Kısa Saçlar İçin 20 Şık Pixie Saç Kesimi

Kısa Saçlar İçin 20 Şık Pixie Saç Kesimi

Pixie saç kesimi oldukça şeker, şık ve son derece havalı! Aynı zamanda bu saç kesimi yüzdeki sarkık kısımları toparladığı ve çenenizi daha az çıkık gösterdiği için daha genç görünmenize de yardımcı olur.

Eğer uzun saçlarınız varsa ve bu saçları kontrol edecek ve şekil verecek vaktiniz yoksa, çekiciliğinizi size tekrar kazandırması için bu şık pixie saç kesimlerini deneyebilirsiniz.

Pixie Saç Kesimi: Jennifer Lawrence ve Sarı Ombreli Kısa Saçları

Buradaki harika pixie saç kesimi uç kısımlarına farklı bir renk eklenerek hareketlendirilmiş, daha ince ve daha hoş bir efekt sahibi olması sağlanmış. Katmanlar kısa ve üst kısımlarda daha uzun saçlar da mevcut. Aynı zamanda bu pixie saç kesiminde düz taranabilecek kahküller de mevcut.

Pixie Saç Kesimi: Kızlar İçin Tatlı ve Düz Kısa Saçlar

Bu salaş pixie saç kesiminin arka kısımları daha kısa ve ön kısımlarında uzun bırakılmış. Bu düz kısa saç kesiminin önleri düz bırakılmış, bu sayede de yüzünüz için harika bir çerçeve haline gelmiş. Bu harika pixie saç kesimi daha gür ya da orta derecede gür saçlar için daha uygun.

Pixie Saç Kesimi: Uzun Kahküllü Kısa Saçlar

Bu havalı pixie saç kesimi belirgin katları ve arka kısma hacim veren görünümü ile oldukça karakteristik bir görünüme sahip olmanızı sağlayabilir. Ön kısımlarda uzun bırakılan kahküller düz şekilde taranarak saçların görünümünü belirgnleştirmiş. Güzel şekilde katlandırılmış saçlar birçok farklı kullanım için oldukça uygun.

Pixi Saç Kesimi: Kadınlar İçin Kolay ve Kısa Kahverengi Saçlar

Bu sevimli kısa saç şekli dokusu, yumuşak görünümü ve narin katları sayesinde yüzde yanaklara kadar uzanan harika bir taç görünümü sağlıyor. Alında bırakılan kahküller yüzün üst kısmını oldukça ön plana çıkarıyor ve bu havalı saç şeklinin tamamlanmasını sağlıyor.

Pixie Saç Kesimi: Yanlara Perçemli Kısa Saç Kesimi

Bu harika pixie saç kesiminin kızıl tonları oldukça güzel bir görünüm oluşturuyor, yüzün yanlarına uzanan perçemler ise bu mükemmel görünüme büyük katkı sağlıyor. Yan kısımlar jilet ile kesilen görünüm sayesinde saçla daha kolay karışıyor ve aynı zamanda hoş bir şekilde belirginlik oluşturuyor. Yumuşak ve uzun perçemler ise görüntüye biraz daha belirginlik ve feminenlik katmış.

Pixie Saç Kesimi:Sarı ve Dağınık Saç Kesimi

Bu havalı kısa saç kesimi renk ve farklı katmanlar ile hareketlendirilmiş. Bu dağınık pixi saç kesimi arka ve ön kısımlarda birçok kat ile süslenmiş durumda. Önde yana taranan perçemler ise feminin ve şık bir görünümün sağlanmasına yardımcı olmuş. Bu baş döndürücü saç stili resmi davetler için harika olduğu gibi, birçok şekilde de kullanılabilecek yapıda.

Pixi Saç Kesimi: Kızlar İçin Erkeksi Saç Stili

Bu kısa ve düz saç stilinin kıvrımlı kısımları ve farklı katmanları oldukça dolgun ve eğlenceli bir görünüm sağlıyor. Dolgun ön perçemler alnı küçültmeye yarımcı olduğu gibi, gözlerin parlaklığını da ön plana çıkarıyor. Başarılı şekilde gerçekleştirilmiş katmanlar ise bu harika saç kesiminin tamamlanmasını sağlıyor. Bu tarz kısa saçlar birçok farklı yüz şekline ve birçok farklı davete uygun.

Pixi Saç Kesimi: Asimetrik Kısa Saç

 

Bu havalı saç kesimi hafif katları ile oldukça eğlenceli bir görünüm sağlıyor. Bu kısa saç kesiminin eşit olmayan uç kısımları ve havalı kahkülleri yan kısımlarla harika şekilde karışıyor. Üst kısımdaki uzun saçlar ise çok daha hacimli görünmesini sağlıyor. Göz alıcı uzun kahküller ise yan kısma atılmış görünümü tamamlıyor ve kare yüz şekilleri için bu saç kesimini mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

Pixie Saç Kesimi: Kızlar İçin Tatlı Kısa Saçlar

Bu sevimli ve gizemli pixie saç kesiminin harika bir dokusu var. Havalı şekilde canlandırılmış katları oldukça sofistike ve belirgin. Bazı katları kulağın altına inecek uzunlukta, oval yüz şekilleri için harika ve ideal bir görünüm. Ense kısmı oldukça kısa ve harika bir bitime sahip. Bu harika saç stili birçok farklı yüz şekline uyum sağlayabilir.

