Kış 2020 Gelin Makyajı ve Saç Trendleri

Kış 2020 Gelin Makyajı ve Saç Trendleri

2020 Gelin Makyajı Trendi Nasıldır?

Gelinlik moda haftaları yapıldı kış 2020 gelin makyajı ve saç trendleri de ortaya çıktı. Kış düğünleri için 2020 gelin makyaj trendi nasıldır? diye sormanız kadar doğal bir şey olamaz. Bu mevsimdeki düğünler için kişisel farklı türde benzersiz saç ve makyaj stilleri çok sayıda yer aldı. Kış günü bir düğün düşünüyorsanız bu makyaj ve saç trendlerini kesinlikle dikkate almalısınız. Her geçen kızın hayalidir güzel bir düğün bu güzel gün içinde olmazsa olmazlardan saç ve makyajdır. Önemli değişiklikleri de dikkate alarak yapmanız sizi mükemmel ve kusursuz gösterecektir. Kış 2020 gelin makyajı ve saç trendleri önerilerine göz atalım nele var inceleyelim.

 

kis-2017-gelin-makyaji-ve-sac-trendleri-3

2020 Gelin Saç Ve Makyaj Trendi Önerileri

1.Gelin İçin Çiçek Taçlar

Boho şık moda trendi olan çiçekler gelinler için taç şekline getirilmiş. Çiçekler bir düğünün en iyi parçası olabilir. Çiçek taçlarla kullanabileceğiniz saç modelleri de dalgalı saçlar ve yarım örgülü saç modelleridir. Daha uygun ve güzel bir görünüm verir. Eğer çiçek taçlar istemiyorsanız da farklı saç modelleri kullanabilirsiniz. Bir geline de çiçek taçlar çok ayrı bir hava katıyor bunu da unutmayın.

kis-2017-gelin-makyaji-ve-sac-trendleri-4

 

Zarif Gelinler İçin 40 Şık Saç Modeli

2.Beyaz Göz Makyajı

Gözlerin iç köşelerine beyaz göz farı uygulayarak daha uyanık bir görünüm kazanacaksınız. Bu asırlık makyajın sırrını yukarıdaki fotoğraflarda görebilirsiniz. Genç ve harika bakışlar katan bu makyaj soğuk kış düğünleri için güzel bir katkı olacaktır. Bir gelin için çok büyük dokunuşlar yorucu olabilir. Küçük dokunuşlarla mükemmeli yakalayabiliriz.

kis-2017-gelin-makyaji-ve-sac-trendleri-11

3.Pembe Dudaklar ve Göz Kapakları

Düğün için parlak bir fikirdir. Pembe dudak ve daha açık tonlu göz kapakları iyi bir eşleştirme olacaktır. Pembe renkler peri masalı düğünü biraz oluşturur. Peri masalı bir 2020 düğünü için pembe renklere yer vermelisiniz.

kis-2017-gelin-makyaji-ve-sac-trendleri-8

4.Geometrik Kedi Gözler

İnce bir kedi gözü modern bir gelin olmanızı sağlar aynı zamanda da klasik romantizm katar. Zamansız geometrik desenli kedi gözlerini vurgulamak için saç şeklimize de dikkat etmeliyiz. Gözleri vurgulamanın yolu gelin saç trendinden geçiyor. Saç Kategorimiz İçin Kesinlikle Tıklayınız.

kis-2017-gelin-makyaji-ve-sac-trendleri-5

5.Vintage Saç Takıları

Geleneksel bir görünüm istiyorsanız saç aksesuarlarına ihtiyacınız var demektir. Vintage saç takıları ile yarım örgülü modeller,kıvrık örgüler, dalgalı saç tarzları ile beraber kullanılabilir. İnci saç takıları veya çiçekli takılar kullanılabilir. Bu şekilde kış 2020 gelin makyajı ve saç trendlerini yakalayacaksınız.

kis-2017-gelin-makyaji-ve-sac-trendleri-10
6.Parıldayan Gül Altın Rengi Göz Farı

Gül altın rengi her zaman romantik bakmak için metalik tonlardan biridir. Genel olarak sadece metalik renk sinirli görünebilir ancak bu pembe gölge bir gelin için harika. Güzel bir gelinlik tarzı ile eşleştirince güzellik iki katına çıkacaktır. Metalik göz farı oldukça sessiz ve şeffaf renk. Bu yüzden doğal gençlik ve parlak bir cilt sunar.

kis-2017-gelin-makyaji-ve-sac-trendleri-9

7.Twisted Yarım Örgü Saç Gelin Trendi

Bu saç stili günlük görünümde de kullanılmaya çalışılıyor. Kış 2020 gelin saç trendlerinden. Çeşitli saç takıları ile beraber twisted yarım örgü saçını daha iyi noktalara taşıyabilirsiniz.

İlginizi Çekecektir:

Saç Kategorimizdeki Diğer Harika Fikirler İçin Tıklayınız.

kis-2017-gelin-makyaji-ve-sac-trendleri-1

8.Klasik Modern Glamour Makyajı

Klasik bir kırmızı dudakla beraber temel makyaj teknikleri kullanılan kış 2020 gelin makyaj trendidir. Bu hayatının en önemli gününde bir gelin çekici görünmem ister temel modern makyaj da bunu sağlar.

kis-2017-gelin-makyaji-ve-sac-trendleri-2

9.Uzun Aşağı Akan Saç Gelin Saçı

Aşağı doğru akan saç modellerinin dramatik bir güzel tarzı var. Bu saç modeli düğünde çok ilgi odağı olmayı vaat ediyor. Kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir 2020 gelinlik saç modelidir. Bohem ve çekici bir saç modeli olduğundan şüphemiz yok ve bu yılın gelinlerin de sıklıkla göreceğiz.

kis-2017-gelin-makyaji-ve-sac-trendleri-6

10.Doğal Makyaj Trendi 2020

Kozmetik ürünlerini çok azaltarak daha doğal biri görünüm 2020’nin makyaj trendi. Bu büyük bir eğilim olacaktır. Doğal güzelliklerinizi ortaya çıkarmak için önemli bir yoldur. Gelin Saç ve Makyajına Nasıl Karar Verilir? Yazımız İçin Tıklayınız.

kis-2017-gelin-makyaji-ve-sac-trendleri-7

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.