Birce Akalay’ın Saç Rengi ve Saç Modeli

Birce Akalay’ın Saç Rengi ve Saç Modeli

Her hafta ekranlara gelen ‘Hayat Bazen Tatlıdır’ dizisinin başrol oyuncusu Birce Akalay bir öğretmen rolüne hayat veriyor. 32 yaşında olan güzel oyuncu birçok dizi projesinde de yer almıştır özellikle Küçük Ağa dizisinde oynadığı rolle çok fazla beğeni almıştır. Yeni dizisinde tekrar göz önünde olan oyuncunun saçları çok dikkat çekmiştir. Birce Akalay’ın saç rengi ve saç modeli hakkında birçok soru alıyoruz bizde bu soru işaretlerine cevap vermek için bu yazıyı kaleme aldık. Dizideki adıyla Hayat öğretmenin farklı ve hoş saç tarzını kullanmak isteyen bayan sayısı oldukça fazla. Bu oyuncu bayanlara esin kaynağı olacak stilde saç rengi ve modelini olduğunu görüyoruz. Sözlerimizi daha fazla uzatmadan Hayat öğretmenin saç rengi ve saç modeline bakalım.

 

 

Birce Akalay’ın Saç Rengi Nedir?

Birce Akalay’ın saç rengi kestane tonlarıdır. Güzel oyuncu önceki dizilerde genellikle açık kestane tonunu tercih etmişti ama son projesi olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde ise koyu kestane saç rengini kullanıyor. Daha öncede Hayat Öğretmeni(Birce Akalay) açık kestane saç rengi üzerine sarı ombre uygulamıştı. Saç rengi ile beraber doğal güzelliği, dolgun dudakları  güzel yıldıza çekicilik katmıştı. Ayrıca saç modeli de saç rengine uygun bir şekilde tasarlanmıştı. Kestane saç rengi ile ilgili kısa bilgiler verelim. Koyu kestane saç rengi kullanımı kolay ve uyum sağlama yeteneği yüksektir. Koyu saç renkleri içinde öne çıkan bir tondur. Sizlerde bu rengi kolaylıkla deneyebilirsiniz. Ayrıca bu rengin karakterine uygun olması içinde zamanla açık ton olan saçlarının koyulaştığını kendisi de ifade etmişti. Sizler açık kestane ya da koyu kestane arasında tercih yapabilirsiniz.

 

blank

 

Birce Akalay’ın Boya Numarası

Ünlü dizi oyuncusunun saç rengine ulaşmayı kolaylaştırmak için boya numarası sizler için önemli olacaktır. Birce Akalay’ın boya numarası Loreal Paris Excelence Cream’ın 5.3 numaralı boyasıdır. Bu boya numarasını kullanmaktadır. Bu boya numarasını kozmetik ürün satan noktalarda rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu boya markasının oldukça kaliteli ve güvenli olduğunun altını da çizmek isteriz.

 

 

Birce Akalay (Hayat öğretmen) Saç Modelleri

Güzel yıldız saç rengi ile olduğu kadar saç modelleri ile de dikkat çekmekte. Tabiki de şunu belirtelim zaman içinde saç modellerini değiştirerek kullandığını ifade edelim. Daha önce dalgalı doğal saç modelleri kullanmıştır. Açık saç, düz saç modeli ve dağınık topuz tercih ettiği stiller arasındaydı. Son dizide kullandığı saç modeli ise kaküllü saçtır. Saç rengi ile kaküllü saç modelleri müthiş bir uyum yakalamış. Ayrıca bu stil onun yüz hatlarına çok yakışmış.

Saç Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

Yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. Sizlere ünlülerin saç rengi ve saç modelleri hakkında bilgeleri aktarmaya devam edeceğiz. Ünlü oyunculardan ilham almak en akıllıca tercihtir. İlerleyen yazılarımızda başka ünlü isimlerin saçları hakkında karşınızda olmaya devam edeceğiz bizi takip etmeye devam edin.

 

Cansu Dere’nin Saç Rengi ve Modelini Daha Yakından Tanıyoruz

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.