5 Numara Saç Modelleri ve Ayrıntıları

5 Numara Saç Modelleri ve Ayrıntıları

Kadınlar kadar erkeklerinde saç stilleri çok önemlidir. Hatta erkeğin en önemli tarzı saçlarıdır, bu durum bayanlarda biraz çeşitlense de erkeklerde durum böyle değil. Son yıllarda erkeklerde görünümlerine daha fazla önem vermeye başladı. Hal böyle olunca da onlara da fikir vermek güzel sonuçlar ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak demek anlamına geliyor. Bugün erkekler için saç modeli önerisi sunacağız seçtiğimiz öneri 5 numara saç. Bu güzel stile çoğu bayanda kayıtsız kalamıyor erkeklerde en çok beğenilen saç şekli arasında diyebilirim. Bir erkek için karşı cinsten birinin saç tarzını beğenmesi çok çok önemlidir bunun için saç modeline karar verirken kadınların beğenebileceği stillerden olmasını isterler. Bu yüzden de 5 numara saç modelleri ve ayrıntılarını bilmek çok fazla avantaj kazandıracaktır.

 

 

5 Numara Saç Kimlere Yakışır?

Son yıllarda erkekler içinde çok fazla model seçeneği ortaya çıktı ama bazı modellerden vazgeçmek mümkün olmuyor onlardan biri de 5 numara saç kesimi. Numara ismi tarak korumasından dolayı geliyor. Yani saç kısalma işlemi yapılırken bu uzunlukta bir saç oluşması için kullanılan aparat numarasının ismidir. Biraz uzunluk olduğu için taranabilir, şekil alabilir. Saç kenarlarını kısaltarak kullanmak daha güzel görünüm verebilir. Bu saç stilinin bakımının çok kolaydır fazla bakım istemez. Bir yere giderken hızlı hazırlanmak isteyen biri iseniz size kullanım kolaylığı sağlar. Erkeksi özellik kazandırması da bayanlar dikkatini daha kolay çekeceğiniz anlamına geliyor. 5 numara saç kimlere yakışır sorusunun cevabı son derece basittir çıkıntısız ve düzgün kafatasına sahip erkeklere yakışmaktadır. Uzun saçlar kafa yapısını gizlediği için görünüme dahil olmuyor ama bu kısa bir kesimi olduğu için kafa şeklinizi ortaya çıkaracaktır. Ondan dolayı bu noktaya dikkat ederek kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

blank

 

5 Numara Saç Modelini Nerelerde Kullanabilirim?

Son zamanlarda çok fazla kullanılmasıyla dikkat çekmesinin ardından nerelerde rahatlıkla kullanılabilir diye soruya cevap verelim. Absürt ve marjinal bir saç tarzı olmadığı için her kıyafetle rahatlıkla kullanılabilmektedir. Resmi ve özel alanlara da son derece uygun şık saç stili olduğunu ekleyelim. Bildiğiniz gibi bazı saç şekilleri her ortama uyum sağlamaz bu saç gerçekten geniş kullanım alanı sunar zaten popüler olmasının başlıca sebeplerinden birisi de budur.

 

blank

 

5 Numara Saçı Evde Kendim Yapabilir Miyim?

Kuaförünüz tarafından yapılmasının artıları çok fazladır ama kendinizde evde bu görünüme kavuşabilirsiniz. Profesyonel saç kesme makinalarının 5 numara tarağını takıp yavaş yavaş saçlarınızı almaya başladığınızda bu görünüm oluşturacaksınız. Önceden belli bir deneyiminizde var ise rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu noktada önemli olan makinanızın son derece profesyonel ve kaliteli olmasıdır. Bugünkü konumuzun sonuna geldik başka erkek saç modelleri ile karşınızda olmaya devam edeceğiz bizi takipte kalın. 2019 yılının erkek saç modelleri için tıklayınız.

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.