2020 En Trend Kısa Saç Modellerini Öğrenmek İster Misiniz?

2020 En Trend Kısa Saç Modellerini Öğrenmek İster Misiniz?

2020 Yılının En Trend Kısa Saç Modelleri Hangileri?

Yeni yıllara girdikçe saç modelleri değişiyor ve daha modern bir görünüm alıyor. Kısa saç modelleri de sürekli değişmekte ve çeşitlenmektedir. Görünümünüzün taze,yeni ve çağa uygun olması lazım o zamanda trendleri takip etmelisiniz demek oluyor. 2020 en trend kısa saç modellerini öğrenmek ister misiniz? sorusunun cevabı sizi yeni yılda kısa saç modellerinin en iyisini bulmanıza yardımcı olacaktır. Kısa saçlar bayanlar aradığın saçın çok popüler olduğunu da düşürsek geçtiğimiz yılların demode saç modelleri ile sönük bir hal almayın. Sürekli değişen ve gelişen şartlara uyum sağlamalıyız doğal olarak da buna saçlarımızda dahil. Sizleri merak kaplamıştır daha fazla sözü uzatmadan 2020 yılının en trend kısa saç modelleri hangileri? bunun cevabını size açıklayalım:

Taylor Swift at the Vanity Fair Oscar Party at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts in Beverly Hills, Los Angeles, CA, USA, February 28, 2016. Photo by Dennis Van Tine/ABACAPRESS.COM | 536761_075 Los Angeles Etats-Unis United States

1.Küt Kesim Saç

 

1kut-kesim-sac

Bu kesimin özelliği saçların her noktada aynı uzunlukta olmasıdır. Boy kısımlarını eşit kesilerek oluşturulmuş kesimin adı küt kesim saçtır. Daha pratik ve zahmetsiz kısa saç modeli isteyenlerin isteklerine cevap verecek bir stil. Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna’nın saç modeli de küt kesimdir.

2.Kaküllü,Şapka Kesim Kısa Saç

 

2kakulllu-sapka-kesim-kisa-sac

Moda defilelerinde fazlasıyla karşılaştığımız kaküllü,şapka kesim kısa saçlar 2020 yılının trendleri arasında olacak. Bu saçın özelliği kaküllü ve önden arkaya doğru aynı hizada uzamasıdır. Bu kısa saç şekli düz ya da dalgalı bir şekilde fönlenerek kullanılabilir.

3.Pixie Kesim 2020

 

3pixie-kesim-2017

 

 

Yıldız oyuncu Lily Colins’in pixie kesim kısa saç kullanmaktadır bu tarz 2020 yılına damga vuracak cinsten erkeksi görünüyor diyenleri de utandıracak tarzdan. Yandan ayırarak ve hafif dağınık görünüm vermenizde pixie kesim saçı yeni yıla uygun hale getirmiş olacaksınız.

Saçla İlgili Her Şey Saç Kategorimizde Tıklayınız.

4.2020 Trendi Katlı Uzun Bob

 

32017-trendi-katli-uzun-bob

 

Kısa saç kesiminin uzun şekli olarak nitelendirilmektedir. Ayrıca katlar eklenmiştir bu saç şekline ve ortaya 2020 trendi katlı uzun bob çıkmıştır. Bizim ekip olarak fikrimiz bu kesimin harika olduğu yönünde. Kylie Jenner da bu saç modelini kullanmaktadır.

Saç Kategorimizde Harika Saç Modelleri İçin Tıklayınız.

5.Under Cut Saç Modeli

 

5under-cut-sac-modeli

Saçlarının yan tarafları kısa üst ve ön taraflarının ise yoğun ve uzun olduğu saç şekillendirmesine under cut saç kesimi diyoruz. Erkeklerinde bayanlarda esinlenerek kullandığı bir stildir. Anne Hathaway da bu saç stilini kullanan ünlülerden dağınık bir kullanım tarzı bu modelle güzel durmaktadır.

15 Sevimli Kısa Saç !

6.Dalgalı Kısa Saç Modeli 2020 Trend

 

6dalgali-kisa-sac-modeli-2017-trend

Bu senin en gözdesi olacak kısa saç kesim trendidir. 2020 yılının en trendlerinde olacak dalgalı kısa saç modeline aynı zamanda dalgalı kısa bob da denmektedir. Bebek suratlı manken Rosie Huntington Whiteley ve Kim Kardashian’nın kardeşi Khole de bu saçı kullananlardan yani ünlülerin en sevdiği kısa saç modellerinden birisidir.

 

40 Süper Bayan Kısa Saç Modeli

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.