Sonbaharın Trend Düz Saç Modelleri

Sonbaharın Trend Düz Saç Modelleri

Sonbaharın Trend Düz Saç Modelleri

Eğer düz saç yapınız varsa çok şanslısınız, bu sonbahar düz saç modelleri en trend saçlar listesinde!

Fakat düz saçlar ile  aynı modelleri yapmaktan  sıkıldıysanız, size harika düz saç modeli alternatifleri sunabiliriz.Hem oldukça kolay ve şık duran saç modelleri.

Düz saçların en güzel alternatifi ise çok fazla zaman harcamadan şekil alması.Aynı zamanda doğal duruşu ve parlak görünümü her erkeğin beğendiği saçlardan.

Eğer kıvırcık saçlarınız varsa, günümüzde her kızın evinde saç düzleştiriciler var kolayca saçlarını dümdüz yapabilirler.Ama burada dikkat etmeleri gereken en önemli konu saçlarına ısıl işlem uygulamadan önce mutlaka koruyucu spreylerden kullanmaları gerek.

İşte düz saçlar için yapabileceğiniz sonbaharın en trend modelleri:

Yarım toplu düz saç modeli

Yarım toplu düz saç modelleri, hem çok şık hemde her kıyafet için çok kullanışlı bir saç modeli.Saçlarınızı tarayak kurutun.Ve ön kısmına krepe yapıp hafif hacimlendirin.Daha sonra kulak sütünden ayırıp tel tokalar ile arkadan sabitleyin…

yarim toplu duz sac

Örgü detaylı düz saç modeli

Saçlarınız doğal düz haldeyken yarım şekilde toplayıp bağlayın veya ayırdığınız tutamı aşağıya doğru örerek şekildeki gibi bir model yapın.Oldukça romantik ve gösterişli bir örgü modeli.

 

orgulu duz sac

Yine farklı bir örnekte şık düz saç modeli

duz sac

Burgu ile enseden toplanmış düz saç modeli

duz sac1

Kısa düz saç modelleri

kisa duz sac modelleri

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.