Altın Kumral Saç Tonları

Altın Kumral Saç Tonları

Altın kumral, kadınların saç renklerinden özellikle yaz aylarında en çok tercih ettiği ton.Altın kumral saç tonunu ünlü yıldızların saçında görüyoruz.Altın kumral saç renklerinin en çok yakıştığı ünlü isimler Beyonce, Jenifer Lopez, blake Lively, lauren conrad, Jennifer Lawrence, Jessica Alba, julia roberts.Ünlülerde beğenip bizimde merak ettğimiz saç tonlarından biri altın kumral saç tonları hemen hemen her ten rengiyle uyum sağlayan canlı ve havalı bir saç rengidir.

Altın kumral saç renkleri hangi ten rengiyle daha çok uyumludur, kimlere yakışır, altın kumral nasıl tutturulur ve makyaj teknikleri han renklerde olmalıdır hep birlikte inceleyeim.

Altın kumral saç rengi kimlere yakışır ?

Sarışınlara ve kumral bayanlara en çok yakışan sıcak saç renklerindendir.Esmer tenli bayanlardada çok sırıtmak.Kahve saç tonlarının ve kumral saç tonlarının üzerine altın rengi ışıltılar çok havalı durur.Altın kumral saç tonu uzun süre tatilde olanlarda güneşin altında ve plajda sık kaldıklarında kendiliğinden olur.Asıl en güzel saç rengi budur doğal ve ışıltılı.

Altın kumral saç tonu nasıl elde edilir

Herkesin saç rengi farklı olduğunun altın kumral saç tonu herkeste farklı olabilir.Eğer kuaförde boyatmaya düşünüyorsanız beğendiğiniz bir resmi kuaföre göstermeniz yeterli olacaktır.Özellikle doğal saç rengi olan kişilerde Altın kumral saç tonu daha kolay yakalanmaktadır.

Kıyafet seçimi
Kışın koyu renk kıyafetlerde altın kumral saç tonları daha ışıl ışıl parlar yazın ise pastel renk kıyafetler ile muhteşem uyumlu ve canlı duran bir saç rengidir.

Makyaj uyumu;

Altın kumral saç tonları sıcak ve canlı bir renk olduğundan makyajınızda sıcak tonlrda olursa harika bir uyum sağlanır.Bronz allıklar, bakır ve pastel ton makyajlar, kahve ve gold makyajlar bı renk ile son derece uyumlu makyaj renkleridir.

Bakımı nasıl dır?

Bakımı için nemlendirici ürünleri kullnamaya özen gösterin.Kolay kolay akmayan ve solmayan bir saç rengidir.Saç düzleştiricileri çok fazla kullanıp saçınızın güzelliğini korumanızı tavsiye ederim.Bunun yerine fön daha sağlıklıdır.

altın kumral saç tonu 2014 2015

 

Bir önceki yazımız olan Romantik Saç Modelleri 2020 başlıklı makalemizde dağınık, dalgalı ve modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.