Önden Fransız Örgülü Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Önden Fransız Örgülü Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Kısa süre önce böyle bir saç stiline rastladım ve çok beğendim. Yalnız o saçın eksik yönleri vardı bunu yeniden tasarlayarak siz takipçilerime sunmak istedim. Her zamanki saç modellerini kullanmaktan sıkılmış olacağınızı düşünerek önden Fransız örgülü saç modeli nasıl yapılır? fikrini paylaşmak istedim. Yukarıda söylediğim gibi saç modelinin ismini değiştirmeden eklemeler yapmak istedim. Rutin görünümden daha eğlenceli,hoş bir görünüme kavuşacaksınız. Fransız tarzı bu saç modeli size çok şey kazandıracaktır. Hem örgüler var hem de asil bir duruş katıyor bu harikulade bir şey. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Yapmak isteyenler için videolu anlatımda mevcut. Videodaki adımları tek tek uygulayarak önden Fransız örgülü saç modeli nasıl yapılır? sorusuna görsel olarak da cevap bulacaksınız.

 

onden-fransiz-orgulu-sac-modeli-nasil-yapilir-2

 

onden-fransiz-orgulu-sac-modeli-nasil-yapilir-3

 

Önden örgüler her zaman görünürlüğünüzü üst seviyeye çıkarır. Güzel bayanlarında fark edilmesi için saç modeline önden örgüler ekleyerek kendilerini harika göstermelilerdir. Önden Örgülü Fransız saç modelini denedikten sonra yorumlarınızı lütfen olumlu,olumsuz aşağı kısıma bildirin ve hep birlikte tartışalım. Nasıl bir yaklaşım olduğunuzu merak ediyorum. Daha fazla sözü uzatmadan videolu anlatım ve nasıl yapıldığı hakkında detayları öğrenelim.

Basamaklı Yandan Şelale Örgülü Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Önden Fransız Örgüsünün Yapılışı

Saçınızı sol tarafa ayırarak başlayın ve saçınızın sağ kısmına Hollanda örgüsü yapar gibi kulağınızın tepe noktasına kadar süsleyerek devam edin. Örgüyü yerine yerleştirin ve aynı işlemi sol tarafa da tekrarlayın. Saçınızın geri kalan kısmını ortadan,sola doğru olan bir at kuyruğu haline getirin ve sonra saçlarınızı bir topuzun içine doğru bükün. Birkaç toka ile yerine sabitleyin ve üst kısmını kabartarak ve örgüyü gevşeterek tarzını son noktayı koymuş olun. İşte bu aşamalardan sonra öden Fransız örgülü saç tarzını elde etmiş olacaksınız. Anlatımla tam kafasında canlandıramayan takipçilerimiz içinde videosunu aşağıya ekledik. Bu şekilde de rahatlı bu saç modelini elde edebileceksiniz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz umarım faydalı olmuştur. Yepyeni saç modelleri,örgü stiller ve nice saç şekillendirmeleri ile karşınızda olmaya devam edeceğiz. Bizi www.stylekadin.com adresini sürekli takipte kalın. Mutlu günler…

Saç Modelleri İçin Tıklayınız.

onden-fransiz-orgulu-sac-modeli-nasil-yapilir-1

Önden Fransız Örgülü Saç Modelinin Videolu Anlatımı

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.