Kaçırmamanız Gereken 11 Kolay Saç Modeli Resimli Yapımı

Kaçırmamanız Gereken 11 Kolay Saç Modeli Resimli Yapımı

Her gün farklı bir saç stiline sahip olmak istiyorsunuz ancak bir saç stilistine zaman ve para harcamak istemiyorsanız saçınızı kendi başınıza nasıl yapacağınızı öğrenmelisiniz. Bunu öğrenmenin en iyi yolu da kaçırmamanız gereken 11 kolay saç modeli resimli yapımı konumuzu iyice okumak olacaktır. Sizler için adım adım atlatım şeklinde görsellerle bunu ifade etmeye çalıştık. Bunun içinde en iyi eğitici materyallerle sunmayı bir borç bildik. Size ilham verecek kolay saç modellerini ayrıntılı bir şekilde anlatarak kullanmanızı istedik.

Saç talimatları ise çok yönlüdür. Bundan dolayı size sunduğumuz kolay saç modellerini denemekten memnun olacaksınız. 11 kolay saç modeli,günlük bir görünüm ve özel günlerde mükemmeldir. Örgülü bir saç stili isteyenleride,topuz isteyenleride düşünerek bu modellerede yer vermeye çalıştık. Deneyeceğiniz bu modeli seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizin için yakışacak modeli bularak kısa bir sürede bu saç modelini yapmak kalıyor hepsi bu 🙂 Şimdi de kaçırmamanız gereken 11 kolay saç modeli resimli yapımına bakalım.

Kolay Saç Modelleri Resimli Yapımları

 

1.Basit Arkadan Topuz Saç

Hareket halindeyken ve parlak canlı bir görünüm için denenebilir. Yapımı oldukça basit ve pratiktir. Yapım aşamaları gayet az ve rahattır. Koşturmacalı bir gün geçiriyorsanı size göre.

 

kacirmamaniz-gereken-11-kolay-sac-modeli-resimli-yapimi-2

Diğer Saç Modelleri İçin Tıklayınız.

2.Çift Düğüm Kolay Saç Modeli

Bu gece partiye mi katılıyorsunuz? Peki, bıçift düğüm saç modelini denemeye ne dersiniz? Muhteşem elbisenizle birlikte harika görüneceksiniz. Sizi görenler kendini sizden alıkoyamayacaklardır.

 

kacirmamaniz-gereken-11-kolay-sac-modeli-resimli-yapimi-6

 

3.Dokumalı At Kuyruğu Saç Modeli

At kuyruğu saç modelinin sadece spor salonunda kullanılacak bir stil olduğunu düşünmeyin. Güzel bezenmiş dokunmuş bu atkuyruğu ile harika bir görünüme ne dersiniz?

 

kacirmamaniz-gereken-11-kolay-sac-modeli-resimli-yapimi-11

 

4.Tepede Düğümlü Saç Modeli Resimli Yapımı

Tepeden düğümlü saç modeli oldukça popüler. Bu saç modeli ile ınstgramda profilinizi güncelleyebilirsiniz. Resimli yapımı ise çok kolaylık sağlayacaktır.

 

kacirmamaniz-gereken-11-kolay-sac-modeli-resimli-yapimi-8

 

5.Yandan Örgülü Dalgalı Saç Modeli Öğretimi

Özel durumlar için mükemmel bir saç stili. Saçları yandan örgülerle şekillendirilmesi çok hoş. Bu stili öğretiminden oluşturabilirsiniz.

 

kacirmamaniz-gereken-11-kolay-sac-modeli-resimli-yapimi-4

 

6.Çift Hollandalı Yüksek Örgüler

2019-2019 yılının trend örgülerinden olan çift Hollandalı yüksek örgüler çokilhi görüyor. Yapım aşaması ile beraber bu örgüleri yapabilirsiniz.

 

kacirmamaniz-gereken-11-kolay-sac-modeli-resimli-yapimi-1

 

7.Örgülü Dalgalı Saç Modelleri

İkisi bir arada saç stilidir. Örgü ile dalgaları birleştiren tatlı bir saç şekillendirmesidir. Örgülü dalgalı saç modelini çok seveceğinizden eminiz. Resimlerle beraber bu saçın yapımı sizin için çok daha kolay olacak.

 

kacirmamaniz-gereken-11-kolay-sac-modeli-resimli-yapimi-9

 

8.Süper Kolay Eğlenceli Saç Modeli

Saçlarınızı tepede yuvarlak topuz yaparak eğlenceli bir stile kavuşabilirsiniz. Gayet hoş görünüme kavuşturup bu stili kullanmanızı tavsiye ederiz.

Saç Kategorimiz İçin Tıklayınız.

kacirmamaniz-gereken-11-kolay-sac-modeli-resimli-yapimi-5

 

9.Yarım Dağınık Topuz Saç

Yarım saç modelleri oldukça popüler. Bu popülariteyi topuz ile birleştirerek kendinize sınıf atlatabiliriz. Nasıl yapılacağının aşama aşama anlatımı fotoğrafta mevcuttur.

 

kacirmamaniz-gereken-11-kolay-sac-modeli-resimli-yapimi-10

 

10.Basit Çift Örgü

Güncellenmiş bebeksi örgüler diye ifade edebiliriz. Basit çift örgüleri kullanmanız harika olacaktır.

 

kacirmamaniz-gereken-11-kolay-sac-modeli-resimli-yapimi-1

 

Önden Fransız Örgülü Saç Modeli Nasıl Yapılır?

11.Çift Yandan Rulo Saç Modeli

Özel etkinlikler için mükemmel bir seçim olabilir. Farklı ve özgün olduğunuzu bu saç modeli ile kanıtlayabilirsiniz. Çift yandan rulo saçlar güzel bir saç tarzıdır.

 

kacirmamaniz-gereken-11-kolay-sac-modeli-resimli-yapimi-3

Yukarıdaki kolay saç modellerinden hangisi denemeyi düşünüyorsunuz? En çok sevdiğiniz modeli lütfen bize bildirin. Bizi sürekli takip etmeyi unutmayın. Moda içerikleri olarak www.stylekadin.com size güzel fikirler sunmaya devam edecektir. Birçok moda,makyaj,saç,diyet,yemek,güzellik önerilerini sizler için sunuyoruz iyi günler diliyoruz.

Basamaklı Yandan Şelale Örgülü Saç Modeli Nasıl Yapılır?

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. blank Remix dedi ki:

    çok guzel bazi şeyleri eskikdi biraz kisaca 2 photoraph olsaydi bitmiş olardi

    1. blank stylekadin dedi ki:

      Beğendiğinize sevindik aşamalarını elimizden geldiği kadar sunmaya çalıştık bu noktada daha hassas davranırız sitemizi takip etmeye devam edin. Teşekkürler..