2020 Kısa Saç Modelleri İle Zamana Ayak Uydurun!

2020 Kısa Saç Modelleri İle Zamana Ayak Uydurun!

Kısa saç kesimi şık kadınlar arasında çok popüler hale gelmiş ve onlara olduğundan daha havalı bir stil kazandırmıştır. Kısa saçlara da her zaman güncelleme yapılmalı çünkü zaman akıyor ve her gün yeni stiller ortaya çıkmakta. Bunun içinde 2020 yılı kısa saç modelleri ile zaman ayak uydurun istedik. Size önereceğimiz kısa saç modelleri 2020 yılının en popüler kısa modelleri arasında olacak. Kısa saç kesimi için saç rengi de çok önemlidir çünkü daha taze ve harika görünmenizi sağlar. Uzun saçlar ile yorgun ve bakımsız görünmek istemiyorsanız saçları kısaltmanın zamanı  geldi geçiyor bile yeni yıla girmeden de modelinizi seçerek kendinizi yenileyin. Yenilemenin ilk adımı ise her zaman saçlardan geçer.

2017-kisa-sac-modelleri-ile-zamana-ayak-uydurun

2020 Kısa Saç Kesimleri Harika

2020 kısa saç kesimleri harika stillerden olacak. Bu saç kesimleri sadece moda değil gerçekten güzelde. 2020 kısa saç kesimleri hem yüzünüze hem de yüz hatlarınıza kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Serin bu saç modellerinin renklerle birleşimi ile kışkırtıcı olabilirsiniz. Doğal gölgeler ve parlak vurgularla  altı çizilecek bir tarz kazanacaksınız.

40 Süper Bayan Kısa Saç Modeli

Kısa Kahverengi Kısa Saç Modeli 2020 İçin

 

2017-kisa-kahverengi-sac-kesimi

Klasik Kısa Saç Modelleri ile Zirveleri Yakalayın!

Zarif bob ve pixie saç kesimi sarı,kahverengi,kızıl  ve parlak saç renkleri ile çok daha iyi görünüyor. Bu saçlara klasik diyoruz çünkü ana kısa saç modellerindendir. Bu tarzlar abartılı değil ama göz alıcı. Örnek: Pixie ve bob saç kesimi karamel,açık kahverengi saç renkleri ile daha iyi görüneceksiniz saçlarınızı vurgulamış olacaksınız. Kül sarışın tonlar ise doğal bir görünüm  isteyenlere.Dolgun bir görünüm için ize kızıl ve kızıl tonları denenmeli. 15 Sevimli Kısa Saç modeli İçin Tıklayınız.

2020 Kısa Saç Kesimi

2017-kisa-sac-modelleri-harika

2020 Kısa Sarı Saç

2017-kisa-sari-sac

2020 Küllü Kısa Saç Modeli

2017-kullu-kisa-sac

2020 Kısa Kızıl Saç Stili

2017-kizil-kisa-sac-stili

Kısa Kahverengi Asimetrik Saç 2020

kisa-kahverengi-asimetrik-sac-2017

Özgün ve Egzotik Kısa Saç Modeli 2020’nin Tarzı

Orijinal bir saç şekillendirme tarzları özgün ve egzotik stiller 2020 yılında sizleri beklemektedir. Özgün ve egzotik görünmekten korkmayın kesinlikle cesur bir saç kesimi saç rengi kombinasyonu tat ve yaşam enerjisi katar. Kısa pixie,bob ve asimetrik saç kesimlerinden örnek alın. Koyu mor,gökkuşağı tonları,yeşil,kırmızı tonlar ve pastel renkler size daha özgün ve egzotik bir hava katacaktır. Opal,ombre ve diğer multi-tone boyama tekniklerini de kısa saçlarda deneyebilirsiniz.

Konuyla İlgili Diğer Yazılarımız

Rihanna Kısa Saç Modelleri İçin Tıklayınız

Romantik Kısa Saç Modelleri İçin Tıklayınız

2020 Egzotik Kısa Saç Modeli

2017-egzotik-kisa-sac-modeli

2020 Özgün Kısa Saç Modeli

2017-yilinin-kisa-sac-modasi

Kısa Kızıl Saç Tarzı 2020

kisa-kizil-sac-2017-modasi

Vurgulu Kısa Saç Modeli

vurgulu-kisa-sac-2017

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.