Platin Rengi Saç Modelleri

Platin Rengi Saç Modelleri

Platin rengi sarı renginin tonlarından bir tanesidir ve platin rengi saç modelleri kadınların gözdesi haline gelmiştir. Bilindiği gibi sarının birçok tonu vardır, platin sarısı ise bu tonların en çok kullanılan tonudur. Her yaşın tercihi olan platin rengi saç modelleri, ünlülerin de çokça kullandığı modeller arasında bulunur. Siz de platin rengi saç modelleri arasından bir tercih yaparsanız saçlarınızda havalı bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Güzel göründüğü kadar bakımı zor olan bu modelleri tercih etmeden önce biraz fikir sahibi olmakta fayda var. Saçlarınızın bakımına her zaman özen göstermeniz gerekir fakat böyle iddialı bir saç modelini tercih edecekseniz daha çok dikkat etmeniz sizin için iyi olacaktır. Örneğin saçlarınıza özel şampuanlar ya da bakım yağları kullanarak saçınızın bakımını yapabilirsiniz. Unutmayın ki saçlar ihmale gelmez ve güzel bir görüntüye kavuşmak o kadar da kolay olmayacaktır. Şimdi her uzunlukta saçlar için tercih edilen platin rengi saç modellerinden biraz bahsedelim.

Soğuk Platin Saç Modeli

Özellikle kış mevsiminde tercih edilen soğuk platin saç modeli soğuk tonlar barındırdığı için oldukça asil ve şık bir görüntü oluşturur.

Doğal Platin Saç Modeli

Saçlara ışıl ışıl ve doğal bir görüntü katan doğal platin saç modeli ile eski saçlarına veda edebilirsiniz. Doğal sarışın gibi görünmek isteyenlerin tercihi olan bu model kişiye oldukça havalı bir görünüm katar.

Griye Dönük Platin Saç Modeli

Gri tonlarında bir saç rengi istiyorsanı< griye dönük platin saç modeli tam olarak sizin için. Daha açık ve griyi andıran bu saç modeli ile kendinizde hoş bir görüntü yaratabilirsiniz.

Küllü Platin Saç Modeli

Sarının bir diğer tonu ise küllü platin saç modeli. Sarı rengin içerisindeki küllü yansımaların hoşunuza gideceğinden emin olabilirsiniz. Tarz saçlara sahip olmak istiyorsanız bu saç modelini tercih etmelisiniz.

Modellerimizden bahsettikten sonra değineceğimiz birkaç konu daha var. Platin saçlar kısa süre içerisinde yıprandığı için günlük bakımınıza saç nemlendiricilerini ve saç bakım yağlarını eklemeyi unutmayın. Saçlarınızla güzel bir görünüm elde etmek isterken onları kırmak ya da büyük sorunlarla karşılaşmak istemezsiniz.

Bershka Kaban Modelleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Ombre Modelleri 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.