Leyla Lydia Tuğutlu’nun Saç Rengi ve Saç Modelini Öğreniyoruz!

Leyla Lydia Tuğutlu’nun Saç Rengi ve Saç Modelini Öğreniyoruz!

Leyla Lydia Kimdir?

Hayatımıza ilk kez Karadayı dizisindeki Songül karakteri ile giren Leyla Lydia Tuğutlu’yu bugünlerde Tatlı İntikam dizisinde görüyoruz. 1989 Berlin doğumlu güzel dizi yıldızı,2008 yılında da Türkiye güzeli seçildi. Güzelliği herkes tarafından kabul gören güzel oyuncu her anlamda ilgi odağı oluyor. Giyimi,stili,saç modeli,saç rengi ile de herkesin dikkatini çekmekte ve herkese ilham olmaktadır. Bugün bunlardan saçı ile ilgili her şeyi öğreneceğiz. Leyla Lydia Tuğutlu’nun saç rengi ve saç modelini öğreniyoruz başlıklı konumuz saç rengi ve saç modeli hakkında tüm bilgileri edineceğiz. Artık güzel oyuncunun saç sırları ile ilgileri bilgileri öğrenmiş olup kendiniz ilham almış olacaksınız. Belki de sizlerde saçlarınıza aynı rengi verip, aynı saç modellerini kullanacaksınız. Leyla Lydia’yı az miktarda detaylı tanıdınız şimdide saçı hakkında her şeyi öğrenelim.

 

leyla-lydia-tugutlunun-sac-rengi-ve-sac-modelini-ogreniyoruz-4

 

Leyla Lydia Tuğutlu’nun Saç Rengi Nedir?

Harika oyunculuğu ve güzel fiziği ile ön plana çıkan Leyla Lydia’nın saç rengi akaju kahvenin çok hafif kızılımsı yansımalara sahip olan kahve tonudur. Kahvenin güzel etkisi hafif kızıl havası gerçekten çok iyi uyum yakalamış ayrıca kendine de yakışmış. Sizlerde Leyla Lydia gibi buğday tenli ve kahverengi gözleriniz var ise bu saç rengi size de çok yakışacaktır. Kahve tonuna hafif kızıl ekleyerek harika bir yaratıcılıkta yakalayacaksınız. Klasik bir saç renginden fazlası var bu saç rengi ve eklemesinde. Çok fazla kişinin denemediği özgün bir saç rengi şeklidir ayrıca. Çok güzel ve büyüleyicidir.

Leyla Lydia’nın Kullandığı Saç Modelleri

 

1.Dağınık Topuz Saç Modeli

 

leyla-lydia-tugutlunun-sac-rengi-ve-sac-modelini-ogreniyoruz-2

Dağınık topuz saç şekli çok ama çok uyum sağlamış. Ön kısımdan arka kısma doğru yavaş yavaş uzayan bir saç kesimine sahip olduğundan, ön kısımdaki kısa saçları serbest bırakıp, saçlarını ense kısmında dağınık topuz saç modeli elde etmiş. Özel günlerinize giderken sizi bu saçı yapabilirsiniz. Akşam yemeğe çıkarken,partilerde,davetlerde,düğün ve nişanlara giderken kullanabileceğiniz çok güzel bir saç modelidir.

2.Burgulu Saç Modeli

 

leyla-lydia-tugutlunun-sac-rengi-ve-sac-modelini-ogreniyoruz-5

Uzun saçlarını su dalgası şekline kullanıp saçlarının ön kısımlarını ise burgu halinde yapıp arka noktada sabitleyerek burgulu saç modelini elde etmiş. Çok sempatik ve hoş görünüyor bu haliyle. Ayrıca ilgi çekici bir saç tarzı olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

3.Hareketli Fön Kullanımı

 

leyla-lydia-tugutlunun-sac-rengi-ve-sac-modelini-ogreniyoruz-3

Saçlarını katlı kesim ile kestirerek bunu şekillendirmiş. Şekillendirirken de hareketli fönü kullanmış. Fön ile de saçları çok hareketli,hacimli,dolgun ve ışıl ışıl görünmektedir. Gerçekten zarif ve kendine uyan bir saç şekillendirmesi olmuş. Siz de hareketli fön çekebilmek için yuvarlak fön fırçasını kullanın.

4.Yarım Topuz Saç Modeli

 

leyla-lydia-tugutlunun-sac-rengi-ve-sac-modelini-ogreniyoruz-6

Çağatay Ulusoy ile bir projede beraber rol almıştı. Delibal filminde beraber rol alan ikili bu oyunculuk sırasında yarım topuz saç modelini kullanmıştı. Hem saçlarıyla hem de oyunculuğu ile bu filmde büyük beğeni kazanmıştı. Yarım topuz saç modeli çok şirin ve güzel denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Fahriye Evcen’in Mükemmel Saç Rengi için Tıklayınız.

5.İri Dalgalı Saç Modeli

 

leyla-lydia-tugutlunun-sac-rengi-ve-sac-modelini-ogreniyoruz-1

Bir dergi için objektifler karşısına geçen güzel oyuncu bu çekimde daha belirgiN iri dalgalı saçları kullanmıştı. İri dalgalı saç modeline aşık olmamak elde değil. Saçlarınız uzunsa bu stili deneyin çok harika.

Hande Erçel’in Yeni Saç Rengi Nedir?

İşte yukarıda güzel dizi oyuncusunun saçları ile ilgili tüm detayları verdik. Umarız faydalı olmuştur sizde güzel aktrise hayransanız saç rengi ve saç modelinden ilham alabilirsiniz. Önemli bir saç rengi ve modeli var. 2019 yılında da bu şekilde saç trendleri yakalayabilirsiniz. Stylekadin olarak bizi takip etmeye devam güzel fikirlerle her zaman karşınızda olmaya devam edeceğiz. YORUMLARINIZI bizden esirgemeyin. Yorumlarınız bize yön veriyor olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi bekleriz aşağı kısma yorumlarınızı kolayca yazabilirsiniz. Güzel günler diyoruz.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.