Fahriye Evcen’in En Çok Kullandığı Saç Modelleri Hangisi?

Fahriye Evcen’in En Çok Kullandığı Saç Modelleri Hangisi?

Fahriye Evcen’in Saç Modelleri

Almanya yaşayan daha sonra Türkiye’ye gelen ve Yaprak Dökümü dizisindeki canlandırdığı Necla karakteri il tanıdığımız Fahriye Evcen bugünlerde çok popüler. Popülaritesini en son Burak Özçivit ile başrolünü paylaştığı Aşk Sana Benzer filmi ile de daha fazla arttırdı. Bugünlerde ise Murat Yıldırım ile başrolünü paylaştığı ‘Son Aşk’ filminin çekimlerine başlandı. Bu güzel oyuncu ayrıca saçlarıyla da çok ön planda. Fahriye Evcen’i ilk gören saçlarına odaklanıyor. Gerçekten de Fahriye Evcen’in saçları çok mükemmel ve sağlıklı. Peki Fahriye Evcen’in en çok kullandığı saç modelleri hangisi? diye kendimize sormadan edemiyoruz. Bugün sizlere güzel oyuncunun saç modelleri hakkında tek tek  detaylı bilgiler vereceğiz. Bu güzel yıldızın  saç şekillendirmesinden feyz alın.

Cattermole Loreal Day 5

Fahriye Evcen’in Tercih Ettiği Saç Modelleri

 

1.Düşük Topuz Saç Modeli Fahriye Evcen

1fahriye-evcenin-sac-modelleri

Rahatlığı ve salaşlığı düşündüğü günlerde ünlü dizi oyuncusunun kullandığı saç stilidir. Bu saç tarzını seyahatlerde sıklıkla kullanıyor. Düşük topuz için yapmanız gereken saçlarını orta kısmından ayırıp arka tarafta,gergin biçimde topla. Daha sonra ise saçını kıvırarak toka ile sabitleme yaparak düşük topuzu elde et.

Fahriye Evcen’in Göz Kamaştıran Güzelliğinin Sırrı

Konuyla İlgili Diğer Yazılarımız

Fahriye Evcen’in Mükemmel Saç Rengi Nedir?

Fahriye Evcen’in Güzellik Sırları Ne?

 

2.Yumuşak Dalgalı Fahriye Evcen Saç Modeli

2yumusak-dalgali-fahriye-evcen-sac-modeli

Ünlü yıldızın çikolata kahve saç rengine yakışan bir model yumuşak dalgalı saç modeli. Yumuşak dalgalı saç modelini  çok sık kullanıyor ve bu model favorileri arasında.

Yumuşak Dalgaların Yapımı: Ağız kısmı en olarak büyük maşayla saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Bu şekil  yumuşak dalgalar elde edilmiş olacak. Şunu unutmayın maşadan önce ısı etkisinden korunmak için saçınıza bakım kremi kullanın.

3.Fahriye Evcen’in 2019-2019 Saç Modeli: At Kuyruğu

fahriye-evcenin-tercih-ettigi-sac-modelleri-2017

Hep aynı saç modelini kullanmak istemiyor ve sürekli değiştiriyor. Güzelliğini gözler önüne sermek istediğinde ise atkuyruğunu kullanıyor. 2019 yılında da at kuyruğunu sıklıkla kullandığını dizilerde gördük. Fahriye Evcen’e at kuyruğu çok yakışıyor.

At Kuyruğu Yapımı: At kuyruğu için saçlarınızı tarayarak arka kısımda toplayıp lastik bir toka ile hareketsiz kılın. At kuyruğunun çok güzel durması içinde bitki özlü bakım yağı kullanın.

4.Çiçekli Saç Aksesuarlı Fahriye Evcen Saçı

4cicekli-sac-aksesuarli-fahriye-evcen-saci

Tatil yaparken güzel dizi oyuncusunu beyaz elbise ile dalgalı saçlarına kullandığı çiçekli saç aksesuarlarını gördük.Bu aksesuarlarla saçlarına  muhteşem ötesi hava katmıştır.

5.Bohem Örgülü Saç Modeli

5bohem-orgulu-sac-modeli

Bohem stili güzel yıldızında kullandığı tarzlardan. Saçlarında da bu şekle yer vermiş. Ayrıca da çok ama çok hoş olmuş. Bohem tarzı sevenler için güzel bir ilham kaynağı.

Bohem Örgülü Saçın Yapılışı: Hafif yumuşak dalgalı  saçaları arka kısmında yarım şekilde toplayıp daha sora ise saçların arka kısmından iki tutam saçını klasik örgü şeklinde örerek bohem örgülü saç modeline ulaşabilirsiniz.

6.Balıksırtı Örgüsü ve Fahriye Evcen

6baliksirti-orgusu-ve-fahriye-evcen

Göz önündeki dizi oyuncusu balıksırtı ile de gördük ve bu saç modeline de ara ara şans veriyor. Saç uzmanı İbrahim Zenginin özel hazırladığı örgülü saç modellerini Fahriye Evcen’e uyguluyor. Gerçekten çok şık.

7.Düz Saç Modeli

7fahriye-evcenin-duz-sac-modeli

Düz saçlar etkileyicidir. Düz saçsız bir saç modeli kataloğu düşünülemez. Ünlü oyuncudan bunu atlayacağını düşünemezdik düz saç modeli de kullandığı saç modellerinden.

Fahriye Evcen’in Göz Kamaştıran Güzelliğinin Sırrı

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.