Sonbahar Kış 2020 / 2021 New York Moda Haftası

A+
A-
Sonbahar Kış 2020 / 2021 New York Moda Haftası

Derin Yırtmaçlar

Sonbahar kış New York Moda haftasında göze çarpan detaylar, ön plana çıkan parçalar neler sizde merak ediyorsanız buyrun!

Derin yırtmaçlı etekler ve elbiseler

New York Moda Haftasında en güzel ve dikkat çekici ğarçalar derin yırtmaçlı elbiseler ve etekler oldu.Oldukça cesur yırtmaçlar ilkbahar ya moda trendlerinde de etkisini göstermeye devam ediyor.Feminen etekler ve elbiseler spor parçalarile kombinlediğinde ise daha çekici ve seksi kombinler herkesi büyülüyor.

2014 madası deri yırtmaçlar

Deri kıyafetler

Geçen sezonda bol bol gördüğümüz deri kıyafetler hala trend parçalar arasında yer almaya devam ediyor.Deri minietekler yerine deri kiloş diz altı eteklerde hiç ummadığımız şıklıkta tasarlanmış.Deri kıyafetler genelde daha dar ve kısa iken yeni formlarda ve kesimlerde bol ve uzun olarak kadınların yeni stillerine olanak sağlıyacak.Siyahın dışında nude ve pastel renklerde karşımıza çıkan deriler 2020 yaz sezonunda yine karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

2014 modası deri etekler

Tüylü Kıyafetler

Sonbahar kış sezonun en favori parçaları arasında tüylü elbiseler, etekeler, kabanlar ve yelekler göz dolduruyor.2020 2015 sonbahar kış sezonunda daha çok tüylü parçaları görmeye hazır olun.Tüylü kıyefetler havalı giyinmeyi seven kadınların ilk tercihleri olacağa benziyor.

2014 modası tüylü kıyafetler

Mavi İksir

Mavinin kıyafetlerdeki harika iksiri sonbahar kış sezonunda en popüler kıyafetleri süslüyor.Daha çok elektirik mavi, kobalt mavi ve bebek mavisi 2020 2015 sezonunun en hit renklerinden.

2014 mavi kıyafet modası

Asimetrik tül ve transparan kıyafetler

Asimetrik kesim etekler ve elbiseler hem yazın hem kşın favori parçalarından olacak.Özellikle transparan ve tül detaylı etekler en popüler kıyafetler arasında olduğunu hatırlatırız.Rımantik ve çekici bayanlar 2020 kış sezonı sizin yılınız olacak en güzel tül ve transparan detaylar bizler ile oluyor.Kabnalarda, kazaklarda, eteklerde bu detayları sık göreceğiz.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Kadın Jean Pantolon Trendleri başlıklı makalemizde 2014, 2014 jean pantolon ve jean hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.