Evde Bitkisel Selülit Tedavisi

A+
A-
Evde Bitkisel Selülit Tedavisi

Evde Bitkisel Selülit Tedavisi

Kısa şortlar, denize girmek derken vücudun selülitleri de en çok yaz mevsiminde göze batar. Evde selülit tedavisi işlemlerinizi çok kolay bir şekilde yapabileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik sadece bitkisel kakao yağı kullanarak. Hafta iki kez aktarlardan aldığınız katı kakao yağını hava sıcaklığı ile erimesini sağlayın. Eriyen yağı bacaklarınıza masaj yaparak sürün. Bacaklarınıza sürdüğünüz yağ iyice kaybolana kadar masaj işlemine devam edin. Masaj hareketlerini muhakkak yukarıya doğru hareketler ile yapmanız gerekiyor. Yağın emilimi gerçekleştikten sonra bacaklarınızı streçle sarın ve iki saat bekletin. Kan dolaşımından dolayı kaşınmalar hissedebilirsiniz. Bu işlemin işe yaradığına dair bir sinyaldir. İki saatin sonucunda da ılık su ve lif yardımı ile bacaklarınızı durulayın.
Evde selülit tedavisi için işe yarayan en güzel yağ seçimlerinden bir tanesi kakao yağıdır. Uygulama işlemini haftada iki kez düzenli bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Yağın doğal yapısı ve içeriği sayesinde cildinizin de nemlendiğini göreceksiniz. Evde selülit tedavisi için yapılan bu işlem bacaklarınızı selülitlerden kurtarırken, aynı zaman da sıkılaşmasına çok yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kirpik Uzatma Yöntemleri 2020 başlıklı makalemizde bitkisel, doğal ve kirpik uzatma hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.