2020 Yılının En Popüler Saç Renkleri

2020 Yılının En Popüler Saç Renkleri

Bayanlar saç renklerini belirli periyotlarla değiştirmek ve daha güzelini bulmak ister. Saç renklerini bulurken de ten rengine ve saçlarında nasıl duracağını çok önemser. Bunlardan dolayı her yıl saç renkleri değişmekte ve çeşitlilik göstermektedir. 2020 yılının saç renklerine baktığımızda birbirinden hoş renkleri görmekteyiz. Bu saç renkleri bayanlar tarafından ilgiyle beğeniyle yaklaşılacağına eminiz. Koyu renkler, açık renkler,gölgeler, farklı renk karışımları hepsi bayanların saçlarının  daha harika ve güzel görünmesi için . 2020 yılının popüler saç renkleri  önceki yıllarda kullanılmış devam eden saç renklerinin de olduğunu görmekteyiz. Bu yılda bayanlar bu saç renkleri ile ışıltılı ve benzersiz görünecekler. Şimdi 2020 yılının saç renklerini inceleyerek kendimize en uygun saç rengini bularak kuaförümüze yaptırıyoruz. 2020 Kış En İyi Saç Renkleri Genç Gösteren Saç Renkleri

1) Çilek Sarısı Saç Rengi : 2020 yılında çok fazla tercih edilen ve dikkat çeken bir saç rengi idi. Bu saç rengini birçok ünlü de kullandı. Bu saç rengi parlaklık ve ışıltı sağlayarak daha makyajla bir bütünlük oluşturur. 2020’nin popüler rengi olmaya da devam edecek. Beyaz ten rengine sahip bayanların ten rengine uygun bir saç rengi olduğunu söyleyebiliriz. Amy Adams, Jessica Chastein, ve Bella Therne gibi yabancı ünlüler bu saç rengini kullanmakta.
1. başlık çilek sarısı
2) Çikolata Kahve Saç Rengi : Uzun yıllardır tahtını kimseye kaptırmayan bir renk kahve tonunun koyusu olarak bilinen bir saç rengidir. Açık renkler yerine koyu renk kullanmayı seven bayanlar için ideal bir renktir. Saç renginde önemli bir değişiklik yapmak istemeyen bayanlar için doğru bir renk olacaktır.Oyuncu manken Cansu Dere’nin kullandığı saç renklerindendir.
2. BAŞLIK ÇİKOLATA KAHVE
3) Sarı Saç Renk ve Tonları :2020 yılında popüler saç rengi sarı renk ve tonlarının vazgeçilmezleri oldukça fazla olacaktır. Kirli sarılar,platinler, sıcak tonlu sarılar, bal köpüğü gibi. Sarı saç renginden vazgeçemeyen bayanlar için çok hoş renkler. Birçok ünlü de sarı ve tonlarını kullanmakta. Ünlülerin saç renklerinden esinlenmemiz de mümkün. Gigi Hadid,Suki Waterhouse, Jennifer Lawrence gibi dünya yıldızlarının kullandığı saç rengidir.
3. BAŞLIK SARI VE TONLARI
4) Koyu Saç Renk Gölgeler : Saçlarınızdaki ufak değişiklikler size bambaşka bir hava katması mümkün. Saç rengi koyu olan bayanların köklü olarak bir başka saç rengine cesaret edememesi çözümdür. Koyu saçların arasına birkaç ton açık gölgeler atarak güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz. 2020’nin en popüler saç renklerinden diyebiliriz. Bu saç rengi size tarz, efekt ve modernlik katacaktır.Dünyaca ünlü yıldız Lily Aldrige’nin saç rengi de koyu renk gölgelerdir.
4. BAŞLIK KOYU RENK GÖLGELER
5) Tarçın Saç Rengi ve Tonları : 2020 yılının defilelerinde gözümüze sıklıkla çarpan bir saç rengidir. Mankenlerin saç renkleri tarçın rengi ve tonları ağırlıklıydı. Ayrıca bu saç rengi sizleri çekici ve seksi gösterecektir. İlgi çekici bir renk olduğunu söyleyebiliriz. Bu saç rengini kafanızın bir tarafına yazın.Sizlerin yakından tanıdığı yıldızlar Emma Stone ve Julianne Moore bu saç renklerini kullanmakta bilginize.
5. BAŞLIK TARÇIN TONLARI
6) Kızıl Kahve Saç Renkleri :Kahve rengi ile kızılın eşsiz buluşması. Bu iki rengin tam ortasını isteyen bayanlar için idealdir.Sokakta yürürken bu saç rengi ile oldukça fark edileceksiniz. 2020’de bayanların fazlaca yöneleceği saç rengi olacağından şüphemiz yok. Şarkıcı Lana Del Rey’in de kullandığı bir renktir. Ayrıca uzun saçlar için daha harika diyebiliriz.
6. BAŞLIK KIZIL KAHVE
7) Altın ve Bronz Saç Renkleri : 2020’de daha açık ve ferah saç rengim olsun derseniz tam size göre. Bu saç rengine geçerken aniden değil de adım adım  geçmeniz faydanıza olacaktır. Çünkü saçlarınızın  kötüleşmesine böylelikle izin vermemiş olursunuz. Jennifer Aniston, Sophie Vergara gibi ünlüler bu rengi kullanmakta.
7. BAŞLIK ALTIN VE BRONZ REKLERİ

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank Aykız Tunç dedi ki:

    Cansu Dere güzel bir kadın sari saç gitmez ona bence hep bu reng kullansin