Turuncu Ruj Nasıl Kullanılır?

A+
A-
Turuncu Ruj Nasıl Kullanılır?

Turuncu Ruj Nasıl Kullanılır?

Yaz mevsiminin renklerinden biriside turuncudur. Turuncu ruj nasıl kullanılır? Sorusunun en net cevabı da abartısız bir şekilde olarak veriliyor. Zaten çok yoğun sürüldüğü zaman oldukça dikkat çekici bir görünüme kavuşturduğundan dolayı, göz makyajının yapımının biraz daha sadece olmasında fayda var.
Turuncu ruj nasıl kullanır? Yazın en çok merak edilen makyaj konularından bir tanesi. Turuncu rujun en çok yakıştığı açık tenli bayanlardır. Ayrıca yeşil gözlü bir bayanın turuncu renkli bir ruj sürmesi oldukça muazzam bir görüntünün açığa çıkmasını destekleyecektir. Turuncu ruj nasıl kullanılır?

turuncu ruj modelleri 2014

 

Turuncu ruj kullanımında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Gibi birçok soru var ise kafanızda en önemli cevap olan göz farının renginin mavi olarak tercih edilmesi olduğunu unutmayın. Mavi tonlarında ve oldukça hafif bir göz makyajı ve makyajı tamamlayıcı şeftali tonlarındaki bir allık çok hoş bir görüntüye sahip olmanızı destekleyecektir. Ayrıca dudaklarının çok daha dolgun gözükmesini isteyen bayanlarda turuncu ruju tercih edebilirler. Tercihlerini turuncu renkli rujdan yana kullanan bayanların en çok dikkat etmesi gereken ayrıntıda doğal görünümlü bir makyaj elde etmeleridir.

turuncu ruj modelleri 2015

 

 

Bir önceki yazımız olan Fondöten Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? başlıklı makalemizde Fondöten ve seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.