Bakır Kahve Saç Renginin Bağımlısı Olacaksınız!

Bakır Kahve Saç Renginin Bağımlısı Olacaksınız!

Tüm takipçilerimize merhaba diyorum size bugünde çok güzel bir saç rengini tanıtacağız. Tüm detaylarıyla beraber aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidereceğiz. Bakır ve kahve tonlarının bir araya geldiği ton bakır kahve. Çoğu bayan bakır ve kahverenginin ikisinin de tutkunu hal böyle olunca da bu noktada çıkış kapısı bakır kahve saç rengi oluyor. Nasıl bir saç rengi diye soracak olursanız içerisinde karamel bakır, açık bakır, koyu kahve gibi tonları barındıran çok yönlü bir yansımadır. Bu özelliklerinden dolayı bakır kahve saç renginin bağımlısı olacaksınız diyebilirim. Üst düzey bir parlaklık veren her zaman pürüzsüz görünen çok güzel bir renktir. Klasik renkler etrafında dönüp duruyorsanız değişik bir yaklaşımla bu saç boyasını kullanabilirsiniz. Özellikle koyu tonlu saç boyalarını beğeniyorsanız size güzel bir esin kaynağı olacaktır. İşte diğer ayrıntılar.

 

bakır kahve kim yakışır?

Bakır kahve saç rengi ve modelleri

 

Bakır Kahve Kimlere Yakışır?

Bakır kahve saç rengi kimlere yakışır sorusunun cevabı biraz açık uçludur, kişiden kişiye değişebilen fikre sahiptir. Biz profesyonellerden aldığımız cevaplara göre en doğru açıklamayı yapmak istiyoruz. Çoğu kişiye göre beyaz ve açık tenli bayanlara çok güzel yakışmaktadır ama esmer tenli bayanlara da çok güzel uyum sağladığını gördük. Bu iki cilt tonu olan bayanlar bu rengi deneyebilirler.

 

Bakır Kahve Saç Boya Numaraları

Saç boyalarının numaralarını öğrenerek kendinizde rahatça bu sonuca ulaşabilirsiniz. Daha önce denenmiş güzel sonuçlar alınmış saç boya markalarını, numaralarını ve fiyatını aşağıda derledik göz atarak ona göre alabilirsiniz.

-Palete 6-70 set boya bakır kahve (Fiyatı : 9.90 TL)

-Loreal Excellence  6.45 sıcak bakır kahve saç boyası (Fiyatı  : 16.52 TL)

-Garnier çarpıcı renkler serisi 6.46 yoğun bakır kahve (Fiyatı : 5.70 TL)

 

bakır kahve saç rengi

Bakır kahve saç boya markaları

 

Bakır Kahveye Yakışan Saç Modelleri

Renklere göre her zaman farklı saç modelleri denememiz gerektiğini sıklıkla dile getiriyoruz. Bu ton için en güzel saç stilleri uzun saçlardır. Uzun saçlarla bu yansıma daha anlam buluyor. Uzun kaküllü saç modeli, uzun dalgalı saç, uzun düz saçlar gibi varyasyonlarla deneyin derim. Uzun görünümlü saçların ne kadar çok yakıştığını aynaya bakınca daha iyi anlayacaksınız.

 

 

Evde Bakır Kahve Saç Rengini Nasıl Elde Edebilirim?

Bu rengi elde ederken ilk olarak dip boyanız gelmiş ise dip boyasınız yapıyoruz daha sonra ise saçların uç kısımlarını boyuyoruz. Bu rengin 5-6 yaş bayanları daha genç gösterdiğini de ekleyelim.

1.Aşama : Dip boyasının yapılması

2.Aşama : Saçların boyanması

 

bakır kahve

Matrix bakır kahve saç boyası ve numarası

 

Boya markası olarak Matrixi seçtik diğer boyalarla aynı sonuca ulaşabilirsiniz.

-1.Aşama : Saç rengi koyu olduğu için Matrix 7.W ve 7.BC’Yİ eşit oranda karıştırıyoruz. Dip noktadaki saç kısımlarının kızıl olmaması içinde bakır-kahve de ekliyoruz.

 

bakır kahve saç rengi

Dip boyası gelmiş saçların diplerinin bakır kahveye boyanması

 

-7.BC bakır kahve içine 7.W ekliyoruz. Oran olarak ise yine yüzde elli yüzde elli olacak. Daha sonra ise yüzde  9’luk oksidan ile karışım yaptık.  Saç dip kısımlarına bu karışımı sürüyoruz.

-Bu fotoğraftan da anlayabiliriz dip kısımlarda beyaz var bunu kapatmak için 7W ve 7.BC’li yüzde 9 ‘luk oksidanı karıştırdık dip kısımlara sürüyoruz. Saçın sadece dipleri uç kısımlarına 2.  Noktadan süreceğiz.

 

bakır kahve

Bakır kahve saç rengini elde etme

 

-2.Aşama : Dip boya uygulaması bittikten yarım saat sonra 6BC Matrix saç rengi boyası ve %6’lık oksidanla karışımımızı hazırlıyoruz. Bu boyayı da dip boya yaptığımız yerin hemen alt kısmından  uç noktalara kadar uyguluyoruz. Daha sonra 30 dakika bekleyip  saçlarımızı nazikçe yıkıyoruz. Ortaya mükemmel bir sonuç çıkacaktır beyazlar kapanmış çok tatlı bir ton elde etmiş olacaksınız. Güzel günlerde kullanın.

 

Bronz Kahve Saç Rengi Hakkında Tüm Bilgiler

 

Bu Renge Yakışan Göz Renkleri Hangileri?

Bakır ve kahvenin birleşimi olan bu ton çok iddalı bir yansımadır. Bunun yanında bakışları ve gözleri de çok fazla öne çıkardığını da söylemek isterim. Gözleri ortaya çıkardığı içinde hangi göz rengi ile uyumlu olduğunu belirtmeden geçmek istemedim. Özellikle yeşil ve ela gözlerde bu saç rengi daha dikkat çekici hal alıyor. Eğer gözleriniz bu iki renkten biri ise gerçekten çok şanslısınız diyebilirim.

 

açık tonlu bakır kahve

açık bakır kahve

 

bakır kahve saç

Bakır kahve saç renkleri

 

bakır kahve palette

Parlak bakır kahve

 

bakır kahve saç rehberi

Bakır kahve loreal

 

bakır kahve palette

Bakır kahve saç kime yakışır?

 

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.