Takma Kirpik Nasıl Takılır ve Çıkarılır?

Takma Kirpik Nasıl Takılır ve Çıkarılır?
6 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 4.857 kez okundu.

Takma kirpik modası hala ünlü bayanların gözdesi , takma kirpiklerle , kirpiklerin daha uzun ve daha canlı görünmesini sağlayan bu güzel bayanlar için kaçınılmaz olan bu moda güzel görünümlü kirpikler elde etmeyi sağlıyor. Güzel bir makyajla kirpikler daha olağanüstü görünebilir.

df4a519b41f5863e37838a15dce5e099

Her bayanın arzuladığı kirpiklerdir aslında uzun görünümlü kirpikler. Güzel görünmek her bayan için bir çeşit ilaç gibi , bakımlı olmak kendimizi iyi hissetmemizi sağlar. Kirpiklerinizi istediğiniz şekle sokacak rimeli ararken farklı özellikleri bir arada sunan modellere yönelebilirsiniz.

Doğru olan, size uygun ürünü bulabilmek. Bunun yanı sıra kirpikleriniz makyaj için yeterli değilse ve daha çarpıcı ve iddialı bir görünüm istiyorsanız takma kirpik tercih etmenizi öneririm. Takma kirpiklerle son derece sexi ve çekici bir görünüm elde etmenizi mümkün.

02cd52c52638f81876ad982d527c22b0

 

Özellikle de gece makyajında takma kirpik tercih eden bayanlar gözlerinde büyüleyici bir etki bırakıyor adeta. Takma kirpiklerin  her göz tipine uygun olarak şekillenebilmesinin yanı sıra tek başına kullanılsa dahi insanın komple makyaj yapmış gibi görünmesini sağlıyor.

2014 Hamile Giyim Modası
Küllü Sarı Saç Rengi ve Modelleri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git