Bronz Kahve Saç Rengi Hakkında Tüm Bilgiler

Bronz Kahve Saç Rengi Hakkında Tüm Bilgiler

Bronz kahve saç rengi kahvenin en özel ve en harikulade tonlarından bir tanesidir. 2019 yılına damga vuran bu renk 2019 yılında da etkisini artarak sürdüreceği kesin. Hafif bakır ve koyu kahve karışımından elde edilen bu rengi şiddetle tavsiye ediyoruz. Özellikle uygun bir ten rengine uygulandığında bağımlılık yapabilecek saç rengidir. Ayrıca ünlü ve güzel oyuncu Hande Erçel’in saç rengi de bronz kahvedir. Güzel oyuncu ilk defa saçlarını bu renge boyattıktan sonra bu kahve tonu daha popüler hale geldi. Bu yansımanın en önemli avantajlarından birisi de parlak görünümünün olmasıdır. Koyu renkler içinde en tatlı bir şekilde parıldayan görüntüsü ile de kendisini fazlaca belli ediyor. Bronz kahve saç rengi hakkında tüm bilgileri aşağıda net bir şekilde ifade ettik işte diğer ayrıntılar…

 

bronz kahve saç rengi detayları

bronz kahve saç rengi özellikleri

 

Bronz Kahve Saç Rengini Kullanan Ünlüler

 

Ünlüler saç rengine yön veren etkin kişilerdir. Hande Erçel, ünlü blogger Kristina Bazan, ünlü model Barbara Palvin bu rengi kullanan en önde gelen kişiler. Ünlüler arasında da hızla yayılarak devam ettiğini ifa edelim. İlerleyen günlerde birçok ünlüde bronz kahveyi görürseniz hiç şaşırmayın. Özellikle koyu renk kullanmayı seven ünlüler için güzel bir öneri.

 

bronz kahve

bronz kahve saç rengi kullanan ünlüler

 

Bronz Kahve Saç Rengi Hangi Cilt Tonlarına Yakışır?

 

Bu kahve tonunu tüm cilt tonları rahatlıkla kullanabilir. Bronz kahve saç rengi tüm cilt tonlarına yakışmaktadır. Çünkü koyu özellikli bir saç tonu olmasına rağmen çok ağır bir yansıma yapmaz sanki daha açık bir renkmiş gibi davranır. Sıklıkla sarı saçlı bayanlar koyu renkli bir saç rengine dönerken bu rengi kullanırlar çünkü doğru bir geçişle farklı tonlu saç yansımalarına maruz kalmamak için.

 

Bronz Kahve Saç Boya Numaraları

 

Boya numaralarını özellikle belirtiyoruz ki sizlere kolaylık olsun. Marketten ya da güvenilir yerlerde bu boyaları temin edip kendiniz rahat bir şekilde uygulayın diye.

-Voila Nano Diamond 6.34 bronz kahve saç boyası

-Loreal Paris Casting Creme Gloss 680 saç boyası

Palette 6.68 bronz kahve saç boyası

İşte bu üç markadan birini seçerek saçlarınızı bu renge dönüştürebilirsiniz.

 

bronz kahve saç boyası

Loreal Paris bronz kahve saç boyası

 

Bronz Kahve Saç Rengine Hangi Saç Modelleri Yakışır?

 

Bu önerilerimizi galerimizde de bulabilirsiniz bunu öncelikle belirtelim. Çok fazla saç modeli bu renkle uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. İlk önerimiz kıvırcık saç modelleri saçlarınıza hafif kıvırcıklar oluşturmak bronz kahve saç rengine çok yakışmaktadır. Bunun haricinde shag kesim saç modelleri, kaküllü saç modelleri, dalgalı saç modelleri en güzel örtüşen saç modelleridir. Bu önerilerden bir tanesine karar vermeniz size çok artı sağlayacaktır.

 

bronz kahve saç boya numarası

bronz kahve saç boya numaraları ve markaları

 

Bronz Kahve Saç Rengini Nasıl Elde Edebilirsiniz?

 

Özellikle şunu belirtelim kızıl, mavi, mor, koyu kahve, siyah gibi renklerden bronz kahveyi elde etmeniz son derece zordur. Neden derseniz çünkü ufak bir açma işlemi gerekir. Açma işlemine tabi tuttuktan sonra bu renge boyamanız halinde bronz kahveye dönüşecektir saçlarınız. İlk boyamada da bu renk görünümünü tam anlamıyla oluşturamayabilirsiniz. İkinci boyamada bu renk görünümüne tam anlamıyla dönüşüm sağlayacaksınız.

 

https://www.stylekadin.com/sac/kizil-kahve-sac-rengi-ve-detaylari-2019-2019.html

Bronz Kahve Saç Rengi İçin Nasıl Bir Makyaj Tercih Edilmeli?

 

Bronz kahve ile beraber makyaj için hangi renkler kullanmalıyım diye düşünüyorsanız hemen söyleyelim. Altın rengi, kahve ve tonları,  bronz ve mercan gibi renkleri kullanıp makyaj yapabilirsiniz. Altın renkli makyaj çok farklı bir görünüm verdiğini özellikle vurgulayalım size farklı hava katacaktır.

 

bronz kahve saç modelleri

bronz kahve saç rengine yakışan saç modelleri

 

Bu Renk İçin Önemli Uyarılar

 

-Bronz kahve saç rengini elde etmek isteyen bayanlar biraz sabırlı olmalı ve aşama aşama bu rengi elde etmelidirler.

-Bu renkle beraber giydiklerimize de dikkat etmek de fayda var. Bu saç rengi ile beraber düz, açık renkler kullanılmalı. Etekli kombinler giymemenizi tavsiye ederiz.

-Eğer ilk defa saçlarınızı bu renge boyatacaksanız kendiniz boyamayın derim bir uzman kuaföre istediğiniz bu rengi söyleyerek boyatın.

-Bu saç rengi ile beraber makyaj da yapacaksınız bunun için özellikle bir uyarım var göz makyajını sade yapın abartıya kaçmayın.

-Makyajla ilgili bir tavsiyem daha var makyaj doğal olmalı. Doğal makyaj bu saç rengi ile beraber çok hoş gözükmektedir.

 

Galerimize Göz Atın.

 

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.