İlk Buluşma İçin Kullanılacak Bayan Saç Modelleri

İlk Buluşma İçin Kullanılacak Bayan Saç Modelleri

İlk Buluşmada Karşınızdaki Kişiyi Etkilemek İçin Bize Kulak Verin!

Karşınızdaki kişi için ilk izlenim çok çok önemlidir. Eğer bu kişi hoşlandığınız kişi veya önemseyeceğiniz biri ise daha da önem arz eder. Süreç olarak tanıştınız, sohbet ilerledi ve buluşalım dediniz işte o ilk buluşmada her şey kafanızda soru işareti oluşturur. İşte bu soru işaretlerini gidermek bize düşüyor. Bugün sizlere ilk buluşmada kullanılacak bayan saç modelleri hangileri bunlar hakkında bilgi vereceğiz. İlk izlenimde en dikkat çeken öğe kıyafet ve saçlardır. Biz size saç modeli konusunda harika öneriler sunacağız. İlk izlenimde tercih etmemiz gereken saç stili hem çok abartılı olmamalı hem de çok şık ve karşımızdakini etkileyecek derece harika olmalıdır. Bu ikisini birleştiren tarzları kullanmanız en akılcı fikir olacaktır. İlk buluşmada kullanılacak bayan saç modelleri önerileriniz sizle için tek tek derledik aşağıda. Bizim ilk buluşma için saç önerilerimizden ilham aldıktan sonra mükemmel bir şekilde karşınızdaki kişi sizden çok etkilenecek bunu garanti ediyoruz. İşte bu eşsiz fikirlere göz atalım.

 

 

İlk Buluşma için Saç Stilleri

 

1.Yan Örgü Saç Modeli

 

blank

 

Bu saç şekillendirmesine sahip olmak için ilk yapmanız gereken saçlarınızı iyi ce düzleştirmek.Daha sonra ise saçlarınızı yan kısmından iyice ayırmak. Saçlarımızı hangi taraftan ayırdı isek  o kısmın ön tarafından üç tutam saçımızı klasik örgü stilinde örelim. Daha sonra ise saçlarımızın diğer kısımlarında da tutamları bu örgüye eklem yaparak ortalama1 parmak kalınlığında örgümüzü elde etmiş oluyoruz. Bundan sonra ise sizin beğeninize kalmış isterseniz örgüyü arka noktadan sabitleyin ya da serbest şekilde kullanın. Yapılışına resimlerden bakarak da kolayca yapabilirsiniz.

 

2.Burgulu At Kuyruğu Stili

 

blank

 

Saçlarımızı başımızın arka noktasında bir kalın bir de daha küçük şekilde 2 tutam olarak ayırıyoruz. Kalın yaptığımız saç tutamını toka yardımı ile toplayıp at kuyruğu oluşturuyoruz. Diğer saç tutamına ise burgu şekil vererek lastik tokayla iyice sararak tel toka yardımıyla saçlarınızı enseden sabitleyin Fotoğraflarda aşama aşama yapılışı vardır bu adımları takip ederek burgulu at kuyruğu stiline ulaşacaksınız.

 

3.Burgulu Örgü Saç

 

blank

 

Burgulu örgü saç ise burgu şeklinde oluşturuluyor. Saçlarınızı burgu şeklinde döndürerek saçların ön kısmını burgu haline getirip klasik örgü stili verin. Daha sonra ise bu oluşturduğumuz örgüleri arka noktada kavuşturarak lastik toka ile sabitlenmesini sağlayın. Bu oluşturduğunuz saç modelini çok beğeneceksiniz. İlk buluşma için çok yerinde bir saç stilidir beğendiyseniz bu tarzı kullanabilirsiniz. Eğer bu saçı çok sevmediyseniz diğer modellerden biri kesinlikle hoşunuza gidecektir.

 

4.Yarım At Kuyruğu Saç Şekillendirmesi

 

blank

 

Ben ilk görüşmeye gidecek olsam favorim yarım at kuyruğu saç şekillendirmesi olurdu. Yapımı da gayet basit ve pratik. Sizlere kolaylık olsun diye de resimli yapılışlarını özellikle ekledik. Bu saç modelinin yapımı ise şöyle saçlarımızı ilk olarak maşa ile dalgalandırıyoruz. Daha sonra ise saçları üst kısımda toplayıp lastik toka takıyoruz. Gerçekten çabukluk ve şıklık istiyorsanız bu tam size göre.

 

https://www.stylekadin.com/sac/kiz-universite-ogrencileri-icin-sac-modelleri-2019-resimli-anlatim.html

 

5.Sahil Dalgalı Saç Modeli

 

blank

 

Harika Fikirler Saç Kategorimizde 

Saçlarını toplamaktan hoşlanmıyorsan bu açık saç modeli tam sizlik. Hafif dağınık ve salaş saç modeli gerçekten karşınızdaki kişiyi ilk buluşmada etkileyecek cinsten. Bu saç modelini nasıl oluşturacağız diyorsanız anlatayım : Doğal sahil dalgalarını maşa yerine düzleştirici ile oluşturuyoruz daha sonra ise saç tutamları alarak düzleştiriciye sar ve doğal dalgalı saç modelin oluşsun. Ayrıca resimlerdeki adımları da takip ederek sahil dalgalı saç modeline ulaşabilirsiniz.

İşte saç modelin buluşmaya hazır bundan sonrası sana kalıyor yapman gereken ise güzel bir ışık ve öz güven.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.