Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Modelleri

Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Modelleri

Son yılların öne çıkan oyuncularından biri olan Serenay Sarıkaya yer aldığı projelerle adından söz attırmaya devam ediyor. Serenay Sarıkaya   tercih ettiği saç modelleriyle özellikle de saç rengiyle büyük beğeni topluyor. Bu sezon Serenay Sarıkaya özellikle doğal saç modellerini sıkça tercih ediyor. Serenay Sarıkaya saç rengi ve modelleri gençler tarafından çok fazla örnek alınıyor. Sempatik oyuncu özellikle Medcezir dizisinde Mira karakteri ile herkesi kendine hayran bırakmıştı. Özel yaşamında ise şu sıralar Kerem Bursin ile aşk yaşamakta olan oyuncu mutluluğun doruklarında. Her fırsatta sevgilisi oyuncu Kerem Bursinle çok iyi anlaştığını ilerde evlilik düşünebileceğini söylüyor. Kısa bir özel hayatı ile ilgili dipnot verdik. Şimdi saçları hakkında bilgiler vermeye devam edelim.

serenay sarıkaya saç modelleri (6)

Kendi halinde doğal dalgaları tercih eden güzel oyuncu dağınık bıraktığı saçları aynı zamanda son derece de özenli. Doğal dalgalı saç modellerinin yanı sıra örgülü modeller ve doğal düz görünümlü saç modellerini de sıkça tercih ediyor. Bu sezon dikkat çeken saç modelleri genel olarak bu şekilde sizler için seçtiğimiz görsellerden de bunları inceleyebilirsiniz.

serenay sarıkaya saç modelleri (1)

Serenay Sarıkaya saç rengi ise küllü açık kumral şeklinde karşımıza çıkmakta. Bu saç rengi bu sezon bir hayli popüler. Sizlerde bu saç rengini tercih edebilirsiniz. Evet herkes için geçerli çünkü bu saç rengi her ten rengi ile uyum sağlayan mükemmel bir ton. Küllü açık kumral saç rengine sahip Serenay Sarıkaya saç rengini ve modellerini görsellerimizden inceleyebilirsiniz.

 

Serenay Sarıkaya’nın Saç Rengi Boya Numarası

Yukarıda belirttiğimiz gibi açık küllü kumral saç rengine sahip olan güzel oyuncunun saç rengine ulaşmak için aşağıdaki boya markaları ve boya numaraları ile beraber saçlarınızı boyadığınız da elde etmiş olacaksınız.

-Palette Deluxe 8-01 açık küllü kumral saç boyası ( Fiyatı :11.20 TL )

-Koleston Set boyası 8/1 açık küllü kumral (Fiyatı : 10.40 TL)

-Sea Color 8/0 açık kumral saç boyası (Fiyatı : 4.54 TL)

 

Fahriye Evcen’in Mükemmel Saç Rengi Nedir?

 

Serenay Sarıkaya’nın En Çok Tercih Ettiği Saç Modeli İsimleri

 

1.Enseden topuz saç modeli

Favorilerinden bir tanesi bu diyebilirim. Geceleri dışarı çıkarken saçlarında hafif dağınık stillerle beraber topuz yapıyor. Ben güzel oyuncuya uzun dalgaları daha çok yakıştırıyorum ama bu öneride ona farklı hava katıyor.

2.Uzun dalgalı saç modeli

Bu stile saçlarının çok da uyum sağladığını düşünüyorum. Çünkü uzuna yatkın bir saçı var saç rengi bir hayli hoş. Uzatarak saç uçlarına yaptığı hareketli dalgalar ona çok yakışmaktadır. Bu stili de sürekli denediğini gözlemliyorum. En son bir davete katılırken bu saç tarzını kullanmıştı.

3.Kıvırcık saç modelleri

Çok sık kullanmamakla beraber gündelik görünümünde ara ara bu tarzı kullandığını gözlemledim. Çok zamanı olmadığında ya da çekimlerde daha rahat olsun diye bu saç şekillendirmesini kullanıyor.

4.Düz saç modeli

İşte Serenay’ın en çok kullandığı model düz saçlar. Onu çok sık düz saçlarla görüyoruz ama gerçekten çok yakışıyor. Bu şekilde onu çok beğeniyor ayrıca erkeklerinde ilgisini bu şekilde çok fazla çekiyor.

5.Topuz saç modeli

Zaman zaman tepeden topuzlarla onu gördük. Topuzunda onun yüz şekline uygun olduğu ve daha sık kullanabileceğini de gösterdi. Fakat yukarıdaki modelleri çok daha fazla tercih ediyor.

 

 

Serenay Sarıkaya’nın Saç Rengi ve Modelleri Videosu

 

Serenay Sarıkaya Saç Stilleri

serenay sarıkaya saç modelleri (10) serenay sarıkaya saç modelleri (9) serenay sarıkaya saç modelleri (8) serenay sarıkaya saç modelleri (7) serenay sarıkaya saç modelleri (5) serenay sarıkaya saç modelleri (4) serenay sarıkaya saç modelleri (3) serenay sarıkaya saç modelleri (2) serenay sarıkaya saç modelleri (1)

 

Bir önceki yazımız olan Doğal Dalgalı Saç Modelleri 2020 başlıklı makalemizde doğal dalgalı saç modelleri ve Saç Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. blank zeynep sirinler dedi ki:

    Harika modeller harika saclar/ZeynepSirinler/Eskisehir

  2. blank zeynep sirinler dedi ki:

    Harika model SERANAY harika saclar/ZeynepSirinler/Eskisehir