20 Harika Esmer Saç Stili

20 Harika Esmer Saç Stili

Esmer saç stilleri- koyu da olsa, açık renk de olsa ya da ikisinin karışımı da olsa harika görünüyor. Fakat eğer artık eskiyen saç stilinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, işleri biraz hareketlendirmenin farklı yollarını bulabilirsiniz. Bu listede insanlığın başlangıcından beri göz alıcı şekilde birçok kez kullanılan harika saç stillerini göreceksiniz. Bu harika esmer saç stilleri işe de gidiyor olsanız, mezuniyet balosuna da gidiyor olsanız kullanabileceğiniz kadar harika.

Örgülü Balyaj

Eğer saçlarınız oldukça dolgun ve koyu esmer tonlarındaysa, monotonluğu kırmak konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Eğer biraz hareketlendirmek ve görünüşünüzü daha aydınlık hale getirmek isterseniz, alt kısımlara koyu kahverengi tonları ekleyebilirsiniz. Başınıza taç şeklinde örgüler ekleyerek saçlarınıza derinlik ve kişiliğinize daha flörtöz bir görünüm katabilirsiniz.

“Yasemin” Örgüsü

blank

Hepimiz prenses Yasemin’i tanıyor ve seviyoruz, ve şimdi bu örgü sayesinde siz de bir Disney prensesi gibi görünebilirsiniz. Tek yapmanız gereken saçlarınıza dolgunluk kazandırmak, dolgunluk kazandırmak, dolgunluk kazandırmak! Saçlarınızı bu tarz bir modele sokmadan önce üst kısımlara biraz yüksek bir görünüm kazandırmalısınız. Bu saç stilini yalnızca çok uzun saçlı hanımlar kullanabilir!

Çiçekli Fransız Bükme

Eğer tamamen zarif ve sofistike olan bir saç stili varsa dünyada, bu kesinlikle ve kesinlike fransız bükmesidir. Bu model koyu çikolata rengi saçlarda harikalar yaratacaktır, birkaç minik çiçek ekleyerek ise yaz aylarında gerçekleşen düğünler için hem olgun, hem ışıldayan bir görünüm sahibi olabilirsiniz.

Işıltılı Dağınık Dalgalar

Koyu renkli saçlarını seven ve bu görüntüden tamamen vazgeçmek istemeyen hanımlar için bu harika bir karar olabilir. Düzenli balyaj ışıltılar saçların uç kısımlarına stratejik olarak yerleştirilmiş, bu sayede de gözleri üzerine çekerken saçlarda meydana gelebilecek kırıklardan dikkati dağıtacaktır, harika bir bitiriş için ise dalgalar ekleyebilirsiniz.

Havalı Düşük Topuz

blank

Düşük topunuzu günlük ve sakin bir görünümden şık ve göz alıcı hale taşımak için yapmanız gereken tek şey biraz bükmeler ve çevirmeler eklemeniz, bu harika koyu renk saç gördüğünüz gibi harika hale getirilmiş.

Işıltılı ve Dalgalı Pixie

Pixie saç stili her zaman çok kısa şekilde düz kesilmiş saçlar anlamına gelmez, işte burada göz alıcı, havalı, katlı ve oldukça değişik bir model görebiliyorsunuz. Saçların uç kısımlarına eklenen turuncu-sarı ışıltılar sayesinde dip kısımlardaki koyu renk ile harika bir zıtlık oluşturulmuş.

Gül İle Tamamlanan Dalgalar

blank

Saçlarınızın düz ve sıkıcı topuzunu saçlarınızı toplamadan önce dalgalandırarak ve hareketlendirerek çok daha göz alıcı bir hale getirebilirsiniz. Bu hem asil hem de romantik görünüme sahip olmak için ise bir gül kullanabilirsiniz.

Örgülü Yandan Topuz

blank

Söz konusu göz alıcı bir görünüme sahip olmak olduğunda, bakmanız gereken tek bir yer vardır: örgüler! Örgüler saçlara anında feminenlik ve romantizm ekleme özelliğine sahiptir, saçlarınıza farklı boyutlarda dağınık örgüler ekleyerek böyle yandan bir topuz yaptığınız zaman hem romantik hem de dolgun bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Dolgun Örgü

blank

Bu modelin saçları gibi dolgun örgülü kadınların gerçekten çok zarif ve göz alıcı göründüklerini söylemek gerekir, özellikle de buradaki gibi çikolata rengi saçlarla. Örgünüze başlamadan önce saçlarınızın daha parlak olmasını sağlayacak bir ürün kullanabilir, görünümün daha düzgün olması için bir saç düzleştirici kullanabilirsiniz.

