Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Modelleri

Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Modelleri
13 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 49.229 kez okundu.

Son yılların öne çıkan oyuncularından biri olan Serenay Sarıkaya yer aldığı projelerle adından söz attırmaya devam ediyor. Serenay Sarıkaya 2014 sezonunda tercih ettiği saç modelleriyle özellikle de saç rengiyle büyük beğeni topluyor. Bu sezon Serenay Sarıkaya özellikle doğal saç modellerini sıkça tercih ediyor.

serenay sarıkaya saç modelleri (6)

Kendi halinde doğal dalgaları tercih eden güzel oyuncu dağınık bıraktığı saçları aynı zamanda son derece de özenli. Doğal dalgalı saç modellerinin yanı sıra örgülü modeller ve doğal düz görünümlü saç modellerini de sıkça tercih ediyor. Bu sezon dikkat çeken saç modelleri genel olarak bu şekilde sizler için seçtiğimiz görsellerden de bunları inceleyebilirsiniz.

serenay sarıkaya saç modelleri (1)

Serenay Sarıkaya saç rengi ise küllü açık kumral şeklinde karşımıza çıkmakta. Bu saç rengi bu sezon bir hayli popüler. Sizlerde bu saç rengini tercih edebilirsiniz. Evet herkes için geçerli çünkü bu saç rengi her ten rengi ile uyum sağlayan mükemmel bir ton. Küllü açık kumral saç rengine sahip Serenay Sarıkaya saç rengini ve modellerini görsellerimizden inceleyebilirsiniz.

serenay sarıkaya saç modelleri (10) serenay sarıkaya saç modelleri (9) serenay sarıkaya saç modelleri (8) serenay sarıkaya saç modelleri (7) serenay sarıkaya saç modelleri (5) serenay sarıkaya saç modelleri (4) serenay sarıkaya saç modelleri (3) serenay sarıkaya saç modelleri (2) serenay sarıkaya saç modelleri (1)

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:





Yorum yapın:

Serenay Sarıkaya Saç Rengi ve Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. zeynep sirinler dedi ki:

    Harika modeller harika saclar/ZeynepSirinler/Eskisehir

  2. zeynep sirinler dedi ki:

    Harika model SERANAY harika saclar/ZeynepSirinler/Eskisehir

Sayfa başına git