Soğan Kabuğu Saç Rengi ve Detayları

Soğan Kabuğu Saç Rengi ve Detayları

Soğan kabuğu saç rengini tanıyoruz!

Bugün güzel bir saç konusu ile daha sizlerle beraberiz. Sizlere güzel fikirleri sunmaktan zevk alıyoruz ve sizleri sürekli aydınlatmaya devam edeceğiz. Bugünkü konumuz soğan kabuğu saç rengi. Bu ton ilhamını günlük hayatta sürekli tükettiğimiz soğan bitkisinin dış kabuğunun renginden almıştır. Soğan kabuğu saç renginin diğer adı bakır kızılıdır. Bir miktar tarçın bakırı rengini anımsatsa da birazcık daha kahverengiye doğru koyu bir özellik taşır. Ton olarak da bir açık bir de koyu tonu bulunmaktadır bu noktaya da dikkat edin deriz. Şimdi de soğan kabuğu saç rengi ve detaylarına bakalım.

 

soğan kabuğu saç rengi

soğan kabuğu saç rengi kimlere yakışır?

 

Soğan Kabuğu Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bu sorunun cevabını net olarak söyleyelim beyaz tenli bayanlara çok yakışmaktadır. İki ton içinde beyaz tenli renkli gözlü bayanlar çok avantajlı durumda çünkü onları gerçekten başka bir güzel gösteriyor. Gösterişli bir renk tonu olmasının yanında bayanların güzelliğini daha fazla ortaya çıkarıyor.

 

 

Soğan Kabuğu Saç Rengi Tonları

Kendi içerisinde iki tona sahiptir açık ve koyu olmak üzere birbirinden farklı özellikler taşımaktadır. Özelliklerini bilerek kullanmak size çok avantaj sağlayacaktır.

Açık soğan kabuğu saç rengi :  Daha özel tonlar arayıp herkes tarafında ilgi görmek fark edilmek istiyorsanız da açık tonunu denemelisiniz. Çok canlı, parlak bir renk olduğu için karşıdaki gözler tarafından çabuk fark edileceksiniz.

Koyu soğan kabuğu saç rengi :   Dikkat çekici bir ton istemezseniz koyu tonunu kullanmanızı öneririm. Klasik bir renk olmadığı içinde çok fazla beğenerek kullanacaksınız.

 

soğan kabuğu saç boyası

soğan kabuğu saç rengi ve modelleri

 

Soğan Kabuğu Saç Boyası

Bu renk için sınırlı öneriler sunacağız bu saç boyaları ile beraber rahat bir şekilde bu tona ulaşabilirsiniz. Soğan kabuğu saç boyası kurallarına uyarak evde kendi başınıza bu bakır tonuna ulaşabilirsiniz.

-Nevacolor natural kalıcı saç boya seti 6.45 soğan kabuğu saç boyası

-Koleston 6.4 bakır kızılı(soğan saç rengi)  saç boyası

-Loreal Inoa 6.64 koyu soğan kabuğu saç boyası

 

Soğan Kabuğu Saç Rengine Yakışan Saç Modelleri Hangileri?

Birçok ünlünün de bu tonu kullandığını söyleyebiliriz. Son zamanlarda ünlülerde saç modasına yön veriyor doğal olarak da onları dikkate almalıyız. Bu renk için saç uzunluğunun bir önemi yok uzun ya da kısa saçlarla rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yüz şeklini vurgulayan bu renk uzun düz saçlarda mükemmele yakın bir görünüm sunuyor. Bunun yanında katlı hacimli saç stilleri de yakışan saç tarzları arasındadır.

 

Bakır Saç Rengi İçin 25 Yeni Fikir

Bu Renkle Nasıl Bir Makyaj Kullanılmalıdır?

Çok önem arz ettiği için açıklayayım. Özel bir saç rengi olduğu için ağır makyajlardan kaçınmalısınız. Hafif ve doğal makyajla bu saç rengini kullanmalısınız. Yoksa solgun, mat bir görünüm ortaya çıkabilir. Sade ama hoş makyajla tamamladığınızda her şey süper olmuş olacak. Denedik ve bu durum gördük kanıtlanmış ispatlanmış ondan dolayı da rahat olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.