Pixie Saç Kesimi: Havalı Kısa Saç Stili

Bu harika saç kesimi farklı katmanlara sahip ve uzun kısımları ekstra ağırlık görünümünü alıp, bu havalı saç stiline doku eklemiş. Düz şekilde kesilmiş kahkül kısımları bu kısa saç stilini harika şekilde tamamlıyor. Uzun bırakılan birkaç kısım bu pixie saç stiline eğlenceli ve havalı bir faktör eklemiş.

Pixi Saç Kesimi: Kısa Katlı Saçlar

Bu kısa ve düz saç kesimi oldukça basit, havalı ve tatlı bir görünüme sahip. Saçlar arka kısımlarda daha kısa, üst ve ön kısımları ise biraz daha uzun bırakılmış. Saçlar kulak kısmında dikkatli şekilde açılandırılmış ve daha özgür bir görünüm oluşturmuş. Yana atılan perçemler ise yüze dikkatli şekilde düşürülerek hoş bir görünüm oluşturmuş.

Pixie Saç Kesimi: Kısa Saç

Bu havalı kısa saç kesimi saçların yan kısımlarına ekstra hacim eklemiş ve oval yüzler için ideal bir görünüm sağlamış. Uzun katmanlara sahip olan üst kısım ise oldukça havalı ve moderng. Bu şık kısa saç stili sayesinde bütün gözleri üzerinize çekeceksiniz.

Pixie Saç Kesimi: Harika Kısa Saç Stili

Bu harika kısa saç oldukça tatlı, dolgun ve şık görünüyor. Üst kısımlardaki saçlar biraz daha uzun ve bu da görüntüyü daha dolgun ve havalı yapıyor. Bu mükemmel kısa saç stili oval yüz şekli için harika bir seçenek. Aynı zamanda bu saç stiline şekil vermek de oldukça kolay.

Pixie Saç Kesimi: Uzun Yan Kısımlara Sahip Kısa Saç Stili

blank

Bir kısmı tıraşlanmış ve diğer kısmı uzun bırakılmış bu asimetrik saç stili asimetrik bir görünüme sahip. Bu kısa saç stili havalı görüntünüzü yenileyebilir. Hafifçe jiletle şekillendirilmiş uç kısımlar daha sert bir geçiş sağlıyor. Sportif ve modern kadınlar için harika bir seçenek.

Pixie Saç Kesimi: Kısa Saçlar İçin Oldukça Tatlı Bir Saç Stili

Bu görkemli saç stili yüzü harika şekilde çerçeveliyor aynı zamanda doku ekleyen bu kesim kısa saç stiline yenileyici ve parlak bir hava katmış. Ön kısımlar daha uzun tutulmuş ve ön kısımdaki perçemler yüze yumuşak bir şekilde düşecek şekilde tasarlanmış, bu da harika saç silini harika şekilde tamamlamış.

Pixie Saç Kesimi: Modern Şahin Görünümü

Bu modern şahin görünümü klasik ve biraz da erkeksi. Yan kısımlar düzgün şekilde tıraşlanmış, üst kısımda bırakılan uzun saçlar ise bu havalı pixie saç stiline doku ve dolgunluk kazandırmış. Üst kısımlardaki saçları dik tutmak için güçlü bir saç spreyi kullanabilirsiniz. Bu çılgın ve ilginç saç stili sayesinde birçok yüzü kendinize çevireceğiniz kesin.

Pixi Saç Kesimi: Kısa ve Dağınık Saçlar

Bu düz ve kısa saç stili Rita Moreno’nun çene çizgisini harika şekilde ön plana çıkarmış ve belirginleştirmiş. Yan kısımlarda kullanılan birçok katman saça dolgunluk katmış ve aynı zamanda bu süper havalı saç stilinin görünümünü tamamlamış. Saçın kısalığı, Rita’nın uzun yüzünü harika şekilde ortaya çıkarmış. Biraz saç spreyi ya da jöle ile saçlarınızın şeklini daha uzun süre koruyabilirsiniz. Eğer daha taze ve havalı bir görünüm istiyorsanız, bu kısa ve farklı saç stili sizin için ideal olabilir.

Pixi Saç Kesimi: Trend Saç Rengi

Bu kısa saç stilinin şık görünümü ve renklendirme ile eklenen doku saç stilini hem göz alıcı hem de trens kılıyor. Bu başarılı şekilde düzenlenmiş katmanlar da saçın görünümünü koruyor ve daha sofistike bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Kulağa yakın kısımlardaki düz geçişler bu harika saç stilinin oval yüz şekilleri için mükemmel olmasına katkı sağladığı gibi, ön kısımlardaki perçemler de saç stiline gizem ekliyor.

Pixie Saç Kesimi: Asimetrik Kısa Saç

Bu asimetrik saç stilinin havalı görünümü oldukça değişik ve şık. Bİr tarafı kısa şekilde tıraşlanmış, diğer taraf ise dengeli bir şekilde uzun bırakılmış. Üst kısımdan yana atılan perçemler ise büyük gözlerin ön plana çıkmasını sağlıyor. Bu havalı ve çekici pixie saç stili, düz saçlara sahip olan kişiler için daha uygun olabilir.

Pixie Saç Kesimi: Yan Kısımlar

Bu stilde bir kısım kısa şekilde tıraşlanmış ve diğer kısım daha uzun ve serbest bırakılmış. Bu havalı ve trend saç stilinin size bir ışıltı ekleyeceğinden emin olabilirsiniz. Asimetrik saç stilleri birçok farklı saç dokusunda işe yarayabilir.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.