Meryem Üzerli Saç Rengi

Meryem Üzerli Saç Rengi

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan rolüyle gönüllerimize taht kuran Meryem Üzerli güzelliği ve saçlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Meryem Üzerli’nin bu kadar güzel görünmesinin nedenlerinden birisi de bildiğiniz gibi o müthiş bakımlı saçları. Meryem Üzerli her ne kadar aklımızda her zaman sultan bakırı saç rengi ile kalmış olsa da Meryem Üzerli saç rengi şu an oldukça farklıdır. Bu güzel oyuncu saçını ne yaparsa yapsın oldukça yakıştığı için de ister koyu ister açık fark etmeksizin hepsi oldukça fazla yakışıyor. Siyahtan sarıya pek çok farklı saç rengi denemiş olan güzel oyuncu saçlarına oldukça bakım yapıyor ve saçları her zaman canlı görünüyor. Galerimizde de göreceğiniz gibi Meryem Üzerli’nin yalnızca son saç rengi değil bundan önce kullandığı saç renkleri de bulunmaktadır. Eğer siz de Meryem Üzerli’nin saç rengini istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Meryem üzerli Saç Rengi

Meryem Üzerli Saç Rengi

Güzel oyuncu Meryem Üzerli saçlarını şu an bal köpüğü renginde kullanmayı tercih etmektedir. Beyaz teni ve masmavi gözleriyle Meryem Üzerli koyu renk de kullansa açık renk de kullansa oldukça yakışmaktadır. Güzel oyuncu nefes kesici güzellikteki saçlarını değiştirmekten hiç korkmuyor ve oldukça farklı renkleri deniyor. Siz de Meryem Üzerli gibi bal köpüğü saçlar istiyorsanız unutmamalısınız ki bal köpüğü saç renkleri açık renktir bu yüzden eğer saçınız çok koyu renkteyse saçlarınızı açmanız gerekmektedir.

Meryem Üzerli’nin saçları yalnızca güçlü değil aynı zamanda oldukça kalın saç tellerine de sahip. Bu şekilde saçlarını ne kadar boyarsa boyasın güzel bir bakım sonrası hemen eski haline dönüyor. Meryem Üzerli saç renklerini bu kadar farklı denemesine rağmen bu kadar canlı saçlarının olmasının tek açıklaması budur. Ayrıca güzel oyuncu bu farklı saçlarını genellikle uzun olan saç modeliyle kullanıyor. Yani siz de Meryem Üzerli gibi bir saça sahip olmak istiyorsanız o zaman saçlarınızı uzatabilir ve bal köpüğü yapabilirsiniz. Bal köpüğü özellikle beyaz tenli iseniz cildinizin daha da beyaz ve canlı görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca bal köpüğü gibi açık renklerin genç gösterdiğini de eklemek gerekir. Biraz daha genç görünmek ve hissetmek istiyorsanız o zaman saçınızı bal köpüğü rengine boyayabilir ardından ise pixie saç modeli gibi kısa bir modele kestirebilirsiniz.

Meryem Üzerli Önceki Saç Renkleri

Meryem Üzerli bizim aklımızda sultan bakırı ile kalmış olsa da Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra saçını sık sık değiştirmiştir. Saç modeliyse yaklaşık olarak aynı kalmıştır. Uzun saçına yine uzun perçem kestiren güzel oyuncunun perçemi çene ve dudak hizasında olduğu için yüzü olduğundan daha uzun görünmektedir ve bu da ona ovale benzer bir görüntü vermektedir. Bu şekilde uzun saçları oldukça sık kullanan oyuncu kendisine en çok yakışan saç modelini seçmektedir. Sizler de Meryem Üzerli gibi bir saça sahip olmak isterseniz kesinlikle bu şekilde saç modelinizi ayarlamanız gerekmektedir.

Meryem Üzerli daha önceden sultan bakırı, bakır karamel, dore karamel, çilek sarısı gibi renkleri kullanmıştır. Bu renkler beyaz teni ve güzel gözleriyle oldukça yakışıyor. Meryem Üzerli bu renkleri kullanırken fark ettiğiniz üzere yalnızca saçını değil kaş renklerini de değiştirmiştir. Güzel oyuncu bu sayede saçıyla sürekli uyumlu ve zarif bir görünüme kavuşmuştur. Saçlarını bu kadar sık değiştirmesine rağmen saç renginin kendisiyle bütünleşmiş gibi görünmesinin bir nedeni de budur. Güzel oyuncu aynı renkte kaş kullanmayı seçmese bile benzer renkleri kullanarak oldukça şık bir görüntü elde etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kızıl Kahve Saç Modelleri başlıklı makalemizde Kızıl Kahve Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.