İkili Koyu Hollanda Örgüsü

Hollanda Örgüleri gerçekten harika! Hem süper tatlı hem de oldukça stil bir görünüm, okul ve günlük işler için harika bir tercih. Hem birçok kadının tadını çıkarabileceği “masum” bir görünüme sahip, hem de doğru tonda bir ruj ile yeterince seksi hale gelebilecek bir görünüm.

Dolgun Düşük Topuz

blank

Düşük topuz her türlü organizasyon için harika bir tercihtir, fakat özelikle bir düğüne katılacaksanız ve zarif görünmek istiyorsanız mükemmel olacaktır. Saçlarınıza biraz daha boyut kazandırmak için bu tarz bir topuz tercih edebilirsiniz.

Örgülü Yüksek Topuz

Havalı bir şekilde hareketlilik sahibi mi olmak istiyorsunuz? O halde bu harika topuzu denemelisiniz. Üst kısımlar oldukça dolgun duruyor, alt kısımlar da daha havalı bir görünüme sahip. Fakat bu iki parçayı güzel şekilde birleştirmek için araya eklenecek örgülü kısımları da unutmamalısınız.

Dalgalı Yüksek At Kuyruğu

blank

Söz konusu havalı bir görünüm olduğunda at kuyruğu gerçekten harika bir tercihtir, bu şekilde dalgalar ekleyerek de görünümü tamamlayabilirsinniz.

Kenara Tutturulmuş Dalgalar

blank

Görünüşünüze denge ve zarafet eklemek, tatlı ve sevimli bir görünüme sahip olmak için dalgalar kullanabilir ve bu tarz bir model oluşturabilirsiniz.

Tutturulmuş Küçük Bukleler

blank

Güzelliğinizin ışıldamasını sağlamak her zaman harika bir fikirdir. Fakat eğer küçük bukleleriniz yüzünüzü gizliyorsa, gözlerinizin ve güzelliğinizin ortaya çıkması için bu şekilde geri atabilirsiniz.

Havalı Şahin Görünümü

Şahin modelleri oldukça trend, evet kadınlar için de böyle! Bu havalı görünümü okulda ya da iş yerinde kullanabilirsiniz, ya da bir organizasyonda farkınızı ön plana bu şekilde çıkarabilirsiniz.

Bukleli Taç Örgü

blank

Bu tarz zengin bir görünüme sahip olduğunuz zaman yapmanız gereken tek şey vardır, ışıldamasını sağlamak! Bu parlak görünüm hem romantik bir havaya sahip olmuş taç şeklindeki örgüler sayesinde, fakat burada da durulmamış! Daha göz alıcı bir görünüm için de bukleler eklenmiş.

Şelale Örgüler

Gerçekten göz alıcı bir görüntü öyle dğeil mi! Saçlarınızı düz şekilde örmek yerine, bu şekilde bir model kullanarak çok daha sevimli bir görünüşe sahip olabilirsiniz.

Işıltılı Örgülü Topuz

blank

Koyu çikolata renklerinize ışıltılar eklemenin en güzel yanı böyle bir topuzda çok daha güzel görünmeleri! Bu örgülü topuz köklerinden ucuna kadar havalı ve seksi, birçok farklı boyutta örgü kullanılmış. Fakat parçaların salaş bir şekilde birleştirilmesi de böyle bir modelde oldukça önemli.

Gül Örgü

blank

Havalı bir organizasyona katıldığınız zaman zarif kadınların arasından sıyrılmak biraz daha zor hale gelebilir fakat böyle harika bir model sayesinde bunu kolayca başarabilirsiniz. Burada kullanılan Gül örgü sayesinde modelimiz gerçekten harika bir görünüme sahip olmuş, ışıltılar da bu gül şeklinde tamamlanan örgüye tarif edilemez bir hava katmış.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.