Moda Olacak Uzun Erkek Saç Modelleri 2020

Moda Olacak Uzun Erkek Saç Modelleri 2020

Saçlar sağlığımızın ve iyi genlerin işaretidir, bu hazineyi de gizlemek yerine tam tersine ortaya çıkarmamız gerekir. Elbette ki erkek uzun saç modelleri çok seksi görünürler. Bu görünümü vermek için çok zamanınız olması gerekeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sizler için çok pratik uzun erkek saç modelleri de seçtik. Gerçekten şimdiden söyleyebiliriz birbirinden harika öneriler var. İşte moda olacak uzun erkek saç modelleri 2020 ayrıntılarına bakalım.

 

 

Erkekler İçin Uzun Saç Modeli Nasıl Seçilmeli?

-Erkekler için en iyi öneri hafif katmanlı ve omuzda saç modelleri olduğunu unutmayın.

-Uzun stilleri seçerken daha az bakım ürünü isteyen tarzlar her zaman birden fazla avantaj sağlar.

-Renk isterseniz aşağıda birkaç öneri sunduk, saç renklerinin saçınızı yıpratabileceğini unutmayın.

-Aşağıdaki önerilerden en çekici bulduğunu saç modelini usta bir stilisten  randevu alarak kestirmeniz nokta atışı olacaktır.

 

2020 Uzun Erkek Saç Modelleri

 

1.Arkadan Toplanan Uzun Saç

 

blank

 

Uzun saçlarda amaç arka kısımda at kuyruğu oluşturmak olabilir. Gevşek bir şekilde arkadan saçlar toplanıp at kuyruğu elde edebilirsiniz. Güzel bir öneri olduğunu vurgulayalım.

 

2.Omuz Uzunluğunda Yandan Ayrık Saçlar

 

 

Erkekler için uzun saçlar söz konusu olduğunda, bu kaygısız olgunluk hissi uyandıran bir saç modelidir. Saçlar bir tarafta toplanır ve derin bir yan yatay çizgi oluşturulur. Bu saçlar resmi bir etkinlik için bil iyi bir seçimdir.

 

3.Örgülü Bağlı Uzun Saç Stili Erkek 2020

 

blank

 

İşte oldukça karmaşık bir tarz.  Öncelikle saç V şeklinde traş olunur, ardından ters çevrilmiş Fransız örgüsüyle aşağıdan yukarı doğru görünüm oluşturur. Son kısımda ise saç tutamları topuz içine alınır.

 

4.Yandan Hafif Ayrık Saç Tarzı 2020

 

blank

 

Kalın telli saçları olan erkekler için sorun yaşamayacakları bir model. Saçlarınızı yıkayın, bir havluyla kurutun, biraz ürün uygulayın ve tarak kullanmadan parmaklarınızla şekil verin. Burada amaç saç çizgisini yan kısımda oluşturmaktır.

 

https://www.stylekadin.com/sac/2020-2021-sonbahar-kis-erkek-sac-modelleri.html

 

5.Yanları Kısa Örgülü Uzun Saç

 

 

Hip-hopla tanışmak isteyenlere önerimiz. Yan kısmı kısa üstü ise örgü yapıp uzun sakalla kullanabilirsiniz. Son kısımda ise arkadan klasik yüksek topuz yapmayı unutmayın.

 

6.Yanları Kısa Uzun Dalgalı Saç Modeli

 

 

Kalın telli, dalgalı saçlarla nasıl başa çıkılacağını dair fikirlere ihtiyacınız mı var? Dağınık buklelere  köpük uygulayıp bir kıvrım arttırıcı ile bu görünümü elde edebilirsiniz. Dokulu bir görünümü bu şekilde elde edebilirsiniz.

 

7.Katmanlı Uzun Saç 2020

 

 

Oduncu tarzı nitelendirmesi yapılıyor bu model için. Bu şekilde uzun saçlar sofistike bir görünüm sağlıyor. Omuz uzunluğunda yumuşak katlı saç mükemmel bir seçenek olabilir.

 

8.Sarı, Uzun Örgülü Saç

 

 

Erkek örgüleri, kadınlar için olduğu kadar eğlenceli ve şıktır. Bu saç şekillendirmesi için şirin nitelendirilmesi yapılabilir. Kalın Fransız örgüsünü başın ortasına düz biçimde deneyin. Örgülü tarzı, özellikle platin sarı renkle mükemmel şekilde çalışıyor ve görünümle her yerde fark edileceksiniz.

 

9.Omuz Uzunluğunda Erkek Saç Stilleri

 

blank

 

Omuz uzunluğundaki saçlar, özellikle saçlarını kısa tutmak için kullananlar için idealdir. Bununla birlikte kalın telli saçlar için bu model çok doğal görünebilir. Islak yıkanmış saçlarınıza deniz tuzu spreyi sıkıp saç spreyi ile kuruttuktan sonra hoş bir görünüm kazanacaktır.

 

10.Çılgın Uzun Bağlı Saçlar

 

blank

 

Erkek uzun saç stilleri düz ipeksi şeritlerle sınırlı değildir. Uzun saç tellerinde kaba, kıvırcıklar işe yarıyor. Saç bandıyla beraber daha şık ve tarz görünebilir. Saçlarınız yüzünüzün dışına taşmayacak şekilde havalı bir görünümü yakalayabilirsiniz. Saç çizgisi ile beraber uzun saç trendine giriş yapmışsınız.

Diğer Öneriler

 

blank

 

 

blank

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.