilir.Bol paça pantolon ile tek renk muhteşem olacaktır.Beyaz renk bol paça pantolonla beyaz bir üst güzel bir kombin olacaktır deneyin ve görün.
4. başlık
5)Blazer Ceketle Kombinleme: Bol paçanın bütünleyicisi diyebiliriz blazer cekete.Sizi olduğunuzdan daha şık gösterecek bir kombinlemedir. Güzel bir blazer ceket ile çağdaş bir görünümün kapılarını açabilirsiniz.Renk uyumuna dikkat edin.Bu kombini aksesuarlarla zenginleştirmeyi de unutmayın.Resmi toplantılar için çok uygun olacak bir kombin şeklidir.
5. başlık
6)Desenli Parçalarla Kombinleme:Desenli parçalar,genellikle ilkbahar ve yaz aylarında çok sık kullanılmaktadır.Bohem şıklığının en cool şekillerinden bir tanesidir.Havaların ısınmasıyla renkli ve desenli bol paça pantolon mevsimle ve doğayla uyumlu olacaktır.Rahat bir spor görünüm veren bu kombinleme günlük kullanılmaktadır. Basit bir kombinleme şeklidir ayrıca beyaz bir t-shirt ile çok kolay bir kombin yapabilirsiniz.
6. başlık
7)Kısa Paçalarla Kombinleme: Farklılık ve özgünlük istiyorsanız kısa bol paçaları deneyin.Bu farklılık sizi stil sahibi yapacaktır.Canlı ve göz kamaştırıcı bir etki yaratacaktır.Kısa bol paçalarla geniş salaş üstler giyebilirsiniz.Deneyin özgünlüğünüzü herkes görsün.
7. başlık

Bir önceki yazımız olan Her Tarz İçin Çanta-Bot Kombinleri 2020 başlıklı makalemizde çanta ayakkabı ve çanta kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.