Kirpik Uzatma Yöntemleri 2020

A+
A-
Kirpik Uzatma Yöntemleri 2020

Kirpik Uzatma Yöntemleri

Kirpik gözün ve yüz güzelliğin en önemli ayrıntılarından biri. Özellikle yaz aylarında makyaj yapımına gündüz, deniz ve güneş ile ara verilmektedir. Makyajsız kirpiklerin çok daha gür ve uzun durması ile de daha güzel bir yüz güzelliği yakalamak mümkün. Kirpik uzatma, kirpik gürleştirme, dökülen kirpik sorunlarına en güzel yanıtı yine bitkisel yöntemlerden yararlanarak cevap almak mümkün. Kirpik uzatma işlemi için bitkisel yağlarla hazırlanan karışımlar ile istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Daha uzun, sağlıklı ve bakımlı kirpikler sayesinde yüz ifadenizi kusursuz bir hale getirebilirsiniz.
Kirpik uzatma yöntemleri arasında en çok tercih edilen yağların başında badem yağı geliyor. Badem yağı ve hint yağı ile elde edilen karışımlar sayesinde çok daha uzun kirpiklere kavuşabilirsiniz. Bir yemek kaşığı badem yağı, bir yemek kaşığı hint yağını iki hafta düzenli bir şekilde her gece yatmada kirpiklerinize uygulayın. Kirpiklerinizin kökünden ucuna kadar bu karşımı sürmeniz ve ihmal etmeden yapmanız sonucunda çok elverişli bir sonuç elde edebilirsiniz.

kirpik uzatma yontemleri

Bir önceki yazımız olan Güneş Lekelerinden Korunmanın Yolları başlıklı makalemizde güneş lekeleri ve korunmak için hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.